Nikdy to nevzdávej

Bitkári

Nikdy to nevzdávaj

Akční / Drama / Sportovní

USA, 2008, 110 min

85% - Originality film nemá ani co by se za nehet vešlo. Tohle by se mělo říct hned na začátek. Přesto jsem byl tak očarován zběsilým spádem a cool nádechem, že mi to vůbec nevadilo. Bojová umění a filmy kolem nich mám rád. To také hrálo velkou roli v mém hodnocení. Djimon Houston byl parádní učitel, Sean Faris zvláštní žák. Určitě nejsem jediný, komu připadal jak Cristiano Ronaldo :). S takovou vizáží se mu spoustu věcí těžko věřilo. Cam Gigandet byl naopak super šmejd. Chvíli jsem hloubal odkud ho jen znám a pak jsem si vzpomněl a hned zase raději zapomněl a byl rád, že tentokrát hrál v něčem pořádném. Bitky byly velmi povedené, takový teen Fight club. Pět prostě dát nemůžu, i kdybych chtěl, ale velmi silné čtyři téhle letní zábavě dám s velkou chutí...(19.3.2009)

Snad mě uživatelé neukamenují, ale mírně mi to připomínalo Pilcherovskou jízdu pro mužské plémě. Hned zkraje jsem věděla, jaké bude finále, nicméně pěstní muchlovačky Jakea a Ryana se jim povedli na jedničku. Ovšem maximální nářez byla muzika a to si zaslouží ocenit.(9.11.2015)

Asi jsem na film koukala ve špatnou chvíli či co..miluji sportovní filmy, ale tady jsem si spíše připadala jako na nepovedené módní přehlídce v prádle. Nejspíš mě to čeká ještě jednou:-)(9.2.2011)

Mé ego nikdy nepocítilo potřebu někoho zrubat do krve, ale tento snímek mu otevřel oči. Konečně si uvědomilo, že skutečně chce naskládat do trávy družstvo blbečků, kteří si při machrování v hummeru připadají jako nejúžasnější tvorové na světě. Přesto mu připadá, že dějové klišé (přijdu - dostanu naloženo - potrénuji - naložím) v prvním kole zmlátilo originalitu do bezvědomí, takže mu nezbývá než pochválit prima bráchu, přítulnou přítelkyni a solidní boj, i když o nekonvenční technice vykrývání kopů žebry si myslí svoje.(17.12.2012)

Na toto existuje jediná veta, ktorá to vystihuje:,,Nič nové na svete, dáme si repete!" ale nie až také zlé repete. V celku veľmi pozerateľná teen hovadinka o nahnevanom chalanovi, ktorý si lieči komplexy, keď mláti do vriec, do obrovského svalnáča a ešte do niektorých nevinných týpkov. Asi 60%(5.10.2009)