Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

• Malarkey

Myslel jsem si původně, že je Megan Fox větší kost. Ale to jsem si myslel i o Amandě Seyfried a pak jsem si pustil tenhle film a nestačil se divit. Trošku mě uklidnilo, když jsem tady čet komenty, kde si na tuhle skutečnost stěžuje víc lidí. Jinak bych tehle holky měl za takový dvě mejkapový divy. Oni ale stejně nejspíš jsou a tady na tom filmu to chtěli zahrát do autu, aby jsme se my, obyčejní fanoušci, nic nedozvěděli. Film samotnej je jinak kravina. Ještě aby ne. Je to horor spojenej s komedií. Komedii jsem v tom ale moc neviděl a horor vlastně taky ne. Vlastně ani nevím, co jsem viděl. Byla to kravina, ale nedala se jí upřít technická kvalita. Proto jsem to taky dokoukal a celou dobu přemýšlel, proč si někdo dá práci natočit...a docela dobře...takovou sračku.(27.7.2011)

• imf

Sice to není tragédie á la Stmívání, ale mám pocit, že přesně takhle bezkrevný horor by natočila třináctiletá depresivní dívenka, kdybych jí dal kameru a základní zadání. Je to další důkaz toho, že Karyn Kusama do žánrovek nepatří a zřejmě i budíček z iluze, že Diablo Cody dokáže napsat scénář, z něhož by vykutal zlato i naprostý amatér. I těm teenagerkám proto radím, aby si s gustem pustily De Palmovu Carrie. Zjistíte totéž (střední škola je peklo, posedlí lidé jsou cool), ale v mnohem příjemnějším balení.(16.7.2010)

Originální námět a scénář plný do očí bijících glos klasických teen hororů, který bohužel není dotažen do úplného důsledku a chybí mu výraznější tah na bránu (film se skutečně rozjede až v úplném finále). Přesto potěší a místy opravdu pobaví. Tupost teenagerů, kteří si nedokáží rozsvítit ani ve vlastní kuchyni, je zde skutečně dovedená am absurdum a velice potěší také hraní si s divákem a fa(u)ckování jeho očekávání věcmi, které by opravdu nečekal :) (robotická ruka ředitele školy a sestra hrající na klavír? Fuck yeah!). Megan Fox dokazuje, že je opravdu jen hezká tvářička, která umí rozepnout výstřih, hereckého talentu ale příliš nepobrala. Zato Amanda Seyfried je skutečně skvostná!(26.11.2009)

Na papíře našláplý pastiš se slušně napsanými dialogy a perverzní emo příchutí. Někde mezi řádky cítím, že to má vnitřní logiku a že se to třeba za deset let pořádně docení i jako celý film. Megan mezi výrazy zejícími tupou prázdnotou dokonce chvílemi vypadá, že pochopila už teď. "My tit!"(24.11.2009)

• POMO

Pánové, ale toto je čistý scenáristický i režijný trash. A to že obsahuje zopár dobrých hlášok, neustále sa v ňom prcičkuje, a najvlhkejšia frnda súčasného showbiznisu je v ňom polonahá, na tom nič nemení.(13.3.2010)

• Megan Fox