• Big Bear
  *

  Jestli tohle měla být pocta našim kaskadérům, tak no nazdar... Příště méně výbuchů a trochu více filmařiny... *(2.2.2015)

 • Boss321
  *

  Absolutně nechápu proč se v Čechách takové filmy vůbec točí. Když pominu, že na to nejsou herci a režiséři, tak hlavně na to u nás nejsou peníze, bez kterých se slušný akční film se solidním úspěchem asi jen těžko natočí. Ovšem co se nedá upřít a za to jediné dávám hvězdičku, je námět. Vzdát hold kaskadérům se bohužel vůbec nepovedlo.......(8.6.2008)

 • Boogeyman
  *

  Češi umějí skvělé parodie a téhle takový Hot Fuzz nesahá ani po kotníky.(10.4.2008)

 • Tosim
  ***

  Mno...akční žánr nám moc nejde, ale co takhle koprodukce? :-) Nicméně by měla být větší než xXx, aby z nás nedělala voly. Nemyslím si, že tenhle film voly z kaskadérů dělal, problém je v tom, že i scénář psal kaskadér :-) Dále tento snímek působí mnooohem menším pocitem blivna u diváka, když srovnává třeba s Nahotou na prodej...(29.8.2003)

 • Niktorius
  **

  Tento film bych vyloženě nezatracoval. Nápad byl dobrý a osobně vždy oceňuji, když se čeští filmaři pokusí natočit něco jiného, než jen další komedii podle osvědčených schémat. Mnohem více než stěží průměrná režie však tento film o kaskadérech kazí scénář psaný... jak jinak než kaskadérem. A tak vlastně jen sledujeme jak kaskadéři točí filmy (ta linie s smrtí syna psychickým zhroucením je téměř neviditelná a hlavně nezajímavá) a nakonec se sami stávají hrdiny při záchraně životů z hořícího domu (nechybí obří výbuch). Nicméně si přestop nemylsím, že by Cesta pekelem představoval úplný odpad a dost se divím, že v televizi film takřka nevysílají, zatímco mnohem horší bláboly vídáme na obrazovkách pravidelně.(2.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace