Prostě spolu

Hunting and Gathering

Proste spolu

Romantický / Drama

Francie, 2007, 97 min

Možná jsem byl až příliš zvyklý, že se mi od Audrey dostával jakýsi nadstandard, co se filmového zážitku týče. Filmové zpracování románu z roku 2004, ale příliš "nevyšlo". Film spíš nevyšel pro filmově náročného diváka, který rád vyhledává silné scény. Když se člověk začne dívat na hodinky už v padesáté minutě filmu, znamená to, že ve filmu asi něco nefunguje. Tentokrát si myslím, že slavnou Audrey zastínil výkon Guillauma Caneta.(6.7.2008)

• KajusaK

Slabý romantický film, který vidět víckrát už nemusím..Audrey Tatou byla perfektní, ale příběh byl uspávací, i na 97 minut moc zdlouhavý..2* a to sem to skoro celé prospala s otevřenýma očima.Nejvíce zaujal koktající týpek a kresby.(26.4.2013)

Jasně je to sladké a krásné a klišovité. Přesto sem ten příběh hltala a Audrey Tautou a Guillaume Canet jsou skvělá dvojice, nemyslíte ?(25.5.2014)

V jednoduchosti je krása. Teď nemluvím o tom úžasným bytě, francouzské filmové interiéry jsou ostatně většinou hodně fajn. Milý lyrický příběh se solidními hereckými výkony (Laurent Stocker!). Zatímco jindy otřesné české znění pohřbí sebelepší film, tady bych řekl, že výborný český dabing pozvedl celkem prostoduché dialogy.(18.4.2011)

Oni možná spolu byli, ale již mnohem méně byli se mnou. Vzít tohle do rukou nějaký jiný režisér, třeba Jeunet, nebo Nakache s Toledanem, to by bylo pokoukáníčko. Na mně to bylo moc studené zpracování Gavaldy.(10.2.2013)