• Chrustyn

Oproti svižným a hravým "Dannyho parťákům" se jedná o neskutečně pomalý a nudný snímek, který nezachrání ani sympatická herecká sestava. Soderbergh tuto klasiku překonal ve všech směrech.(29.2.2012)

• rt12

Co se vleče - neuteče a tady to sakra neutíkalo ! Posledních celkem dobrých 8 minut film opravdu nezachrání, ani kdyby tam hrál sám Pánbůh.(9.1.2014)

Film je výborný, dobový, hlavní herecké obsazení sympatické a opravdu jsem se u toho nenudil, ale pár věcí musím vytknout, a to nepochopitelně dlouhé "seskupování" party v poměru ke stopáži loupeže a ještě k tomu pár odbytých scén. Nicméně určitě se nabízí srovnání novodobých Dannyho parťáků a tohodle filmu. Na rovinu musím říct, že to srovnat nejde a to hlavně kvůli zcela odlišným dějovým obdobím, ale také kvůli dnešní a tehdejší filmařské technice, která je u tohodle typu filmů dost důležitá. Máme tady dobu rozkvětu Las Vegas a slušnou dobovost v podání této Oceanovy jedenáctky a pak tu máme remake, který se odehrává v naprosto odlišené době pro zcela jinak smýšlící diváky. Abych se vrátil k hodnocení tohoto filmu, tak přejdu rovnou k věci. Tu hvězdičku ubírám za ty chybky a ačkoli mám fakt silné nutkání dát 5 hvězd, něco mi říká že nemůžu. Takže tak lepší 4 hvězdy a nakonec snad jen říct a poděkovat za to že díky tomuto mohl vzniknout remake. Výborný film a určitě doporučuju. PS: Fakt mě mrzí ty zbytečnosti, které filmu ubraly na kráse.(17.11.2012)

Přiznám se, že miluji retro a filmovou atmosféru 60. let. Zřejmě proto ve mne Dannyho jedenáctka zanechala příjemný pocit, ač by se u ní dalo diskutovat o délce stopáže, či dlouhém úvodu, který jí zde vytýká většina komentujících. Přes tyto mírné nedostatky, se drze naivní vykradení pěti kasin partou Dannyho Oceana, určitě vyplatí shlédnout. Za ty dvě hodiny strávené s Frankem Sinatrou, Deanem Martinem a dalšími, budete mimo jiné odměněni vskutku povedeným koncem filmu.(16.10.2009)

Závěrečná scéna, kde kamera zabírá ocházející skupinu, zatímco lze v pozadí na reklamní tabuli číst jména všech pěti členů The Rat Packu, je legendární podobně jako diskuse kolem kulečníkového stolu o hodinu dříve. Jinak ale dobrovolně přiznávám, že jsou filmy, které mám se Sinatrou radši.(18.10.2009)