poster

Šanghajský polibek

 • USA

  Shanghai Kiss

Komedie / Drama / Romantický

USA / Čína / Hong Kong, 2007, 106 min

Scénář:

David Ren

Kamera:

Alexander Buono

Hudba:

David Kitay

Střih:

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martinibaby
  ****

  Celou dobu váhám mezi 3 a 4 hvězdičkama, nakonec se asi přikloním ke čtyřem (tak 3,8 :)). Musím přiznat, že ze začátku mi Hayden neskutečně lezla na nervy, ale po chvíli, co si člověk zvykal, jsem si ji 'zamilovala'. Herecké obsazení pro mě bylo vesměs cizí, ale překvapivě dobré - příběh malinko předvídatelný, ale ne tak tuctový a moc hezky zpracovaný - hudba dost dobrá. Takový milý počin, jako celek drží pohromadě a za vidění stojí.(28.11.2009)

 • PogoJoe
  ***

  Tahle komedie nezačala špatně, bohužel skončila rozpačitě. A bezradně. Autoři nepřišli na to, jak vše ukončit zajímavě, případně jinak, a to je škoda. Ústřední dvojice působí sympaticky, ale výsledný dojem z filmu je podivný.(11.9.2009)

 • playboxguest
  ***

  Celkem pohodová romantika se sympatickou trojicí před kamerou.Trochu bych ubrala na stopáži, né že by se jednotlivé scény vlekly, ale kdejaká mi připadala zbytečná. 90 minut by bylo na film o nule, která se snaží najít nejen své já, ale i své druhé já, tak akorát. Obal trochu klame, Hayden je z ústřední trojice na obrazovce zdaleka nejméně. 50%(3.11.2012)

 • Dever
  ****

  Film je to príjemný, pohodový, nijak zvlášť nenahnevá a vyčarí úsmev na tvári.(19.9.2011)

 • Arx
  ****

  Příjemný film s charismatickým Ken Leungem spolu s mladičkou Hayden Panettiere hvězdou Heroes. Nadprůměrný film, na který se stojí za to podívat.(15.3.2008)

 • Ken Leung

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace