Nikdy to nevzdávej

Bitkári

Nikdy to nevzdávaj

Akční / Drama / Sportovní

USA, 2008, 110 min

Mám ráda sportovní dramata. Hlavně když hlavními aktéry jsou vypracovaní hezounci a ještě víc, když se to týká bojového sportu :o) Na tyhle filmy mám pak jiný metr. Za prvé hodnotím podle záporáka, čím je arogantní, tím lépe. Za druhé trénink klaďase, kdy se z nuly stane hrdinou. Za třetí věrohodnost bitek! Takže záporák byl neuvěřitelně slizkej! Tréninky naprostá pecka a bitky jak u nás v aréně!! K tomu připočtěte úžasnej soundtrack, pár dalších sympatických herců a kupodivu dobrý (ač klišovitý) scénář. Čím víc na ten film koukám, tím víc mě baví!(4.9.2013)

Je asi těžké být na nějaké škole novým studentem, obzvláště je-li to škola ve Spojených státech. Pak už stačí jen jedno zajímavé uvedení se před ostatními studenty (v tomto případě když se Jack zaplete do kontrolovaného zápasu na školním pozemku), mít zajímavou minulost (pokud možno tedy mít nějaké zajímavé video z vlastní rvačky na internetu), a na světě je nevraživé nepřátelství mezi dvěma mladíky a touha po spravedlivé odplatě. Já jsem naštěstí nikdy nezažil, že bych přešel do nové školy, pokud nepočítám přechod ze základky na učňák, takže nemohu vědět, jaké to je být někým novým, ale Jake naštěstí našel ten správný směr, našel inteligentního a sympatického mentora, takže všechno vlastně dopadlo relativně dobře. A nakonec došlo i na to měření sil, které bylo pro divákovo oko velmi atraktivní. V hlavní roli se představuje Sean Faris, který už mě zaujal v hlavní roli ve filmu Navěky silný a v obou filmech dokázal hodně zazářit a dá se říci, že přímo exceloval. Je to příjemný, sympatický a talentovaný mladý herec, který má navíc perfektně vypracované tělo, což v obou filmech také dával náležitě na odiv. A troufám si trvrdit, že je to právě tento herec, díky němuž je tento film tak atraktivní a zajímavý, každopádně já jsem si celý ten příběh užil a jako divák mohu být maximálně spokojený. V rámci žánru teenage filmů se jedná o hodně příjemný nadprůměr, což znamená, že film ode mne získává velmi příznivé hodnocení v podobě čtyř hvězd.(25.6.2010)

Ano, tohle je typická amerikárna ze střední školy, která má svého "vůdce", přistěhuje se rádoby bitkař a ten oný "vůdce" ho pořád popichuje, ptž si své místo chce za každou cenu udržet a má tu nejhezčí holku na škole, která náhodou má zájem pak i o toho nového kluka a ten má za nejlepšího přítele v novém městě otloukánka, ano, tohle vidíme v každém filmu tohodle stylu, jenže mě tohle bavilo. Ať už jsou tyhle filmy sebelepší nebo sebehloupější, o dvě věci není nikdy nouze - o sexy chlapy a krásný ženský a na to se pozdě v noci ráda kouknu, aniž bych musela nějak zapojovat mozek .. ;)) Navíc Cam Gigandet hraje onoho sexy frajera opravdu hodně dobře a má vážně co ukazovat .. :))(29.7.2008)

Setsakra zábavnej oddychovej sterilní produkt pro americké teenagery, teploušskou hudbou počínaje a všudypřítomnými party kelímky a buchtama ve vířivce konče. Jo a taky se tam perou. Bitky jsou fajn a dobře se na ně kouká. Hlavní hrdina je kříženec Cristiana Ronalda a Christiana Balea (vzhledově) a pere se tam s týpkem co vypadá jak slizáckej Daniel Craig rádoby ze střední. Je až sranda jak je to šablonovitě natočený, až na to že nejsou 80s takže tam neni trenér asiat, ale drsnej a fakt dobrej Djimon Hounsou. 70%(28.8.2008)

Snad mě uživatelé neukamenují, ale mírně mi to připomínalo Pilcherovskou jízdu pro mužské plémě. Hned zkraje jsem věděla, jaké bude finále, nicméně pěstní muchlovačky Jakea a Ryana se jim povedli na jedničku. Ovšem maximální nářez byla muzika a to si zaslouží ocenit.(9.11.2015)

• - Když se Kiwi vášnivě líbá se Sloane, tak shodí u okna noty ze stojanu, ale v dalším záběru noty opět na svém místě. (LukeN73)

• - Film je zařazen do kategorie PG - 13 pro násilí, sexualitu a některé slovní vyrazy. (Terva)

• - Sean Faris pribral 7 kg svalov pre jeho rolu. (dexter)