• Boogeyman

Češi umějí skvělé parodie a téhle takový Hot Fuzz nesahá ani po kotníky.(10.4.2008)

• Lima

Pokus o akční žánr podle scenáře kaskadéra Petra Jákla. Napadá mně jediné: "Ševče, drž se svého kopyta."(13.4.2003)

• Tommassi3

"Von Zdenda není špatnej kluk, akorát si někdy neví rady sám se sebou !!" - "Takovejch je nás víc !!"(2.12.2013)

• sinp

Ech... prostě to vypadá trapně. Trvalo nám to docela dlouho než jsme pochopili, že kvalitní akční film u nás - utopie číslo jedna. Aspoň, že se Martin Hollý poučil z některých chyb které předtím produkoval Vít Olmer u Nahoty na prodej. Očekávat nicméně akční zábavu je téměř nemožné - režisér, co si vytvořil slávu za české nové vlny se na stará kolena vrhnul na akční žánr a zákonitě narazil. Akce je trapná, scénář úsměvný. Ale jak říkám, lepší než Vít Olmer.(9.10.2005)

• Malarkey

Na to, že Česká republika má jedny z nejlepších kaskadérů v Evropě a snad i na světě, je tenhle film děsně špatnej. A je to škoda, protože takové povolání by si v Česku zasloužilo pěkné zpracování. Herci každopádně super a kaskadérské scény boží. Ale to je taky to jediné, co je u tohoto filmu dobré.(2.12.2013)