• moviesfan

Od filmu W. jsem očekával mnohem více záživného děje a zajímavější zpracování. Výsledek mě nezaujal a ta délka byla zbytečná. Stone mě v tomto ohledu zklamal. Jediné co se dá vyzdvihnout, tak jsou občasné vkusné záběry kamery, ale na víc než průměr to zdaleka nestačí.(4.9.2009)

Prezidenti USA to nikdy neměli, nemají ani nebudou mít lehké. A dvojnásob to platilo právě pro Bushe. Prezidentovi jde sice v první řadě o to konat dobro a dělat správná rozhodnutí, ve výsledku ale stejně musí volit menší zlo, kompromis a to vše s přijatelnými ztrátami. Oliver Stone si tak po slabém WTC částečně napravuje reputaci velmi zdařilým životopisem o nejneoblíbenějším prezidentovi USA, kterého dokonale věrně ztvárnil Josh Brolin.(11.2.2009)

• BoPo

Texaský buran sa stal prezidentom, mal vplyv na celý svet, zapísal sa do histórie. Takže milé deti, vyserte sa na školu, stačí sa dobre narodiť a všetko je možné.(5.7.2010)

Dámy a pánové, 43. prezident Spojených Států GEORGE W. BUSH!..... Bylo nebylo. V časech po 11.září 2000 seděl v Bílém domě takovej synek z dobré rodiny. Jak se tam dostal? Kdo je G.W. Bush? Hraný (NE)dokumentární film o nenáviděném prezidentovi, cestě na vrchol, zákulisí příprav války v Iráku, ve kterém je samozřejmě prostor pro ,,zaručeně pravdivé“ teorie. Výtečná režie O.Stonea a herecký výkon J.Brolina dělají ze snímku něco víc, než jen film pro Američany. On totiž svět, kde si kámoši prošlapávají cestu nejsou jen USA! Takže.... KDO BYL G.W.BUSH?? Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím, co musím umět, když chci vstoupit do politiky. (V Americe?) 2.) Jsem ,,Pepa VOLIČ“ a rád poslouchám sladký politický řečičky. 3.) G.W.Bush je můj oblíbený politik. 4.) O.Stone je můj oblíbený režisér a chci si spravit chuť po Wall Street 2. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(3.12.2010)

Myslel som si, že toto dielo prejde nejakou tou kontrolou samotného Georga W.Busha, avšak neviem no... váham nad tým, či by chcel byť takto vykreslený v tzv. svojej "autobiografii". No a Oliver Stone... W. je veľmi povrchný snímok, ktorý sa snaží o všetkom, ale v konečnom dôsledku je o ničom... Kopa známych tvári a smotánky politickej scény, reálne zobrazenie (povrchné) a Josh Brolin v skutočnom svete veľkej politiky... 6/10(3.2.2009)