Unikátní film s vyjmečným Hrušínským jako poctivým a moudrým dědou.(23.7.2010)

• WANDRWALL

Velká potřeba uvést některé scenáristy, co nemohli dříve naplno pracovat na plátno či do TV. Jiří Křižan je jedním z nich.***(5.10.2010)(5.10.2010)

Na jednu stranu drama, kde je hlavní postava tradičně výbornej Hrušínský (jenom to nářečí mu občas moc nešlo) a potom takový (někdy legrační, někdy smutný) historky z vojny, kde zase perlí Jandák v roli věčně vožralýho nadporučíka. Ať už je Jandák jakejkoliv, tak tyhle role lampasáků mu vždycky šly dobře. Ještě mě pobavil Pavel Zedníček alias instruktor "Smrtibrácha". Celkově se mi film docela líbí a je škoda, že v televizi na něj člověk nenarazí, jak je rok dlouhej... 70% P.S. Ten řízeček od Dejdara bych si fakt nedal :-)(26.9.2010)

Všechna moudrost světa ukrytá v jediné kapce slivovice.(18.11.2014)

Tohle mi od počátku vlezlo pod kůži a při každé repríze mi to sevře hrdlo.(13.7.2011)