• Lima
  **

  Pokus o akční žánr podle scenáře kaskadéra Petra Jákla. Napadá mně jediné: "Ševče, drž se svého kopyta."(13.4.2003)

 • cheyene
  ***

  Nijak zázračný film to není, ale za shlédnutí stojí...Petr Jákl a jeho syn se objevují v jednom filmu. Tradičně dobře se role ujal Ondřej Vetchý a pochopitelně i R. Brzobohatý, Pavel Nový a Martin Dejdar. Na samém konci je výborně vidět radost Pavla Nového z činu, který pro svého kolegu - Petra Jákla st. udělal...(8.6.2008)

 • Iggy
  **

  Náhodou, tenhle „thriller z drsného života filmových kaskadérů“ byl mnohem menším zklamáním, než jsem očekával. I když teda zápletka žádná sláva, ale akce docela ušla. Krom jiného je to, co se mizanscény týče, docela pěkné retro roku 1995, sociologicky pak poučný dokument o době, které chyběl vkus (ne ten filmový).(12.6.2008)

 • Legas
  **

  Zajímavý pokus o český akční film. Ale je to opravdu jenom pokus.(2.5.2003)

 • Niktorius
  **

  Tento film bych vyloženě nezatracoval. Nápad byl dobrý a osobně vždy oceňuji, když se čeští filmaři pokusí natočit něco jiného, než jen další komedii podle osvědčených schémat. Mnohem více než stěží průměrná režie však tento film o kaskadérech kazí scénář psaný... jak jinak než kaskadérem. A tak vlastně jen sledujeme jak kaskadéři točí filmy (ta linie s smrtí syna psychickým zhroucením je téměř neviditelná a hlavně nezajímavá) a nakonec se sami stávají hrdiny při záchraně životů z hořícího domu (nechybí obří výbuch). Nicméně si přestop nemylsím, že by Cesta pekelem představoval úplný odpad a dost se divím, že v televizi film takřka nevysílají, zatímco mnohem horší bláboly vídáme na obrazovkách pravidelně.(2.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace