Stone po predošlých skúsenostiach už asi nechcel pôsobiť veľmi tendenčne, tak sa rozhodol Busha viac-menej ušetriť a nechal sa jeho postavu vyslovene strápniť len raz. Ale zato tesne pred koncom filmu, kedy na to divák nezabudne. Dobrá taktika. A metafora na záver bola ešte lepšia - nechytiť loptičku, pretože mu nikto žiadnu nehodil. Prezident, ktorý nepochopil, že jeho post nie je len hra, nemohol zostať na výslní večne. Aj povolanie "syn" má svoje medze a životnosť. Našťastie.(2.12.2014)

• Pedestrian

Celé to na mě působilo odfláklým dojmem. Od režie a výpravy až po obsazení jednotlivých rolí. Josh Brolin standardně dobrý, ale žádný herecký koncert nepředvádí (k takovému Seanu Pennovi a jeho Harvey Milkovi má opravdu daleko). Už chápu, proč žádný z našich distributorů nenašel odvahu W. nasadit do kin. Předem odsouzený kasovní propadák. P.S. a že je celý film laděný do komediální roviny mi také není dvakrát po chuti. Mnohem radši bych viděl seriózní drama o životopise Bushe jr. v režii Rona Howarda.(22.3.2009)

Vcelku poutavě natočený autobiografický film, který ale bohužel nemá divákovi moc co sdělit. Teda pokud za hlavní poselství nepovažujete to, že Bush rád žvaní s plnou pusou.(28.10.2009)

• paascha

Brolin asi na Bushe čuměl dlouho a dlouho, a stejně dlouho cvičil před zrcadlem. Nevím, jestli to stojí za to, naučit se kroutit hlavou jako ten texasský buran, ale když nic jiného, já se celkem bavil:-))(9.2.2009)

Scénář: Stanley Weiser .. Fantastický Josh Brolin v biografii, která sleduje více onoho muže a jeho boj s okolnostmi než okolnosti samotné. Vyvážené, výtečné.(15.2.2009)