Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. Kiss With a Fist - Florence and the Machine ,2. New Perspective - Panic At the Disco ,3. Teenagers - Hayley Williams ,4. New in Town - Little Boots ,5. Finishing School - Dashboard Confessional ,6. Through the Trees - Low Shoulder ,7. Time - Cute Is What We Aim For ,8. I Can See Clearly - Screeching Weasel ,9. Chew Me Up - Cobra Starship ,10. Toxic Valentine - All Time Low ,11. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend - Black Kids ,12. Death - White Lies ,13. Celestial Crown - The Sword ,14. Little Lover's So Polite - Silversun Pickups ,15. Ready for the Floor - Lissy Trullie ,(10.6.2011)

• TheDarKnig

Bez Megan (s jistých zcela pochopitelných důvodů) a Amandy (z jiných zcela pochopitelných důvodů) o dvě hvězdy méně. Snaží se to tvářit tak strašně cool a současně, až je to naprosto nudné, nezáživné a strojené/(t)o(d)porné. Opravdu, někdy jsem žasl, co jsou schopny některé postavy vypustit z úst.. Cody asi nebude zcela normální žena, že ano...(17.8.2012)

Mozno prave preto, ako sa to miestami az prilis dosledne zahrava so zanrovymi klise... .(5.10.2009)

Tohle ocení jen lidé v vytříbeným vkusem. Z tohohle klidně mohla být naprosto kultovní záležitost, mělo to našlápnuto hodně dobře. Jen to chtělo více vykreslit situace, postavy a prostředí a ne se jenom soustředit na krásu Megan. Je to hezká holka, možná až zbytečně moc. Spíš to škodí. Amanda Seyfried výborná, hlavně na začátku.(16.11.2009)

Rozpočet $16miliónovTržby USA $16,204,793Tržby Celosvetovo $32,832,166Tržby za predaj DVD v USA $6,098,768 //počet predaných kusov 402,481║ Na horúcu Megan Fox a zakríknutú Amandu Seyfried sa dobré pozerá ale dejovo to moc slávy nie je, tuctová báchorka. /40%/(14.3.2012)

• - „Vodopád, který nikam nevede“ se skutečně nachází v minnesotském státním parku Judge Magney a nikdo opravdu neví, jestli někde vytéká na povrch (HellFire)

• - Reklamní materiály byly uvolněny už 15 měsíců před datem uvedení filmu do kin. Prvním byl plakát s Megan Fox (Jennifer), jak si olizuje kapající krev ze svých rtů, uvedený na konferenci Comic-Con v San Diegu v červenci 2008. (TomikZlesa)

• - „Mým nejoblíbenějším filmem je asi Jennifer's Body. Byla jsem tam v posteli s Megan Fox a řeknu pravdu, když se spojili naše jazyky, bylo to opravdu sexy. Myslím, že nám to docela vyšlo. Líbáme se podobně," prozradila Amanda Seyfried. (Sufferer)