Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

Sežeru Ti duši a pak ji vyseru!..... Dvě kámošky, kdy jedna uvrhá v beznaděj chlapi co jsou k sežrání a druhá byla původně taky normální. Sexu je tu celkem dost, stejně jako narážek. Vrcholem jsou prapodivné předehry při hře na mámu a tátu a solidní soundtrack. Neublíží ani krvavé orgie se špetkou štiplavého humoru. Taková příjemná sprostá a krvavá zábava, kde nikdo nechce, aby ho sežral zasranej lidožrout. Prostě film pro děti. Když vás kousne ďábel, můžou na vás přejít některé jeho schopnosti..... Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chystám se na koncert rockové kapely NEROVNÁ KRAJNICE. 2.) Přesvědčím se, že bejt k sežrání neznamená vždycky kompliment. 3.) Rajská se zubama je moje oblíbené jídlo. 4.) Jsem raději, když je M.Fox zrůda než robot. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ *(23.7.2010)

No sice to trochu smrdi pubertackym hororem, ale jinak me to prijemne prekvapilo. Film ma na horor docela fajn pribeh, s brutalnima scenama se sice setri a vylozene natvrdo neni nic ukazany, ale jsou fajn a film ma hlavne od zacatku do konce paradni atmosferu. Ne, ze by se clovek bal, ale proste to ma styl i napeti. Navic film nastesti neni komedie, jen tu padne par vtipnejch hlasek, ktery jsou ale zabavny a nijak nerusi. Co se tyce hercu, Seyfried je fajn, ale tady jde stejne o Megan Fox a o to, aby se tvarila sexy, oblikala sexy a mluvila sproste. Nastesti to ale neni pouze Meganina prehlidka, ale zaroven stylove natocenej horor.(3.11.2009)

• BadoXXII

Nulová atmosféra, žiadna zábava a z Megan Fox vidíme len nahý chrbát. Fuck Off !!!(14.9.2011)

• imf

Sice to není tragédie á la Stmívání, ale mám pocit, že přesně takhle bezkrevný horor by natočila třináctiletá depresivní dívenka, kdybych jí dal kameru a základní zadání. Je to další důkaz toho, že Karyn Kusama do žánrovek nepatří a zřejmě i budíček z iluze, že Diablo Cody dokáže napsat scénář, z něhož by vykutal zlato i naprostý amatér. I těm teenagerkám proto radím, aby si s gustem pustily De Palmovu Carrie. Zjistíte totéž (střední škola je peklo, posedlí lidé jsou cool), ale v mnohem příjemnějším balení.(16.7.2010)

• Renton

Scénář: Diablo Cody .. Film, který nevyvolá žádný vzruch, navíc zápasíc s nulovou atmosférou a režijní nemohoucností. Pokud vás tedy nevzruší pohled na holá záda „ani zadek neukážu“ Megan či pár cákanců rudé krve a tmavých zvratků. Navíc blbé jako ta kapela. Diablo Cody vyhořela, příběh je snůška banalit, postavy maloměstečka jsou tupé a těch popkulturních narážek by pár prstů jedné ruky pojalo. Satira? Kdy? Komedie? Kde? Je to jen pořádně mimózní nuda. Možná, že Cody touží po Malině..;-) Bez přítomnosti Megan Fox, která sama o sobě dostatečně funguje jako silný marketingový tahák, by po tom ani vampýr nezaječel. Každopádně pecka (do týlu) formátu Twilight má adekvátní proměnou. I s tou demencí.(6.11.2009)