poster

Nikdy to nevzdávej

 • USA

  Never Back Down

 • Slovensko

  Bitkári

 • Slovensko

  Nikdy to nevzdávaj

Akční / Drama / Sportovní

USA, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ***

  Určitě to znáte. Už první den na nové škole jste největší hvězda, všichni vás okukují, jede po vás největší kost a zvou vás na nejrůznější akce. Že ne? Já vlastně taky ne, protože svět filmu se od toho reálného přeci jen liší. Asi tak půl minuty to opravdu vypadalo, že by se mohlo jednat o myšlenkově bohatší záležitost pro mladší generaci a navíc ve stylu Klubu rváčů. Jenže jak rychle to přišlo, tak taky odešlo a zvrhlo se v klasiku pro vylízanou facebook generation. Všichni jsou jako z výlohy, sebemenší rvačka je ihned on-line a s tvárnicema se háže o stošest. Vše naštěstí táhne skvělé obsazení, zkušený Hounsou, zatraceně sexy Amber Heard, pan slizák a kříženec Toma Cruise s Cristianem Ronaldem.(11.1.2012)

 • teutates
  ****

  Síce naivné, avšak v tomto podaní veľmi potrebné. Tento snímok ma potešil. Odreagovanie od "všednej reality" ako uliate. Teenegerska tematika trochu inak. Charizmatický Djimon Hounsou + pár pekných tvári, ktoré sa nestratia. Veľké prekvapenie a dostatočne našlapané, nabušené prevedenie... 7/10(3.8.2008)

 • Pilda17
  ****

  8/10 = 85%(7.8.2011)

 • Kaka
  ***

  Člověk až někdy žasne jak se může stokrát viděný "karate kit" příběh uchytit v moderní době, ale tady se to doopravdy povedlo. Pomineme veškeré klišé o outsiderovi, kterého trénuje moudrý učitel, aby nakonec společně zvítězili tak, že mladší nakope prdel soupeři a starší pro změnu vyřeší své rodinné problémy. Je to neskutečně okaté, do očí bijící, nicméně akce je velmi zajímavá a herecky opět strhující Djimon Hounsou - tenhle člověk má tak neskutečně syrové, explicitní herectví až se tají dech. Ukázal to v Gladiátorovi, v Diamantu a teď to dokazuje znova a doslova na minimu prostoru. Hlavně kvůli němu se tohle dá přežít, i když nálepka "no brain" je samozřejmostí.(4.11.2008)

 • mil@n.fanatik
  *****

  Nadupaná akční podívaná... Celý film perfektní, opravdu jsem si ho užil.... Oproti filmu zivot je boj, (který byl podobný v tom, že mlády kluk zasvětil svůj život praním a bitkami) skvělý scénář a příběh. Nemůžu jinak než 5*... 85%(20.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace