Prostě spolu

Hunting and Gathering

Proste spolu

Romantický / Drama

Francie, 2007, 97 min

První třetina filmu byla zajímavá, ale pak už bylo každému jasné co se stane a jak to všechno dopadne. Takový film bych čekal spíš od amerických tvůrců, jež chrlí tuctová béčka hraná na romantickou notu jedno za druhým. Od Francouzů bych čekal víc, ale nabídli mi jen zklamání a americký happy end. 50%(3.2.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $31,920,899(4.7.2010)

• KajusaK

Slabý romantický film, který vidět víckrát už nemusím..Audrey Tatou byla perfektní, ale příběh byl uspávací, i na 97 minut moc zdlouhavý..2* a to sem to skoro celé prospala s otevřenýma očima.Nejvíce zaujal koktající týpek a kresby.(26.4.2013)

Tak trochu otřepaný námět. On nemá rád ji a ona jeho, ale nakonec spolu. Audrey tentokrát v částečně chladné roli.Nic velkého, ale taky nic malého.(23.6.2008)

Místy opravdu moc milý film o lidech, kterým se v životě nedaří, a tak je osud jako vždy svede dohormady. Audrey a příjemná atmosféra je velmi dobrá kombinace, ale otřepaný námět a předvídatelný děj mě nutí jít do průměrného hodnocení.(6.10.2008)

• - Film je adaptací úspěšného stejnojmenného románu Anny Gavaldy. (gardenlady)

• - V knihe sa Camille (Audrey Tautou) narodila v roku 1977, vo filme v roku 1980. (Fanita)