poster

Šanghajský polibek

 • USA

  Shanghai Kiss

Komedie / Drama / Romantický

USA / Čína / Hong Kong, 2007, 106 min

Scénář:

David Ren

Kamera:

Alexander Buono

Hudba:

David Kitay

Střih:

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

 • Riddick77
  ***

  Tak problém není ani tak v příběhu, který je poměrně zajímavý vzhledem k námětu hledání vlastní identity. Můj problém je obsazení, protože Hayden P. je bohužel úděsná herečka (zde nemá moc prostoru, budiž), Ken Leung se mi do této role vůbec nehodí, přičemž to, že mu nevěřím tu romantickou část by až tak nebolelo, ale já mu nevěřím ani jeho vnitřní boj se ztracenou identitou a tragédií v rodině. A když hlavní hrdinové jsou dle mého takhle špatně obsazení, tak to je bída. Plus naopak za mou oblíbenou Kelly Hu :-) 6/10!(13.12.2010)

 • katasta
  ***

  Zajímavý a pro mě i trochu poučný příběh číňana, co neví, co chce a v průběhu filmu na to přichází. Nějak výrazně nepotěší, ale ani nenudí. Herecké obsazení je velmi příjemné a Hayden Panettiere je rozkošná jako vždycky.(23.12.2009)

 • PogoJoe
  ***

  Tahle komedie nezačala špatně, bohužel skončila rozpačitě. A bezradně. Autoři nepřišli na to, jak vše ukončit zajímavě, případně jinak, a to je škoda. Ústřední dvojice působí sympaticky, ale výsledný dojem z filmu je podivný.(11.9.2009)

 • Arx
  ****

  Příjemný film s charismatickým Ken Leungem spolu s mladičkou Hayden Panettiere hvězdou Heroes. Nadprůměrný film, na který se stojí za to podívat.(15.3.2008)

 • Ken Leung

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace