Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

• BadoXXII

Nulová atmosféra, žiadna zábava a z Megan Fox vidíme len nahý chrbát. Fuck Off !!!(14.9.2011)

Nebylo to tak špatné jak jsem se bál. Scénář byl rozhodně zajímavý a svým vykrádačsky mixujícím způsobem originální (chápejte to tak, že tyhle ingredience dohromady ještě nikdy nikdo nesmíchal). Po herecké stránce taky celkem slušné (dokonce i Megan ze sebe něco vymáčkla) a nebýt utahané režie, možná bych šel i o hvězdu výš.(27.11.2009)

Nevím, jak to ta Megan Fox pořád dělá, že je mi tak příšerně nesympatická ..tenhle film mě pořádně kousnul. Ty *** hvězdičky si zaslouží ostatní herci (kteří umí aspoň pořádně hrát).. sorry Megan, ale jen to, že jsi krásná mi hold nestačí!(23.1.2010)

Strašne dobre som sa bavil počas celého filmu. Megan Fox som si vychutnal... Celé sa to začína tak nevinne, neskôr sa z toho vyvíja horor...kombinácia ( komédia / horor ) ma v poslednej dobe začína baviť :D Určite si to niekedy rád pozriem znovu.(29.4.2010)

• Le_Chuck

Dve drsné dámy Hollywoodu (boxerka a striptérka) sa rozhodli, že budú popovo vtipné a úprimné mentorky (ideálne vrámci jedného záberu). Čo je zaručený repelent ľubovoľného (v tomto prípade kráľovsky jalového scénara). Prázdne ako Homerove brucho, mordy off screen a Emo chlapci môžu vytiahnúť žiletky a začat šúchať zápalku. Prepadák. 40%(17.1.2010)