poster

Šanghajský polibek

 • USA

  Shanghai Kiss

Komedie / Drama / Romantický

USA / Čína / Hong Kong, 2007, 106 min

Scénář:

David Ren

Kamera:

Alexander Buono

Hudba:

David Kitay

Střih:

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Možná trochu moralizující příběh ze života, který mě přiměl k zamyšlení nad životními prioritami, snad nejen mě.(24.8.2008)

 • Dever
  ****

  Film je to príjemný, pohodový, nijak zvlášť nenahnevá a vyčarí úsmev na tvári.(19.9.2011)

 • Martinibaby
  ****

  Celou dobu váhám mezi 3 a 4 hvězdičkama, nakonec se asi přikloním ke čtyřem (tak 3,8 :)). Musím přiznat, že ze začátku mi Hayden neskutečně lezla na nervy, ale po chvíli, co si člověk zvykal, jsem si ji 'zamilovala'. Herecké obsazení pro mě bylo vesměs cizí, ale překvapivě dobré - příběh malinko předvídatelný, ale ne tak tuctový a moc hezky zpracovaný - hudba dost dobrá. Takový milý počin, jako celek drží pohromadě a za vidění stojí.(28.11.2009)

 • Riddick77
  ***

  Tak problém není ani tak v příběhu, který je poměrně zajímavý vzhledem k námětu hledání vlastní identity. Můj problém je obsazení, protože Hayden P. je bohužel úděsná herečka (zde nemá moc prostoru, budiž), Ken Leung se mi do této role vůbec nehodí, přičemž to, že mu nevěřím tu romantickou část by až tak nebolelo, ale já mu nevěřím ani jeho vnitřní boj se ztracenou identitou a tragédií v rodině. A když hlavní hrdinové jsou dle mého takhle špatně obsazení, tak to je bída. Plus naopak za mou oblíbenou Kelly Hu :-) 6/10!(13.12.2010)

 • Shakers
  ***

  Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

 • Ken Leung

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace