poster

John Carter: Mezi dvěma světy

 • USA

  John Carter

 • Slovensko

  John Carter: Medzi dvoma svetmi

 • Slovensko

  John Carter

 • Velká Británie

  John Carter

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2012, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  ****

  Na podobnych vecech, i kdyz v literarni podobe, jsem vyrustal...(1.7.2012)

 • Ded@M@tes
  ***

  Disney pohádka o ocitnutí na planetě Marz. Za zmínku stojí maximálně technická stránka, jinak nuda. ( Hodnocení: 5/10 )(13.7.2012)

 • B!shop
  ***

  No tak tohle se teda moc nepovedlo, sice presne ten typ filmu, u kteryho bych cekal, ze me bude skvele bavit, ale bohuzel, tohle Stantonovi moc nevyslo. Sem tam zazlobi nejakej trik, vizualni stranka taky neni nejak dechberouci, ale je fakt, ze kulisy jsou docela originalni. Pribeh sam o sobe je sice jednoduchej, ale pro podobnej typ filmu naprosto dostacujici. Jenze problem je, ze to tak nejak nemuze proste chytit tempo, sem tam akce, sem tam zbytecny kecy, obcas nejakej forek, ale takhle si proste zabavu nepredstavuju, obzvlast, kdyz ma film zbytecnejch 140 minut. Herci jsou vicemene nevyrazny az nezajimavy a pobavi jen uchylackej Purefoy. Celkove sice ne vylozene nuda, ale ty 3* jsou tak akorat.(20.5.2012)

 • Dadel
  ***

  Avatar pro desetileté děti (pro srovnání: Cameronův Avatar je pro děti jedenáctileté). Tento 100 let starý rodokaps má jistě svůj naivní půvab, ale adaptovat jej do velkofilmu za 250 milionů dolarů je šílenství.(8.3.2012)

 • Skejpr
  *****

  Suverénní pokořitel většiny Hvězdných válek, na první pohled možná naivní, při hlubším zkoumání ale vlastně velmi vyzrálý, nedětský a v dávkování informací rafinovaný a nepolopatický. Stylizace a řemeslné kvality dávají vzniknout momentům, které bych rozhodně čekal jinde, než v rodinném fantasy od Disneyho, práce s roztomilými motivy a jejich následné zvážnění, stejně jako užívání brutality, to všechno zde šlape jako po másle. Jediná možná objektivní výtka, totiž nedostatek emocí se stává obláčkem páry v momentě, kdy se John Carter vrhá doprostřed armády emzáků a kosí jednoho za druhým spolu s prostřihy na pohřbívání vlastní ženy a zatloukání jejího kříže... Pixar jede, i jako hranej...(9.3.2012)

 • - V sobotu 5. června 2010 objevil štáb během natáčení v poušti v Utahu ohromnou kost, která se následně ukázala být cenným prehistorickým objevem. S největší pravděpodobností se jedná o stehenní nebo lopatkovou kost ještěra jménem Sauropod. [Zdroj: Falcon] (Jeremy.jk)

 • - Film je věnován památce Steva Jobse, zakladatele, ředitele a předsedy představenstva firmy Apple, který se stal jednou z nejvýraznějších osobností počítačového průmyslu. Zemřel po dlouhé nemoci 5. října 2011 ve věku 56 let . (Terva)

 • - Jedno z červených tetovaní na pravej ruke postavy Dejah (Lynn Collins) sa podobá na hlavu Mickey Mousea. (jofffo1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace