• Legas
  **

  Zajímavý pokus o český akční film. Ale je to opravdu jenom pokus.(2.5.2003)

 • rykardo
  *

  Odpad asi ne, totálně ztracenejch 85 minut určitě ...(20.7.2008)

 • Wacoslav1
  ***

  Koukat na to slo i kdyz akcnim filmem bych to nenazval a co se tyce pokusu o priblizeni kaskaderu obycejnymu divakovi tak to taky moc nefunguje pusobi tu spis nez jako prijemni tvrdi chlapi jako arogantni floutci hlavne ten Novy mne dost sral ja ocenuji ze je to celkem neotrely pokus o neco jineho ve stojatych ceskych filmovych vodach byt to pusobi lehce kostrbate ale nekteri herci nebo spis neherci coz plati hlavne pro Jakla kterymu nejde uverit ani dobrej den jsou celkem v pohode a nejvic nad veci je Brzobohaty ktery veskery dizkuze ukoncuje nekompromisnim jdi do hajzlu(14.5.2012)

 • Iggy
  **

  Náhodou, tenhle „thriller z drsného života filmových kaskadérů“ byl mnohem menším zklamáním, než jsem očekával. I když teda zápletka žádná sláva, ale akce docela ušla. Krom jiného je to, co se mizanscény týče, docela pěkné retro roku 1995, sociologicky pak poučný dokument o době, které chyběl vkus (ne ten filmový).(12.6.2008)

 • cheyene
  ***

  Nijak zázračný film to není, ale za shlédnutí stojí...Petr Jákl a jeho syn se objevují v jednom filmu. Tradičně dobře se role ujal Ondřej Vetchý a pochopitelně i R. Brzobohatý, Pavel Nový a Martin Dejdar. Na samém konci je výborně vidět radost Pavla Nového z činu, který pro svého kolegu - Petra Jákla st. udělal...(8.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace