Chubbchubbs Save Xmas, The

Meeper sa snaží nájsť domov pre seba a svojich kamarátov – Chubbchubbov, ale z každej planéty, na ktorú prídu, ho vyhodia. Preto, keď vidí reklamu na Santa Clausa, rozhodne sa vydať na Severný pól a poprosiť ho, aby mu dal domov. Vďaka svojej šikovnosti sa mu však podarí dostať Santu do nemocnice, a preto musí miesto neho rozniesť darčeky, ktoré má všetky dostať známy hacker Brad Spoylt, ktorý sa nabúral do databázy detí a zmenil všetky údaje. Chubbchubbovia mu však ukáže, že s nimi sa neradno zahrávať. (pivo)

B!shop

No jelikoz se mi ani nijak zvlast nelibil puvodni animak, tohle novy dobrodruzstvi Chubb Chubbsu me nijak vyrazne nezklamalo, kvalitativne to je zhruba na stejny urovni, animace se za ty roky moc nezlepsila, odkazy na znamy filmy nechybi, ale opet to neni buhvijak zabavny. ()

Paxxx.cz

První díl se mi docela líbil a pokračování, ve kterém Chbbchubové zachrání Vánoce je trochu slabší (jak to u pokračování většinou bývá), ale na druhou stranu tenhle Vánoční kraťas mi přijde lepší než Shrekoleda nebo Šťastný a veselý Madagaskar. ()

duklak2

Tento kraťas jsem zhlédl úplnou náhodou, protože je jako bonus u filmu Divoké vlny. Zklamala mě animace a příběh měl určitě větší potenciál, který zůstal bohužel nevyužit. Viděli jste někdy Santu se zlomenými vousy?:-) ()

genetique

Naozaj slabučké pokračovanie dokonalého kraťasu spred piatich rokov a pritom majú malí Chubbchubbs naozaj obrovský potenciál, povedal by som, že aj na veľké plátno. 60%. ()