poster

Bunraku

 • USA

  Bunraku

Akční / Fantasy / Drama

USA, 2010, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  První hodina byla tak nezajímavá a nudná,až mi bylo líto toho filmu, protože vizuál byl jedinečný a neokoukaný,avšak druhá půlka mi to vynahradila se vším všudy! Slušná dávka fightů,krve,nápadů a triků. Bunraku je jeden z nejoriginálnějších filmů, co jsem kdy viděl.(8.7.2013)

 • LihO
  ****

  Geniálne grafické spracovanie, hlavne výborné prechody... taktiež obstojný scenár (s prižmúreným okom nad lacným koncom) vrátane dobrých dialógov... tiež sa mi páčili drobné originálne detaily, ktoré spríjemňovali pozeranie (napr. zvuk roztočenia zásobníka revolvera pri prejdení prstom po okraji klobúka) ... no aj napriek tomu, že ide o pomerne zaujímavé sústo, stále to ostáva na úrovni nezmyselného komixového zabíjania a až príliš okato mi to prípominalo Kill Bill(7.11.2011)

 • buldock
  *

  Pro mě nestravitelný bordel, který jsem vypnul po patnácti minutách a to hlavně díky otřesné stylizaci, tanečním vsuvkám a hodně lacinému studiovému zpracování.(5.11.2011)

 • bartias
  ****

  Pistolník bez zbraně a samuraj bez meče se setkávají v (doslova) pestrobarevném, hravě přestylizovaném úletu, který vypadl z něčí bohaté fantazie. Akce se míchá s fantastickými kulisami a do toho se ozývají tóny muzikálu. Někdy je to moc, ale Bunraku má určitě potenciál, aby se pro někoho stalo zbožňovaným kultovním dílkem. 7/10(6.12.2011)

 • zorro
  ****

  studiove stylove becko, ale pobavi a nabidne zajimave zpracovani. 70%(28.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace