A-Team

A-Team, The

A-Team

A-Team: Posledná misia

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 2010, 117 min (Director's cut: 128 min)

• Malarkey

Těšil jsem se na parádní akci, kde nebude chybět humor. Tyhle typy filmů si totiž dokážu oblíbit a zkouknout klidně na tisíckrát. Podle mě to ale A-Teamu chybí. Nejvíc mi na něm vadí hlavně to, že se bere strašně vážně. A když už kamera jde do akce, tak je akce hustá, nemožná, ale ve výsledku na ní není vůbec nic vtipnýho. Samotnej fakt, že jeden herec div nevylítne z vrtulníku a pak jenom smutně kroutí hlavou, že to málem nepřežil, mi prostě přijde divná. Já chtěl parádní akci, s kopou chytlavejch hlášek a sympatickými herci. Ve skutečnosti jsem nedostal ani jedno.(18.3.2011)

Svoje druhy ve zbrani nikdy nezklamu. Statečně předvedu světu, že jsem voják z nejvybranějších. Rázně se utkám s nepřáteli mé země. A BUDU BOJOVAT JAK JEN BUDU MOCI...... Jako každej tým (akční), má i A-Team problémy. S důvěrou šéfů, s vnitřními záležitostmi, ale hlavně se zrádci vlasti, kteří mají ještě tu drzost ušít na ně boudu. Úvodní 20ti minutovka plná bláznivé akce nedá prostor ke spekulacím ani mezi příznivci komorních snímků, že tady budou odlehčený i titulky. Letecká akce, slaňování, výbuchy a spousta více či méně šílených nápadů jde velmi často na vrub příběhu. Ale co, většinu času se na tenhle ,,mančaft“, od kterýho by se každá .......no to je jedno – mohla učit, jak ochránit svoji nevinnost dobře dívá, protože i já mám rád, když plány nakonec vyjdou. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem pravidelným návštěvníkem leteckých dnů. 2.) Pochopím, proč si nechat poslat do vězení kubánskej doutník napuštěnej 5 ml tetrodotoxinu. 3.) Zjistím, jak vypadá maximální 3D efekt. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ *(14.10.2010)

• KevSpa

Pro mě velké zklamání. Film se snaží tvářit tak moc cool, až je to trapné. A akce mě ani v nejmenším nezaujala. Film jsem dokoukala jen silou vůle a díky vcelku sympatickému Sharltovi Copleymu (kterému tyhle bláznivé role slušně sedí) a vidině, že na konci uvidím v cameo roličce svého oblíbence Jona Hamma.(29.1.2011)

Over the top, over the gun, over the Top Gun:) Takhle nějak by vypadali Dannyho parťáci bez kravat. Nebo teamová Die Hard mezi armádními mozky. Nebo...Ne, přirovnání jsou k ničemu. A-team stojí a padá s vlastní výlučností, s vědomím, že tohle je těch pár správných chlapů, kteří patriotismus nepovažují za mizernou ctnost, s nekorektním, klukovsky rozpustilým humorem a zakutaným staromódním sentimentem, jenž je usazen v podhoubí nekompromisního drivu. Chemie ctí zlaté pravidlo týmovek "suma je víc než celek částí" a přemíra nápadů (nejreálnější 3D projekce ever, fantasmagorické pokusy šíleného pilota) potěší každého správného blázna. Daní za tu ohromnou švandu je Carnahanův akčnědigitální Kocourkov, pro který by se hodilo několik párů očí navíc, retardér záběrů a rozplétavač končetin, ale když se jede na turboobrátky, občas se okolní svět slije v jednu barevnou šmouhu. Tuhle káru ale kočíruje ta nejzábavnější čtyřka na letošním filmovém nebi, takže odložte fobii z létání a proleťte se tankem.(15.6.2010)

Nehorázné béčko. Nehorázná kravina. A nehorázná zábava. Sice ne na poli akce, které je pramálo a navíc je děsivě znepřehledněná zběsilým střihem, ale jakmile se to po těžkopádném úvodu najde na poli buddy komedie plné přepísknutých scén ve stylu "nejlepší 3D efekt ever" či "čtyři v tanku a let", tak... Tak se lze buďto naštvaně zvednout a jít domů s prupovídkami o debilním Hollywoodu či zůstat sedět a bezelstně se klukovsky bezmyšlenkovitě bavit. A aspoň je to zábavné chtěně, přiznávám, že jsem to čekal spíše z ranku "tak špatné až je to geniální".(10.6.2010)