Šanghajský polibek

David Kitay

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry

Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

Tak problém není ani tak v příběhu, který je poměrně zajímavý vzhledem k námětu hledání vlastní identity. Můj problém je obsazení, protože Hayden P. je bohužel úděsná herečka (zde nemá moc prostoru, budiž), Ken Leung se mi do této role vůbec nehodí, přičemž to, že mu nevěřím tu romantickou část by až tak nebolelo, ale já mu nevěřím ani jeho vnitřní boj se ztracenou identitou a tragédií v rodině. A když hlavní hrdinové jsou dle mého takhle špatně obsazení, tak to je bída. Plus naopak za mou oblíbenou Kelly Hu :-) 6/10!(13.12.2010)

Zajímavý a pro mě i trochu poučný příběh číňana, co neví, co chce a v průběhu filmu na to přichází. Nějak výrazně nepotěší, ale ani nenudí. Herecké obsazení je velmi příjemné a Hayden Panettiere je rozkošná jako vždycky.(23.12.2009)

Tahle komedie nezačala špatně, bohužel skončila rozpačitě. A bezradně. Autoři nepřišli na to, jak vše ukončit zajímavě, případně jinak, a to je škoda. Ústřední dvojice působí sympaticky, ale výsledný dojem z filmu je podivný.(11.9.2009)

Příjemný film s charismatickým Ken Leungem spolu s mladičkou Hayden Panettiere hvězdou Heroes. Nadprůměrný film, na který se stojí za to podívat.(15.3.2008)

• Ken Leung