Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Strašne dobre som sa bavil počas celého filmu. Megan Fox som si vychutnal... Celé sa to začína tak nevinne, neskôr sa z toho vyvíja horor...kombinácia ( komédia / horor ) ma v poslednej dobe začína baviť :D Určite si to niekedy rád pozriem znovu.(29.4.2010)

• Davies182

Vlastně velice slabé, hloupé a hodně pod očekávání - a to jsem zdaleka nepožadoval útok na sošky Oscarů... Nejvýraznější pozitivní věc na jinak rozpačitém filmu je v Megan Fox: na té holce jde v režii Kusamové vidět, jak ji bavilo udělat ze sebe sexy mrchu požírající nadržené chlapy. Jen ať už jí agenti povolí ukázat onu "my tit!", a budeme všichni spokojení, že. Snímek mne rozhodně nenudil, ale jinak jsou dojmy bohužel špatné. Počínaje žánrovým gulášem, přes silně nepřesvědčivé herce a napůl parodické scény, které mají být k smíchu ale jsou spíše trapné, a konče dvojitým natahovaným koncem. Za pop-punkový soundtrack ovšem v mém případě oba palce nahoru :-).(7.12.2009)

Vlastně se ani nedivím, že Jennifer's Body propadlo. Představuje totiž naprostý protipól nejen k trapně uhlazenému a zoufale bezzubému Stmívání, ale i k úspěšným neinvenčním hororovým remakům. Karyn Kusama a Diablo Cody si berou na paškál dospívání, americké maloměsto i strašidelné historky, tato témata ovšem zajímavě kombinují a hlavně si z nich bez servítek utahují. Jennifer's Body bych proto ocejchoval jako sympaticky černou a drzou komedii - hlubší dojem ve mně nezanechala, během těch 102 minut jsem se ale nudit nestihl. Kladné body samozřejmě za Megan, Amandu, Wikipedii, Hannah Montanu a RHPS :-) 70%(4.11.2009)

• Le_Chuck

Dve drsné dámy Hollywoodu (boxerka a striptérka) sa rozhodli, že budú popovo vtipné a úprimné mentorky (ideálne vrámci jedného záberu). Čo je zaručený repelent ľubovoľného (v tomto prípade kráľovsky jalového scénara). Prázdne ako Homerove brucho, mordy off screen a Emo chlapci môžu vytiahnúť žiletky a začat šúchať zápalku. Prepadák. 40%(17.1.2010)

Sežeru Ti duši a pak ji vyseru!..... Dvě kámošky, kdy jedna uvrhá v beznaděj chlapi co jsou k sežrání a druhá byla původně taky normální. Sexu je tu celkem dost, stejně jako narážek. Vrcholem jsou prapodivné předehry při hře na mámu a tátu a solidní soundtrack. Neublíží ani krvavé orgie se špetkou štiplavého humoru. Taková příjemná sprostá a krvavá zábava, kde nikdo nechce, aby ho sežral zasranej lidožrout. Prostě film pro děti. Když vás kousne ďábel, můžou na vás přejít některé jeho schopnosti..... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chystám se na koncert rockové kapely NEROVNÁ KRAJNICE. 2.) Přesvědčím se, že bejt k sežrání neznamená vždycky kompliment. 3.) Rajská se zubama je moje oblíbené jídlo. 4.) Jsem raději, když je M.Fox zrůda než robot. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ *(23.7.2010)

• Megan Fox

• - Pro roli hudebníka Nikolaie byly zvažováni Peter Wentz a Joel Madden. (TomikZlesa)

• - Lance Henriksen si zahrál kameo řidiče, který na konci filmu zastaví Needy. (HellFire)

• - „Vodopád, který nikam nevede“ se skutečně nachází v minnesotském státním parku Judge Magney a nikdo opravdu neví, jestli někde vytéká na povrch (HellFire)