Závěrečná scéna, kde kamera zabírá ocházející skupinu, zatímco lze v pozadí na reklamní tabuli číst jména všech pěti členů The Rat Packu, je legendární podobně jako diskuse kolem kulečníkového stolu o hodinu dříve. Jinak ale dobrovolně přiznávám, že jsou filmy, které mám se Sinatrou radši.(18.10.2009)

6/10 Tak slo to, ale cekal jsem vic... od tech jmen, co za tim stoji. Cela prvni pulku se parta jenom dava dohromady a to je kapku nudne, protoze komedie je to tak ze 20%. Pak se konecne neco zacne na chvili dit a konec - teda konec jeste neni, tak se nastesti objevi Romero, ktereho mistni pseudodatabaze ani nezminuje, a doda konci stavu - ehm tedy spis whisky ;]] a tim padem aspon konec vse napravi.(22.5.2008)

Celkem vkusná a starosvětská komedie, trpící určitou stařeckou dýchavičností a postrádající pořádné tempo, což vzhledem ke stylovému obsazení a mnoha milým scénám diváka zamrzí. Ač se mi to zdá poněkud zvláštní, tak Soderberghův remake originál pokořil a je o tu jednu hvězdu prostě lepší.(14.5.2009)

Zbytečně zdlouhavý a pomalý rozjezd, zbytečná délka, ale jinak celkem dost zábavný film se sympatickými herci, který mě bavil víc než pozdější a slavnější remake.(24.12.2011)

• Chrustyn

Oproti svižným a hravým "Dannyho parťákům" se jedná o neskutečně pomalý a nudný snímek, který nezachrání ani sympatická herecká sestava. Soderbergh tuto klasiku překonal ve všech směrech.(29.2.2012)