Inu.. snímku nelze upřít povedená atmoféra a silné charismatické osobnosti, jakými Dean Martin a Frank Sinatra bezpochyby byli. Příběhová stránka mě už tolik nepotěšila, občas jsem se nudil, proto tedy dávám pouhé 3*. Co ovšem nemělo chybu, tak to písničky v podání Dean Martina. How lucky can one guy be, I kissed her and she kissed me, Like the fella once said, Ain't that a kick in the head? The room was completely black....(18.1.2016)

Jako jeden z mála nebudu tvrdit, že je remake lepší, protože jsem ho neviděl. Komparace s dobovými detektivkami a zařazení do kontextu filmové produkce Franka Sinatry však nedopadá příliš slavně, padesátiminutové úvodní mlácení loňské slámy mělo být sestříháno maximálně na polovinu, protože "zbytek" filmu je opravdu dobrý.(9.10.2009)

Přiznám se, že miluji retro a filmovou atmosféru 60. let. Zřejmě proto ve mne Dannyho jedenáctka zanechala příjemný pocit, ač by se u ní dalo diskutovat o délce stopáže, či dlouhém úvodu, který jí zde vytýká většina komentujících. Přes tyto mírné nedostatky, se drze naivní vykradení pěti kasin partou Dannyho Oceana, určitě vyplatí shlédnout. Za ty dvě hodiny strávené s Frankem Sinatrou, Deanem Martinem a dalšími, budete mimo jiné odměněni vskutku povedeným koncem filmu.(16.10.2009)

Pěkná uhlazená komedie o vykradení pěti kasín. Film je typický na svou dobu lehké vtipy, hudba a zpěv, bohatost, všichni chodí v oblecích a rasová nesnášenlivost není vidět. JInak konec je stylový !(14.6.2009)

Klasická původní film.adaptace "Dannyho parťáků".(14.11.2009)