Tokio!

Dokkyo!

Tokio!

Drama / Fantasy / Komedie

Francie / Japonsko / Německo / Jižní Korea, 2008, 110 min

VNITŘNÍ DESING : Musel jsem se smát, jak při projekci svého filmu zakouřil celé kino. Pak se změnila hudba a začala se měnit i hlavní hrdinka. Začala dřevnatět. CITÁT : Nikdy v životě jsem se necítila tak moc užitečná. Hodnotím *****. MERDE : Vylezl z kanálu, kouřil, žral a jenom šel. Pak našel granáty - mrazivá scéna. Zajímavé bylo rozdělení obrazu při soudním procesu, snímání několika kamerami a stejné záběry z jiného úhlu. Merde - Denis Lavant. CITÁT : Merde in USA. Hodnotím *** TOKIO SE OTŘÁSÁ : Všichni jsou hikikomori, ale nic netrvá věčně. Aneb, jak se L´ homme ( Teruyuki Kagawa ) zamiluje do " La livreuse de pizza " ( Yu Aoi ). Hodnotím ****(8.5.2010)

Tokyo! Gondry-Carax-Bong! Interior design-Merde-Shaking Tokyo! Tyto tři povídky asi nebudou pro každého. Pokud si ale cestičku do vaší duše naleznou, budete si vrnět. ;)(27.7.2010)

4+1+4=9:3=3(15.7.2009)

Trojice povídek z dnešního Tokia hýří nápady a svéráznými obrazy, nicméně není stravitelná pro každého.(7.1.2009)

• hirnlego

(viděna ta od Caraxe a dobrý, 3-4*)(3.12.2010)