Černá smrt

Black Death

Black Death

Drama / Horor / Mysteriózní

Německo / Velká Británie, 2010, 102 min

Komu se líbí středověk, rytíři a filmy s náboženským nádechem bude spokojen a může si přidat hvězdicku navíc xD(8.1.2011)

...zdarilo vyspadovana jednohubka...(6.2.2011)

Pěkný oldschoolový kousek, který mě opravdu potěšil.(15.8.2010)

Místo očekávaného béčka se dostavil relativně chytrý film. Chytrý hlavně v lišáském kopírování. Nabušení fanatici jdou krku utopistickým ateistům, nechybí zde „šokující" scéna zabití druha ve zbrani kvůli nákaze a pointou děje není nic jiného, než klasické „i po těch 700ti letech se stále chováme stejně". Natočený a zahraný je to hezky, o tom žádná, ale přes tu všechnu temnou atmosféru či cool blbnutí s kamerou se nemohu zbavit pocitu, že z Black Death se mohla klidně stát kultovka jako řemen, nebýt maximální snahy tvůrců o vytvoření intelektuálního eposu z doby temna. Delší stopáž by neuškodila.(20.9.2010)

• BadoXXII

Na základe tunajšieho hodnotenia som očakával oveľa viac. Žiadne jatka sa nekonajú. Akcie je tu veľmi málo. Je to temné a je to špinavé, to áno, ale je to aj v druhej polovici neskutočne uponáhľané, prestáva to byť zaujímavé a napínavé. Poriadna gradácia neprichádza. Celé je to také nejaké zbytočné. Rozbiehalo sa to však dobre. Premárnený potenciál. 4/10(31.1.2011)