poster

Respekt

 • USA

  Juice

Drama / Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ***

  Okrem prekvapivo kvalitných hercov a podareného soundtracku si u mňa všetkého rešpektu film nevydobyl. Mrazivá atmosféra začína až po dobrej polovici filmu, dovtedy je to len klasické negerské poflakovanie sa po uliciach, žiaden psychologický rozbor osôb, žiadny poriadny dialóg, či myšlienka. Po prvom zvrate sa konečne začnú diať veci, je na čo sa pozerať, dej je rýchly a svižný a potom už film utečie ako voda. Len tie percentá akosi utekajú do priemerných radov. Btw, ten mix-battle mal naozaj dobrú úroveň. 70%.(15.9.2008)

 • Lavran
  ***

  Zbraně s nevyčerpatelnou municí kazí charakter (a rapperské legendy), áno? 2,5*(12.7.2008)

 • Pumiiix
  *****

  Tenhle snímek mě jako Hip-Hopového fanouška dlouho míjel, ale po jeho shlédnutí můžu říci, že si zaslouží své hodnocení. Celý film doprovází kvalitní hudba (musím si co nejdřív opatřit OSTéčko) a battle na gramcích byl také povedený ;-). Největší postavou děje je bezpochyby čím dál více vyšinutý Tupac Shakur, nepřehrává, možná taky proto že si ulici sám zažil….9/10* TUPAC R.I.P.(26.7.2008)

 • 2Pac
  *****

  Tento film zial potvrdzuje predpoklady, ze Amaru Shakur okrem toho, ze bol (a stale je) numero uno rapper, mohol byt aj velkou filmovou hviezdou. Ako inak si vysvetlit fakt, ze som ho v Juice normalne neznasal a chcel som, aby co najskor chcipol...(2.2.2007)

 • Djkoma
  ****

  Hodně "černý" film, což má obrovský vliv na kvalitu. Tupac Shakur je vynikající stejně jako Omar Epps. Český překlad z Juicy na Respekt je tedy opravdu mimo, protože se tím vytrácí mnohé hlášky jako ta úplně poslední ("Teď máš šťavu,viď"). Příběh,prostředí i herci jsou velmi autentičtí a celé to má nebezpečnou atmosféru obyčejného předměstí každého druhého amerického města. Krom toho je i hudba velmi vkusná a překvapivě melodická včetně záležitostí na DJovské soutěži. Film,který stojí za podívání nejen kvůli vynikajícímu Tupacovi, ale také díky "nepřímé" kritice vlastních řad v podobě mnoha postav.(18.7.2009)

 • - Tupac Shakur roli Bishopa málem nedostal, protože na konkurzu hodil židlí. Přimluvil se za něj Anthony Criss, člen skupiny Radama. (Terva)

 • - Názov Def Jam Records, ktorý je napísaný na LP platni, keď má Q (Omar Epps) "battle", nesie aj hra na PS2, v ktorej taktiež "účinkuje" Omar Epps. (vander19)

 • - Film, který Bishop (Tupac Shakur) sleduje a který jej inspiruje, je Bílý Žár (1949). (Ignus.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace