Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

No sice to trochu smrdi pubertackym hororem, ale jinak me to prijemne prekvapilo. Film ma na horor docela fajn pribeh, s brutalnima scenama se sice setri a vylozene natvrdo neni nic ukazany, ale jsou fajn a film ma hlavne od zacatku do konce paradni atmosferu. Ne, ze by se clovek bal, ale proste to ma styl i napeti. Navic film nastesti neni komedie, jen tu padne par vtipnejch hlasek, ktery jsou ale zabavny a nijak nerusi. Co se tyce hercu, Seyfried je fajn, ale tady jde stejne o Megan Fox a o to, aby se tvarila sexy, oblikala sexy a mluvila sproste. Nastesti to ale neni pouze Meganina prehlidka, ale zaroven stylove natocenej horor.(3.11.2009)

• Le_Chuck

Dve drsné dámy Hollywoodu (boxerka a striptérka) sa rozhodli, že budú popovo vtipné a úprimné mentorky (ideálne vrámci jedného záberu). Čo je zaručený repelent ľubovoľného (v tomto prípade kráľovsky jalového scénara). Prázdne ako Homerove brucho, mordy off screen a Emo chlapci môžu vytiahnúť žiletky a začat šúchať zápalku. Prepadák. 40%(17.1.2010)

Přiznám se, a jak koukám kolem, tak budu asi výjimka, že jsem si film sehnal ne kvůli Megan, ale spíše kvůli Amandě. Ne, že bych chtěl Megan herecky podceňovat (koneckonců, filmová historie nás často přesvědčuje o tom, že i ti, co vypadali, že neumějí do pěti počítat, nakonec můžou prorazit) ale jestli ona získá nějakou cenu (nepočítám MTV Awards a jim podobné) nebo zahraje roli tak, aby to bylo hodně, hodně dobré, tak já se stanu příštím prezidentem USA. :-) Amanda Seyfried nám naopak dokazuje, že nemusí zpívat, ani se culit, ani vypadat nějak sexy, aby hravě přehrála hlavní představitelku. _______ Jennifer's Body (nebo česká varianta "Bacha, kouše!" (pro ty, kdo si to nepamatují, tohle byl oficiální název, když se ještě plánovalo, že by tento film šel do kino distribuce) je typickým příkladem průměrného snímku. Záměrně neříkám hororu, protože o tom tu nemůže být řeč. A proč? Když jsou všechny hororové scény nacpány do traileru (vyjma jedna lekačky, kterou měla na svědomí vrána) a film vás ničím nepřekvapí, tak je něco špatně. Další věc, co mi moc nepasovala, byla hudba. V některých místech byla zbytečně rocková (nevím, jak to jinak napsat, rock mám rád, ale tady to bylo nevhodně dané, fakt že jo). Naopak co mě potěšilo, byly vodopády a narážka na Hannu Montanu. Kdyby to někdy přešlo více do komediální linky, tak bych možná přihodil nějakou hvězdu, takhle ale pochybuju, že si to ještě někdy pustím. Ale když je večer a vy se hodně nudíte, tak proč ne? Jednou…(29.12.2009)

• Djoker

Bylo by jistě chybou, kdyby se z těla Megan Fox nevybušil nějaký ten dolar, dokud je ještě v nejlepších letech. Stejně tomu bylo u Elishy Cuthbert a od té doby mnoho chlapců doufá, že budou mít za sousedku podobnou holku od vedle. Jenže tato patlanina nesahá onanovacímu kultu ani po kotníky. Není to vtipné, není to sexy. Pouze se to plácá na okraji brakového žánru a předhazuje pár trapných efektů, kterých jsme už viděli tisíce. Jedna speciální scéna pro pány to nezachrání. Cílem se tak stává vylízaný teenager.(13.5.2011)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Kiss With a Fist - Florence and the Machine ,2. New Perspective - Panic At the Disco ,3. Teenagers - Hayley Williams ,4. New in Town - Little Boots ,5. Finishing School - Dashboard Confessional ,6. Through the Trees - Low Shoulder ,7. Time - Cute Is What We Aim For ,8. I Can See Clearly - Screeching Weasel ,9. Chew Me Up - Cobra Starship ,10. Toxic Valentine - All Time Low ,11. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend - Black Kids ,12. Death - White Lies ,13. Celestial Crown - The Sword ,14. Little Lover's So Polite - Silversun Pickups ,15. Ready for the Floor - Lissy Trullie ,(10.6.2011)