Nikdy to nevzdávej

Nikdy to nevzdávaj

Akční / Drama / Sportovní

USA, 2008, 110 min

• S.Quentin QUALE

Spolu s druhým dílem TUBROSRAČKA všech sraček! NEVER EVER THIS SHIT AGAIN. Pane Bože, jestli existuješ, zdrť mě hned, jak si příště něco podobného budu chtět pustit. Jedna hvězda za AH a její bezpodprdový šatičky. Jinak tutovej odpad, kterej má opravdu potenciál donutit mě sehnat si blbečka s kamerou, aby mě šel natočit, jak si půjdu vybít zážitky z filmu na nějakýho kolemjdoucího....samozřejmě, že se s tím potom pochlubím na JůŤůp. Eeeeeeeeeh.......(17.11.2013)

Karate Kid Meets Fast and Furious... a výsledek není úplně k zahození. Přepálené vizuály, prkenní mladíci a velmi pěkné akční scény a nějaké to oldschoolové poselství... k létu sedne jak otočka do břicha. Nebýt Leslie Hope a příliš okatě instalovaného sidekicka, možná bych šel až na nostalgické čtyři hvězdičky. Djimon a jeho přifouknuté bicepsy rulez. :)(19.7.2008)

Never back down mi připadá jako snímek pro teenagery. Objevuje se tu řada otřepaných klišé, které jsme již v akčním žánru viděli nespočetněkrát a v mnohem lepší podobě. Mladé divačky budou učůrávat z postav hlavních hrdinů (toho kladného i záporného) a vizáže Jake Tylera a mladí diváci se budou kochat choreografií bojů a tajně budou po zhlédnutí cvičit, aby se v mnohém vyrovnali postavám z filmu. Příběh sám o sobě mi ale připadal poměrně jednoduchý, přímočarý a naivní. Potěšila však zmíněná choreografie a také semifinálové gesto hlavního hrdiny. Průměrná podívaná za 3*.(15.9.2013)

Nikdy se nevzdávej ! To je zásadní pravdilo, kterým se řídí nejen ti, kteří tento film natočili, ale také ti, díky kterým tento film byl natočený a to narážim právě na Youtube a to je právě možná ten problém, že ten film se až moc otáčí právě kolem tohoto fenoménu dnešní doby, protože jinak by vlastně příběh neměl moc smysl. Fakt je, že řezanice v něm jsou slušný, všechno to slibně a zajímavě ubíhá, ale kam to všecko de? No přece na YouTube, takže je to trošku taky póza, ale nechá se na to příjemně koukat. Nic zásadního, kostra příběhu je taky průměr, ale ty boje, ty za to vidění určitě stojí !(18.12.2008)

Karate Kid + Rocky 3 / MTV = poctivá teenage řezanice na jedno použití. Nic víc, nic míň. Hezké ksichtíky doprovází primitivní beaty, holčiny nosí sexy přiléhavé oblečení a souboje mají překvapivě říz. Navíc je vážně sympatické, že měli tvůrci odvahu přijít s alespoň náznakem jakési choreografie a neomezili se na pouhé "mlácení do pytle". Tím totiž Never Back Down povýšili o několik stupínků výš a vyvážili příšerně neoriginální duševní traumata hlavního hrdiny a celé jeho rodiny. A Djimon Hounsou je prostě borec.(7.7.2008)

• - Když se Kiwi vášnivě líbá se Sloane, tak shodí u okna noty ze stojanu, ale v dalším záběru noty opět na svém místě. (LukeN73)

• - Film je zařazen do kategorie PG - 13 pro násilí, sexualitu a některé slovní vyrazy. (Terva)

• - Chris Hauty napsal scénář, když mu jeho syn ukázal několik soubojů teenagerů, které jsou zveřejněny na YouTube. (Terva)