Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Jennifer sa stane obeťou okultnej kapely, pretože si ju vybrali lebo je viditeľne panna (=D). Keďže podľa jej vlastných slov dokonca nie je ani „ritná panna“, sa z nej stane krvilačné monštrum... „Vonia to tu ako v thajskej kuchyni. Vy ste šukali!“ Scenár Diablo Cody je v jadre lineárny ako sa na teenegerský film patrí, ozvláštnený vydarenými hustými hláškami, len akosi tomu chýbajú hardcore scénky, ktoré by práve v tomto prípade pridali filmu tú správnu iskru. Jennifer sa s vraždami príliš krotí, na druhej strane z toho aspoň nevznikla vyvražďovačka bezo zmyslu a pár vydarených scén sa nájde. Nikto tu nevyčnieva debilnosťou a tak je to v postate ok. Soundtrack fajn a na konci čaká hororových fanúšikov maličké prekvapenie.(1.10.2009)

Diablo Cody dokáže klasické schéma vyvražďovacího hororu ozvláštnit spoustou báječně drzých hlášek a strastmi dívčího dospívání, bohužel příběh samotný je příliš průhledný a nedočkáme se žádného překvapení, takže v druhé polovině film trochu stagnuje a dochází mu úvodní svěžest. Megan Fox je v titulní roli přesně taková, jakou byste ji podle plakátů čekali (takže hodně, hodně sexy), ale já mám už od Mamma Mia slabost pro velké oči Amandy Seyfried (když si sundá ty hrozné brýle). 70% P.S. Jinak fakt nechápu, že film tak krutě propadl. Kde udělali soudruzi z USA chybu?(29.9.2009)

• Madison

Priblblá Megan Fox pobrala krásu sveta, no odmietnuť úlohu v Bayovom úspešnom trháku a namiesto toho sa promenádovať v treťotriednych snímkach, ktoré nemajú hlavu a pätu, môže urobiť len úplný idiot. Niečo tak scenáristicky a filmársky trápne sa len tak nevidí. Jedna hviezda za našpúlené pery Megan Fox.(13.9.2011)

• - „Mým nejoblíbenějším filmem je asi Jennifer's Body. Byla jsem tam v posteli s Megan Fox a řeknu pravdu, když se spojili naše jazyky, bylo to opravdu sexy. Myslím, že nám to docela vyšlo. Líbáme se podobně," prozradila Amanda Seyfried. (Sufferer)

• - Prvotní scénář filmu pronikl na internet už začátkem roku 2008. (TomikZlesa)

• - Název filmu pochází z písně "Jennifer's Body" skupiny Hole, zpěvačky Courtney Love. (TomikZlesa)

• Megan Fox