Panelák (TV seriál)

Komedie / Drama

Slovensko, 2008, 1221x45 min

Andrej Kraus

Diana Mórová, Marián Miezga, Juraj Slezáček, Božidara Turzonovová, Vladimír Kobielský, Mirka Partlová, Branislav Bystriansky, Róbert Jakab, Ján Koleník, Zuzana Mauréry, Roman Luknár, Samuel Spišák, Zuzana Vačková-Rogelová, Andrea Karnasová, Zuzana Haasová, Kristína Turjanová, Pavol Topoľský, Matej Landl, Alexander Bárta, Petra Bubeníková, Michaela Javorčeková, Zuzana Tlučková, Viki Ráková, Dagmar Duditšová, Štefan Skrúcaný, Michaela Zelenáková, Alžbeta Stanková, Peter Sklár, Marko Igonda, Ivana Kuxová, Hana Gregorová, Michaela Kouřilová, Helena Krajčiová, Svätopluk Malachovský, Milan Ondrík, Zdena Studenková, Adela Mojžišová, Ľubomír Paulovič, Zuzana Šebová, Dušan Szabo, Lucia Lužinská, Henrieta Mičkovicová, René Štúr, Petra Blesáková, Zuzana Fialová, Sabrina Grláková, Danica Matušová, Danica Jurčová, Dominika Kavaschová, Andrej Hranáč, Ján Hranáč, Barbora Švidraňová, Michal Kubovčík, Kristína Farkašová, Daniela Mackovičová, Petra Millerová, Tomáš Pokorný, Juraj Rašla, Martin Trnavský, Ladislav Konrád, Dávid Bičan, Eva Sakálová, Dušan Kollár, Klaudia Matuščinová, Jana Kovalčíková, Kristína Svarinská, Gabriela Marcinková, Lucia Rantová, Ivan Romančík st., Oliver Zelenák, Zuzana Porubjaková, Erika Havasiová, Milena Minichová, Michal Hudák, Nadežda Jelušová-Vladařová, Zuzana Kocúriková, Peter Šimun, Kristína Greppelová, Viktória Belayová, Zuzana Marušinová, Monika Haasová, Lukáš Hoffmann, Gabriela Škrabáková-Kreutz, Juraj Šimko, Ondrej Kovaľ, Charlotte Rácová, Zuzana Norisová, Jozef Bujdák, Zuzana Skopálová-Jányová, Lenka Barilíková, Monika Potokárová, Sylvain Machac, Jozef Vajda, Anna Sakmárová, Filip Tůma, Jana Valocká, Ondrej Hraška, Soňa Petrilová, Lucia Siposová, Kristína Mečko, Eva Mária Chalupová, Peter Oszlík, Ondrej Antálek, Veronika Paulovičová, Elena Podzámska, Judita Vargová, Martin Kaprálik, Pavol Plevčík, Marta Potančoková, Zuzana Moravcová, Mária Breinerová-Mačáková, Branislav Mišík, Anna Maľová, Ľubomír Bukový, Katarína Ivanková, Martin Šalacha, Martin Nahálka, Oldo Hlaváček, Karin Haydu, Tomáš Palonder, Lucie Vondráčková, Alena Michalidesová, Ľudmila Trenklerová, Martin Kusenda, Michal Novák, Vanesa Antovská, Laco Hrušovský, Žofia Martišová, Zuzana Frenglová, Jana Kolesárová, Slávka Halčáková, Jana Wágnerová, Helena Geregová, Jana Gavačová, Katarína Brychtová, Lukáš Latinák, Dušan Vaňo, Nina Gergieva, Dáša Šarkózyová, Vlado Černý, Marek Majeský, Alžbeta Ferencová, Ivan Gogál, Andrej Hryc, Juraj Kemka, Mária Havranová, Henrieta Kecerová, Vladimír Bartoň, Zuzana Šímová, Branislav Matuščin, Gregor Hološka, Henrich Plátek, Marián Labuda ml., Csongor Kassai, Patrik Žiaran, Andrej Kováč, Gabriela Dolná, Pavol Janík ml., Martin Hrebeň, Petra Lenártová, Mária Landlová, Ivo Ladižinský, Hana Gajdošová-Letková, Peter Trník, Vladimír Obšil, Bibiana Ondrejková, Lukáš Pelč, Ján Lehotský, Igor Kasala, Juraj Ďurdiak, Gejza Benkö, Michaela Chovancová, Andrea Lehotská, Vladimír Oktávec, Štefan Hric, Eva Vejmělková, Eva Máziková, Lukáš Dóza, Laura Wengová, Veronika Adamičková, Eva Urbaníková, Martin Vitek, Vladimír Volečko, Ján Gallovič, Fedor Flašík, Peter Kočiš, Dagmar Dianová, Marta Sládečková, Vladimír Voštinár, Gregor Hraška, Branislav Bajus, Mário Kollár, Ingrid Filanová-Žirková, Jaroslav Slávik, Thomas Kamenár, Dušan Vitázek, Karolína Čičátková, Jana Mináriková, Lujza Garajová-Schrameková, Adriana Geričová, Michal Spišák, Katarína Štumpfová, Robo Opatovský, Peter Aczel, Beáta Dubasová, Andrej Kraus, Zuzana Smatanová, Alfréd Aczel, Ján Dobrík, Lukáš Frlajs, Renáta Ryníková, Lucia Tvrdoňová, Marek Vašut, Darina Vašíčková, Pavol Klimašovský, Marián Lipták, Boris Zachar, Richard Müller, Vojtěch Dyk, Radoslav Macuha, Maroš Balážik, Mojmír Caban, Branislav Deák, Radoslav Gažo, Viktória Haseková, Vanda Hoffstädterová, Milan Lasica, Števo Martinovič, Barbora Chlebcová, Jakub Landl, Ján Mistrík, Adriana Vallová, Robo Kazík, Ruslana Kurilcová, Matej "Sajfa" Cifra, Zuzana Cigánová, Eugen Libezniuk, Tony Moisés, Rasťo Rogel, Marián Zázrivý, Daniela Hantuchová, Robo Papp, Igor Adamec, František Borovský, Martin Malachovský, Eva Dočolomanská, Adam Ďurica, Sisa Sklovská, Jakub Gogál, Xénia Kubová, Gregor Mareš, Juraj Predmerský, Tina, Karol Trnka, Peter Cmorík, Michaela Rimková, Karel Škarka, Jaroslav Žídek, Tomáš Botló, Lenka Čviriková - Hriadeľová, Radoslav Brzobohatý, Ján Ďurovčík, Anastacia, Ladislav Potměšil, Peter Batthyany, Michal Martikán, Thomas Puskailer, Václav Neckář, Silvia Šarköziová, Juraj Mokrý, Celeste Buckingham, Dominika Cibulková, Peter "Kuko" Hrivňák, Lena Košická, Marek Uram, Martin "Pyco" Rausch, Soňa Norisová, Albert Černý, Petra Navrátilová, Danica Hudáková, Kristína Sihelská, Daniel Štrauch, Peter Klinko, Milan Malinovský, František Balog, Michaela Kapráliková, Barbora Andrešicová, Peter Mattes, Ľubko Veselský, Ivan Vojtek, Anna Nováková, Lukáš Pavlásek, Miro Mráz, Katarína Andrejcová, Ľubica Očková, Richard Klvač, Jozef Petráš
  • frashmaker

Keď chceš zabudnuť tak zabudni. A já chcem zabudnuť. Ale věřím, že svůj účel (tedy sterylní náhražka vřelosti pro manželky chladnějších cituprázdných manželů), to asi má potenciál částečně splňovat.(29.3.2009)

• Caelos

Nechápu, proč to u nás vysílali v cizí řeči, nerozuměl jsem tomu. Že jsme kdysi byli čechoslováci neznamená, že na mne Príma bude mluvit slovensky. Jo a seriál? No ten je blbý, co jiného.(21.5.2009)

• Jacinda

Něco jako ulice?(27.9.2010)

• genetique

Naozaj žiadne prekvapenie sa nekoná, len ďalšia vhodná téma a formát na natáčanie toho istého stále dookola. A TV Prima musí byť už naozaj zúfalá, keď aj takúto tuctovku zaradí do svojho vysielania. 35%.(17.5.2008)

• Jirka_Šč

Shit neuvěřitelných rozměrů! Ani poslouchat se to nedá (zrovna dnes jsem byl pasivním posluchačem, protože musím). Ale chápu, co na tom ženy vidí: "Můžete přitom krmit děti, odběhnout vyvenčit psa, vyžehlit, uvařit a o nic nepřijdete. Dokonce i při sledování jednou za čas se stále orientujete v ději!" Kdyby to alespoň bylo vtipné, ale ono je to depresivní, imbecilní a negativní!(9.10.2009)