Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Obrovské plus je ženské obsazení, které táhne tento film, jinak zbytek je průměr až podprůměr. Celkově se na plátně nic moc extra neděje, když má dojít ke krvelačné vraždě, tak se divákovy žádného zajímavého obrazu nedostane a místo toho dostane záběr na jiné místo. Trošku zamrzí, že scénář a děj je podprůměrný a u mnoha dialogů jsem se vážně nudil. Nevím no, kdybych film neviděl, tak bych o nic nepřišel, ani erotická stránka zde moc nefunguje, škoda to velká. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky…(17.10.2009)

• obitus

Jsou filmy zajímavé a filmy, které se snaží zajímavě vypadat, ačkoli jsou úplně o hovně. Jennifer's Body zoufale touží být tím prvním případem, ale bohužel je jen jedním velkým smradlavým.... Tvůrci se snaží být cool, ale co je to platné, když nemají příběh ani herce o které by se mohli opřít. Celé je to takový nepříjemný pokus o moderní horror/komedii, který je mi tak nesympatický, že to skoro až fyzicky bolí. Silně nedoporučuji žádnému pravověrnému fandovi nad 25 let.(9.1.2010)

Diablo Cody dokáže klasické schéma vyvražďovacího hororu ozvláštnit spoustou báječně drzých hlášek a strastmi dívčího dospívání, bohužel příběh samotný je příliš průhledný a nedočkáme se žádného překvapení, takže v druhé polovině film trochu stagnuje a dochází mu úvodní svěžest. Megan Fox je v titulní roli přesně taková, jakou byste ji podle plakátů čekali (takže hodně, hodně sexy), ale já mám už od Mamma Mia slabost pro velké oči Amandy Seyfried (když si sundá ty hrozné brýle). 70% P.S. Jinak fakt nechápu, že film tak krutě propadl. Kde udělali soudruzi z USA chybu?(29.9.2009)

• Le_Chuck

Dve drsné dámy Hollywoodu (boxerka a striptérka) sa rozhodli, že budú popovo vtipné a úprimné mentorky (ideálne vrámci jedného záberu). Čo je zaručený repelent ľubovoľného (v tomto prípade kráľovsky jalového scénara). Prázdne ako Homerove brucho, mordy off screen a Emo chlapci môžu vytiahnúť žiletky a začat šúchať zápalku. Prepadák. 40%(17.1.2010)

Strašne dobre som sa bavil počas celého filmu. Megan Fox som si vychutnal... Celé sa to začína tak nevinne, neskôr sa z toho vyvíja horor...kombinácia ( komédia / horor ) ma v poslednej dobe začína baviť :D Určite si to niekedy rád pozriem znovu.(29.4.2010)