Jak já nemám, resp. neměl toho Jirku Mlátičku nikdy rád, tak díky Joshi Brolinovi a vlastně i Oliveru Stoneovi, musím hodnotit kladně, protože mi vůbec nevadilo zkoumat Jirkovo nitro, pohnutky, rozhodnutí, city a vztahy a podobné záležitosti, které nám film předkládá. Kvalitní režie s kvalitním hercem dokáže i z malého zakřiknutého opilce s neskutečně velkou mocí udělat zajímavou postavu a v neposlední řadě koukatelný politický film. Malé, ale hlasité BRAVO.(4.6.2012)

Lehce nudné, rozvláčné a poněkud zaujaté politické drama o muži, jehož názory a činy nechaly málokoho chladným. Stone opět už po několikáté dokazuje, že je Demokrat každým coulem a teď už jen čekám, kterého republikánského prezidenta si ještě vybere, aby o něm natočil film...(3.2.2009)

Viděl sem Nixona i J.F.Keje a musim říct že W. je zatim nejhorší ze Stoneovejch politicky zaměřenejch filmů. Nejde o to že film by byl špatně natočen, ba naopak - I Josh Brolin hraje na výbornou, jde o to že George Walter Bush prostě není taková osobnost jako výše zmínění prezidenti a jeho předprezidentskej život plnej tápaní není pro filmový plátno moc přitažlivej. Možná by to chtělo se trochu víc zaměřit na vztah otec-syn, kterej je tam zajímavej a dokonce je tam i jeden moc pěknej moment když má Geo noční můru. Taky se mi líbí že je tam v podání vlády přímo zdůrazněn záměr infliltrovan irák kvůli ropě. Každopádně jsem ale čekel o dost víc. 3*(10.2.2009)

Zde aspoň můžete vidět jak funguje americká politika. Vše je jen o ropě a teroristé je jen hloupá výmluva a většina světa na tuhle hru přistoupila. Snímek jsem hodně dlouho odkládal až jsem se konečně rozhodl ho pustit a rozhodně nelituju. Život rodiny Bushů je hodně zajímavý a tahle rodinka asi něco umět musí když téměř všichni to dotáhli daleko.(26.1.2010)

Vcelku poutavě natočený autobiografický film, který ale bohužel nemá divákovi moc co sdělit. Teda pokud za hlavní poselství nepovažujete to, že Bush rád žvaní s plnou pusou.(28.10.2009)