Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  ****

  Jak já nemám, resp. neměl toho Jirku Mlátičku nikdy rád, tak díky Joshi Brolinovi a vlastně i Oliveru Stoneovi, musím hodnotit kladně, protože mi vůbec nevadilo zkoumat Jirkovo nitro, pohnutky, rozhodnutí, city a vztahy a podobné záležitosti, které nám film předkládá. Kvalitní režie s kvalitním hercem dokáže i z malého zakřiknutého opilce s neskutečně velkou mocí udělat zajímavou postavu a v neposlední řadě koukatelný politický film. Malé, ale hlasité BRAVO.(4.6.2012)

 • Javert
  ***

  Lehce nudné, rozvláčné a poněkud zaujaté politické drama o muži, jehož názory a činy nechaly málokoho chladným. Stone opět už po několikáté dokazuje, že je Demokrat každým coulem a teď už jen čekám, kterého republikánského prezidenta si ještě vybere, aby o něm natočil film...(3.2.2009)

 • MoRTy
  ***

  Viděl sem Nixona i J.F.Keje a musim říct že W. je zatim nejhorší ze Stoneovejch politicky zaměřenejch filmů. Nejde o to že film by byl špatně natočen, ba naopak - I Josh Brolin hraje na výbornou, jde o to že George Walter Bush prostě není taková osobnost jako výše zmínění prezidenti a jeho předprezidentskej život plnej tápaní není pro filmový plátno moc přitažlivej. Možná by to chtělo se trochu víc zaměřit na vztah otec-syn, kterej je tam zajímavej a dokonce je tam i jeden moc pěknej moment když má Geo noční můru. Taky se mi líbí že je tam v podání vlády přímo zdůrazněn záměr infliltrovan irák kvůli ropě. Každopádně jsem ale čekel o dost víc. 3*(10.2.2009)

 • iamek
  ****

  Zde aspoň můžete vidět jak funguje americká politika. Vše je jen o ropě a teroristé je jen hloupá výmluva a většina světa na tuhle hru přistoupila. Snímek jsem hodně dlouho odkládal až jsem se konečně rozhodl ho pustit a rozhodně nelituju. Život rodiny Bushů je hodně zajímavý a tahle rodinka asi něco umět musí když téměř všichni to dotáhli daleko.(26.1.2010)

 • Divočák
  ***

  Vcelku poutavě natočený autobiografický film, který ale bohužel nemá divákovi moc co sdělit. Teda pokud za hlavní poselství nepovažujete to, že Bush rád žvaní s plnou pusou.(28.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace