Zbytečně zdlouhavý a pomalý rozjezd, zbytečná délka, ale jinak celkem dost zábavný film se sympatickými herci, který mě bavil víc než pozdější a slavnější remake.(24.12.2011)

Zbytečně ukecaný a nijak dramatický film s hvězdným obsazením a podivným koncem, který z Dannyho Oceana dělá naprostého moulu. Nechápu, co je na tomto filmu tak zábavné a hodnotné. Nehorázná nuda. Hudba: Nelson Riddle(5.8.2010)

• rt12

Co se vleče - neuteče a tady to sakra neutíkalo ! Posledních celkem dobrých 8 minut film opravdu nezachrání, ani kdyby tam hrál sám Pánbůh.(9.1.2014)

6/10 Tak slo to, ale cekal jsem vic... od tech jmen, co za tim stoji. Cela prvni pulku se parta jenom dava dohromady a to je kapku nudne, protoze komedie je to tak ze 20%. Pak se konecne neco zacne na chvili dit a konec - teda konec jeste neni, tak se nastesti objevi Romero, ktereho mistni pseudodatabaze ani nezminuje, a doda konci stavu - ehm tedy spis whisky ;]] a tim padem aspon konec vse napravi.(22.5.2008)

• Chrustyn

Oproti svižným a hravým "Dannyho parťákům" se jedná o neskutečně pomalý a nudný snímek, který nezachrání ani sympatická herecká sestava. Soderbergh tuto klasiku překonal ve všech směrech.(29.2.2012)

• - Shirley MacLaine natočila své cameo během natáčení filmu Byt (1960). (Kulmon)

• - Tony Curtis, Jackie Gleason a Milton Berle měli nabídnuty cameo role. (Kulmon)

• - V úplném závěru filmu je možné zahlédnout pravá jména protagonistů filmu a členů The Rat Pack. Jména Sinatra, Martin, Davis Junior, Lawford a Bishop jsou k vidění na vývěsním štítu hotelu Sands, v němž v tehdejší době skutečně účinkovali. (Aere)