Šanghajský polibek

David Kitay

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry

Příjemná komedie s překrásnou Hayden Panettiere a "tím tejpkem z Lost," která si na nic moc nehraje. Člověk se u toho sice neřáchá co minutu, takže je možná lepší to zařadit do žánru dramedy, ale Ken Leung obstarává i nějaké to hláškování. Hayden bohužel moc prostoru nedostává, což jsem vzhledem k plakátu nečekal a film se zaměřuje především na postavu Kena Leunga a jeho nerozhodnost. Střídání prostředí filmu rozhodně prospívá a je zajímavé sledovat střet kultur, byť zpracováno je to samozřejmě jen tak povrchně.(1.1.2016)

Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

Celou dobu váhám mezi 3 a 4 hvězdičkama, nakonec se asi přikloním ke čtyřem (tak 3,8 :)). Musím přiznat, že ze začátku mi Hayden neskutečně lezla na nervy, ale po chvíli, co si člověk zvykal, jsem si ji 'zamilovala'. Herecké obsazení pro mě bylo vesměs cizí, ale překvapivě dobré - příběh malinko předvídatelný, ale ne tak tuctový a moc hezky zpracovaný - hudba dost dobrá. Takový milý počin, jako celek drží pohromadě a za vidění stojí.(28.11.2009)

Zajímavý a pro mě i trochu poučný příběh číňana, co neví, co chce a v průběhu filmu na to přichází. Nějak výrazně nepotěší, ale ani nenudí. Herecké obsazení je velmi příjemné a Hayden Panettiere je rozkošná jako vždycky.(23.12.2009)

Je to fakt moc příjemnej film, nic zaběhlýho, nic předem nalajnovanýho a s výbornám Kenem Leungem, kterej sice neni tak charismatickej, jak tady každej píše, ale sem rozhodně skvěle sedne a hraje mu to velice dobře, totéže se dá říct o Hayden Panettiere, tu jsem při sledování Heroes nějak moc nemusel, ale tady je fakt výborná a docela sem si jí oblíbil.(31.7.2008)

• Ken Leung