poster

New Yorku, miluji Tě!

 • USA

  New York, I Love You

 • Slovensko

  New York, milujem ťa

 • Velká Británie

  New York, I Love You

Povídkový / Romantický / Drama / Komedie

USA, 2008, 103 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arbiter
  ***

  Snímek příliš nefunguje jako celek. Pojící nit v osobě sběratelky příběhů je příliš banální. Některé povídky jsou ale skvělé. Malíř, například.(14.7.2016)

 • Psema
  ***

  Míň povídek, míň nápadů a o dost méně lásky. Jak napsal jeden ze zámořských kritiků, New Yorku, miluji tě by mělo mít dodatek "ale jen jako kamaráda". A já bych ještě přidal "kterého stačí vidět jednou za deset let na třídním srazu". Druhý mozaikovitý zářez nejenže postrádá výraznější tempo (Natalie Portman by za kameru vážně lézt neměla), nýbrž i vizuální a obsahovou pestrost, kterých jsem si tolik vážil u láskou prošpikované Paříže. Zapomeňte na skrze čas plujícího Tykwera, srdíčko hladícího Chadhu, přestylizovaného Nataliho a další tvůrce čtyři roky starého skvostu. New Yorku vládnou uspávající monotónnost, bezzubé pointy a obrázky z výprodeje. Když druhou nejlepší povídku natočí Brett Ratner, je holt něco špatně.(13.1.2010)

 • johnn333
  ***

  Láska v rozličných podobách, dechberoucí pointy, paleta emocí... ale genius loci se na plátno nepřenesl. Jeďte raději znovu do Paříže, New York vám srdce nerozbuší. 60%(26.1.2010)

 • Jordan
  **

  o dosť slabšie, než jeho predchodca. nevyužitý potenciál "najväčšieho" a najznámejšieho mesta na svete. obsadený zaujímavým castom a ozvučené zaujímavým soundtrackom to ostalo plytké a impotentné - aj keď remeselne dobre urobené. z celej (miestami mierne chaotickej a čo a týka štruktúry nedotiahnutej) spleti poviedok za pozornosť stojí hádam iba tá o maliarovi a mladej Číňanke, aj keď je to len taká miniatúrka a záverečná o starom páriku - pretože bola milo pravdivá, ľahko dojemná a vtipná; ale 2 sedemminútové poviedky na skoro dvojhodinový poviedkový film, to je veľmi málo; paríž forever!(4.12.2010)

 • Slasher
  ****

  New York mě bere za srdce, ani nemusí jít o romantiku. Nejsem v tomto žánru expert, PARIS jsem dosud neviděl, ale tento film se mi líbil. Nenucený, nevlezlý, nápaditý, vtipný, dobře obsazený, s citem nadrobený.(11.2.2010)

 • - Natočeno za 36 dní. (HellFire)

 • - Natalie Portman hrála také v jednom příběhu z jiného filmu této antologie Paříži, miluji Tě (2006). (HellFire)

 • - Příběh "Upper East Side" měl režírovat Anthony Minghella, který krátce před natáčením zemřel. Anthony požádal při jejich posledním rozhovoru Shekhara Kapura, aby jej zastoupil. Po Anthonyho smrti napsal Shekhar do svého blogu: „Ujmu se režie příběhu – s Anthonym ve svém srdci a v přítomnosti jeho duše.“ (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace