Jennifer's Body - Bacha, kouše!

Jennifer's Body

Pozor, hryzie!

Jennifer's Body

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2009, 98 min

• BadoXXII

Nulová atmosféra, žiadna zábava a z Megan Fox vidíme len nahý chrbát. Fuck Off !!!(14.9.2011)

Originální námět a scénář plný do očí bijících glos klasických teen hororů, který bohužel není dotažen do úplného důsledku a chybí mu výraznější tah na bránu (film se skutečně rozjede až v úplném finále). Přesto potěší a místy opravdu pobaví. Tupost teenagerů, kteří si nedokáží rozsvítit ani ve vlastní kuchyni, je zde skutečně dovedená am absurdum a velice potěší také hraní si s divákem a fa(u)ckování jeho očekávání věcmi, které by opravdu nečekal :) (robotická ruka ředitele školy a sestra hrající na klavír? Fuck yeah!). Megan Fox dokazuje, že je opravdu jen hezká tvářička, která umí rozepnout výstřih, hereckého talentu ale příliš nepobrala. Zato Amanda Seyfried je skutečně skvostná!(26.11.2009)

• AngelAngie

Krasavice Megan dostala více prostoru než jen jako sličná slečna po bohu známějšího mužského hereckého kolegy, ale? Opět je to sličná slečna... opět je to její přednost a hl. herecký úděl ve filmu. Být krásná. Co upřímně ve filmech určených pro širokou škálu diváckého ohlasu nenávidím je, když jsou chyby ve střihu / skriptu. V záběru z boku ústa usmívající se, pootevřená, zepředu bez výrazu, ústa zavřená. Pobleje co může krví a přitom má zuby jako čerstvě vyčištěné Signalem White Now... Na film jsem se těšila, že zase vypnu a ono nic. Megan mě baví, konec konců v Transformers (1. díl) se jí to tolik nepovedlo, ale tady už ano... Adam Brody opět sexy... ale to je vše... navíc duo Fox / Seyfried pro mě tak úplně nefungovalo.(27.9.2009)

Fenomen "film" ma jednu uzasnu vlastnost, kvoli ktoremu ho tak strasne milujem. "Koľko ľudí, toľko názorov" - Terentius... Preto si obcas hovorim, ze kritici maju naozaj velmi daleko od "beznych" sledovacov filmov :) A Jennifers Body je ten isty pripad. Clovek caka tragediu, doslovne a pocas filmu si povie: "Hm, boli ti ludia na tom istom filme ako prave ja pozeram?" Ano, Jennifers Body sa zda ako obycajna teen vyvrazdovacia jednohubka, ale omyl. Scenaristka Diablo Cody z neho urobila vyvrazdovacku trosku neobycajnu :) Velmi vtipnu, s kopcom hlasok, skvelym hudobnym doprovodom a hlavne pozor! Vo filme zomieraju aj kladne postavy... Teda vlastne len kladne :D Uvidite sexualne sceny a nie len medzi muzskym a zenskym pohlavim... Ale nebudem viac prezradzat, Secteno, podtrzeno, podla mna po Sorority Row dokonca este o kusok lepsia zalezitost, pri ktorej sa nudit nebudete. Teda aspon ti, ktori mate zmysel pre humor a viete film obcas brat ako zabavu a nie len ako hon za hviezdickami, skvelou kamerou, reziou, hereckymi vykonmi a bla bla bla bla... :) PS: Megan je sice kosticka na zahryznutie, ale vo filme dostala kopanec do zadku od nie mozno tak uzasne podmanivo sexy, ale o to herecky viac zdatnejsej a charizmatickejsej, Amandy Seyfried.(24.9.2009)

Další americký zapadákov a další várka teenage hororu.. kdepak.. Jennifer´s Body začíná o poznání jinak, originálně, vtipně, jenže o to větší sešup to pak je. Popkulturní odkazy, vtipný slovník a vynalézavé představení hlavních hrdinek se tu servíruje se slušnou nápaditostí a lecčemu pomáhá i extrémně krátká sukně dospívající Jennifer, té hezčí z dvojice nerozlučných (a tak trochu nesourodých) kamarádek. Naopak Needy tu hraje typickou intelektuálku, pro níž se téhle noci otočí vše o sto osmdesát stupňů. Do místního lokálu totiž přijela satana uctívající skupina, která … a taky … potom jí … no, a z její nejlepší kamarádky je najednou tak trochu jiná kamarádka, která si ráda pochutná na nějakém tom rozehrávači místního týmu. Původní vzruch je najednou pryč, z atmosféry je zkyslé mléko a z průhledného příběhu začíná nemile bolet hlava. Měla to být slušná a svižná zábava, ale zhruba po třiceti minutách si režisérka, která má na svědomí bezpohlavní Æon Flux, neví příliš rady, jakým směrem se vydat. Trestuhodně sklopí oči, stáhne půlky a ze slušného potenciálu té či oné scény vykřesá lacinou odrhovačku pro divačky Stmívání. Což je minimálně škoda, protože jiný tvůrce by ze sprosté, hladové a roztomile krví potřísněné Megan Fox vytřískal rozhodně víc.(20.3.2010)

• Valerie Tian

• - Prvotní scénář filmu pronikl na internet už začátkem roku 2008. (TomikZlesa)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 96. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Reklamní materiály byly uvolněny už 15 měsíců před datem uvedení filmu do kin. Prvním byl plakát s Megan Fox (Jennifer), jak si olizuje kapající krev ze svých rtů, uvedený na konferenci Comic-Con v San Diegu v červenci 2008. (TomikZlesa)