poster

Černá smrt

 • Německo

  Black Death

 • Velká Británie

  Black Death

Drama / Horor / Mysteriózní

Německo / Velká Británie, 2010, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  **

  Proboha svatýho o čem ten film měl být??!! No takovou krávovinu a blbovinu (jak říkával můj tatík) jsem už dlouho neviděl ... Na první pohled to vypadá jako Solomons Kane, ale tohle mělo být asi o nečem úplně jiném ... Strašná blbost, nuda atd. Já k tomu fakt nemám co říct. nejde o herce nebo techniku zpracování, ale o ten film jako takový,o ten děj ... Never more!!(8.8.2010)

 • Slasher
  ***

  Léta páně 1348, temný středověk, mor se šíří primitivní Evropou. Biskupův zmocněnec (opět drsný Bean), jeho tým a mladý pánbíčkář jsou na cestě vymést zlo z podezřele nákazou netknuté vesnice... / BLACK DEATH - opojně neveselý příběh o smrti, lidské špíně bez ohledu na to jestli věříte či nevěříte. Ke krátkému zamyšlení mě to donutilo. Svině hledej nejlépe už hned od člověka k člověku. Jinak tím ale nejsem dostatečně naplněn. Příběh je docela jednoduchý, akce po málu, a atmosféra mi to nevykompenzovala, až tak dobrá nebyla. Ten film je dobrý, hezky zpracovaný, ale až tolik na mě nezapůsobil. Tolik mě nebavil.(20.8.2010)

 • Hakha
  ***

  Příběh o tom, jak dopadla mírumilovně žijící pohanská vesnice, kterou navštívila fanatická skupina zabijáků ve jménu boží… Začátek je velice roztahaný (nezajímavé dialogy filmu moc nepomáhají.), nudný a zajímavé mě to přišlo až při návštěvě oné vesnice, což je asi tak v polovině filmu. Celkově je to průměrná podívaná, která nenabízí nic nového- což by nebyl takový problém, kdyby mě film vtáhl… nikomu jsem nefandil, což považuji za velké mínus. I když je film neuvěřitelně roztahaný tak postavy dostali málo prostoru, a proto dění na plátně mě bylo ukradené. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky…(24.9.2010)

 • DaViD´82
  ****

  Vůbec ne hloupá ultra-light "variace" Kladiva na čarodějnice, která se směle může zařadit po bok těch nejlepších inteligentních středověkých depek (zdravím především Hru o smrti).(13.8.2010)

 • Isherwood
  ****

  Solomon Kane meets Wicker man. Přemýšlivá podívána na téma militantní víry, fanatického ateismu a schopnosti člověka bezmezně věřit všemu, co si nedokáže vysvětlit. Někdy to jinak nejde, ale vše má své meze. To vše v hávu špinavého středověku, kde se pro ránu pěstí a úder mečem nešlo daleko, takže končetin válejících se v blátě se najde dostatek. Horor to není ani v nejmenším, ale k zamyšlení je to bohaté až na půdu. 4 a ½.(19.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace