poster

Respekt

 • USA

  Juice

Drama / Akční / Krimi / Thriller

USA, 1992, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuxedo
  ***

  Nezkušenou režii a průměrný scénář zachraňuje autentické prostředí a herci v čele s mrazivým Tupacem.(6.9.2008)

 • Djkoma
  ****

  Hodně "černý" film, což má obrovský vliv na kvalitu. Tupac Shakur je vynikající stejně jako Omar Epps. Český překlad z Juicy na Respekt je tedy opravdu mimo, protože se tím vytrácí mnohé hlášky jako ta úplně poslední ("Teď máš šťavu,viď"). Příběh,prostředí i herci jsou velmi autentičtí a celé to má nebezpečnou atmosféru obyčejného předměstí každého druhého amerického města. Krom toho je i hudba velmi vkusná a překvapivě melodická včetně záležitostí na DJovské soutěži. Film,který stojí za podívání nejen kvůli vynikajícímu Tupacovi, ale také díky "nepřímé" kritice vlastních řad v podobě mnoha postav.(18.7.2009)

 • JOHN.NY
  ****

  Velice autenticky zachycené prostředí gangů v New Yorku a strach nahánějící 2Pac...(20.2.2009)

 • MikO_NR_1909
  ****

  ║Rozpočet 5,000,000-miliónov (predpokladané náklady)║Tržby USA $20,146,880║Tržby Celosvetovo $-║ Prvý film najlepšieho rappera všetkých čias a zároveň jeho najlepší herecký výkon. Tupac dokonale zahral agresívneho Bishopa, ktorý nemá ani najmenšie zábrany. Partia, ktorá sa začne rozpadať ako domček z karát. Omar Epps alias Q má čo robiť, aby zostal živý a v očiach druhých získal "juice" (rešpekt).(15.9.2012)

 • Lavran
  ***

  Zbraně s nevyčerpatelnou municí kazí charakter (a rapperské legendy), áno? 2,5*(12.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace