poster

Respekt

 • USA

  Juice

Drama / Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Tripe, znal jsi mě už jako dítě !!" - "Hodně vrahů jsem znal už jako děti.."(1.2.2016)

 • Djkoma
  ****

  Hodně "černý" film, což má obrovský vliv na kvalitu. Tupac Shakur je vynikající stejně jako Omar Epps. Český překlad z Juicy na Respekt je tedy opravdu mimo, protože se tím vytrácí mnohé hlášky jako ta úplně poslední ("Teď máš šťavu,viď"). Příběh,prostředí i herci jsou velmi autentičtí a celé to má nebezpečnou atmosféru obyčejného předměstí každého druhého amerického města. Krom toho je i hudba velmi vkusná a překvapivě melodická včetně záležitostí na DJovské soutěži. Film,který stojí za podívání nejen kvůli vynikajícímu Tupacovi, ale také díky "nepřímé" kritice vlastních řad v podobě mnoha postav.(18.7.2009)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Sakra to byla slabota! S Eppsem a 2pacem v hlavní roli jsem čekal mnohem větší odvaz! Čekal jsem scénář, prošpikovaný fuckrama, assholama, bitcheskama .-) a vůbec hláškami, ke gangsta negro snímkům patřící!!! Čekal jsem, a to je zásadní, super muziku, která mě bude houpavě konejšit ze strany na stranu! Ošizená akce mě už tak ani nepřekvapila! Lehce nadprůměrných 60 % je tak za zmiňovanou ústřední dvojku, asi dva povedené dialogy a místy zajímavou kameru,včetně "zamraženého" zakončení...(18.4.2014)

 • Aky
  ***

  Zklamání. Kromě věrně zachyceného prostředí nic moc víc. Příběh je prostinký a nevynalézavý, předem čitelný, navíc bez jakéhokoliv hlubšího nebo aspoň zajímavého poslání. 2,5.(23.2.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,146,880Tržby Celosvetovo $-(20.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace