Zde aspoň můžete vidět jak funguje americká politika. Vše je jen o ropě a teroristé je jen hloupá výmluva a většina světa na tuhle hru přistoupila. Snímek jsem hodně dlouho odkládal až jsem se konečně rozhodl ho pustit a rozhodně nelituju. Život rodiny Bushů je hodně zajímavý a tahle rodinka asi něco umět musí když téměř všichni to dotáhli daleko.(26.1.2010)

• BoPo

Texaský buran sa stal prezidentom, mal vplyv na celý svet, zapísal sa do histórie. Takže milé deti, vyserte sa na školu, stačí sa dobre narodiť a všetko je možné.(5.7.2010)

Tvorbu Olivera Stonea příliš neznám, takže nemůžu říct, jestli je W. jeho nejhorším či nejlepším filmem, nebo jestli vypadá, jako by to jeho film vůbec nebyl. Osoba dnes už bývalého nejmocnějšího muže planety mě ale zajímala a zajímá, a tak jsem se na tuhle dvouhodinovou životopisnou sondu těšil. Musím uznat, že si s ní Stone poradil dobře. Velkou výhrou je obsazení všech rolí (Brolin je opravdu výborný, James Cromwell nebo Richard "Cheney" Dreyfuss" ale nejsou o nic horší) a scénář, který ze života "Dabljů" vybral většinu zajímavých momentů a poskládal je vedle sebe způsobem "Ať si každý vybere". Líbí se mi, že Stone Bushovi nestaví žádný pomník, zůstává nestranný, nevynáší jej do nebes a nedělá z něho politický mozek Ameriky. W. je naopak takový texaský kovboj, který se chvíli protloukal životem, než přišel na to, co by mu šlo. Je lidský, chybuje a tu a tam něco neví ("Věznice Guantanamero"), ale zrovna tak si dokáže jít tvrdě za svým. Obzvlášť když se třeba jedná o to, nakopat Saddámovi zadek. Líbilo se mi to moc, za čtyři čisté hvězdy.__P.S. Hlavně se ale vyhněte dabingu. Gustav "Tom Cruise" Bubník se sice k mladému Bushovi hodí, ale k šedivé hlavě států sedí asi jako medvěd grizzly k horskému kolu (ano - zní to divně).(19.6.2010)

Brolin pôsobový. Scény z Bushovej mladosti mi prišli zbytočné. Bez nich by to bolo zaujímavejšie, ale aj tak by to chcelo prepracovanejší pohľad na prezidentov život. Náznaky originálneho poňatia témy prostredníctvom vedľajších postáv tu boli...(16.12.2012)

Neviem prečo ale na W. som začal byť postupom času zvedavý. Nemám rád politiku a Oliver Stone je na môj vkus preceňovaný, takže jediné dôvody boli asi Josh Brolin a skvelé plagáty. K filmu len toľko že Stone sa krotil, no na druhej strane asi by som nechcel aby o mne natočil takýto film. W. sa, na moje šťastie, príliš politikou nezaoberá, ale práve na charakter „juniora“ ktorý mi nie je príliš sympatický, no W. ho vykresľuje sympatickejšie ako ho poznám zo života. Tá jedna hviezda navyše je samozrejme za skvelého Brolina.(22.2.2009)