poster

Větší, silnější, rychlejší (festivalový název)

 • USA

  Bigger Stronger Faster*

Dokumentární / Sportovní

USA, 2008, 105 min

Režie:

Chris Bell

Kamera:

Alexander Buono

Hudba:

Dave Porter
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Freemind
  ***

  Lehce nadprůměrně natočený dokument plný zajímavých údajů. Bohužel je po celou dobu jasně patrné, že můžete zapomenout na nějakou objektivitu a že tento snímek má především sloužit vylepšení jména steroidů.(31.1.2009)

 • HellFire
  ****

  Amerika je opravdu zvláštní země. Nemůžu si to odpustit, ale kongresman Waxman je jako obživlý křeček :).(8.9.2011)

 • Cappuccino
  ****

  Steroidy - ich klady/zápory, odvrátená strana "American dream", dopovacie excesy športovcov, pohľad na U.S. hviezdy z druhého kopca barikády a príbeh troch bratov Bellových. To všetko obsahuje tento nadmieru zaujímavý dokument, ktorému však ku koncu pomaly dochádza šťava, začína sa opakovať a prespríliš kombinovať techniku "ukáž z každého rožku trošku". Režisér dokument Chris Bell rozhodne nie je klasickým príkladom kritizujúceho a nespokojného američana. Naopak ponúka názor "toho", "toho" a "tých", konkrétne príklady, príčinu, priebeh a následky. Vy sami si môžte zvoliť či naozaj stojí za to byť LEN prvým, LEN najlepším, najväčším, najsilnejším a najrýchlejším. A keď sme už pritom. Čo si vlastne zvolíte?(17.2.2011)

 • Dever
  ****

  // Production Companies: BSF Film // Veľmi poučný a zaujímavý dokument..(6.1.2011)

 • Toshiro
  *****

  Další výborný dokument o lidské motivaci, schopnostech a hranicích. Hlavní zaměření je na steroidy v kulturistice, ale dostane se i na další sporty, politiku a vůbec. Příjemný snímek k zamyšlení.(24.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace