poster

Pohřbené duše (TV film)

 • Velká Británie

  The Haunted Airman

Drama / Thriller / Válečný

Velká Británie, 2006, 60 min

Režie:

Chris Durlacher
 • fmash
  **

  Typická televizní inscenace; komu je víc než třicet, dobře ví, o čem mluvím. A že je novodobá, barevné postprodukční úpravy jsou všudypřítomné. Už jsem sice viděl horší věci a schizoidní nálada se Durlacherovi vcelku povedla, nicméně na tyhle hrátky, kdy jakože divák nemá tušit, co se odehrává ve skutečnosti a co je výplodem hrdinovy choré mysli, mi už vypučela alergie jako bábrlata. Pattinson mimochodem nic moc, působí jako čerstvý abslovent konzervatoře.(21.3.2011)

 • greetchen
  *

  Příběh bez obsahu, postavy bez hloubky, hlavní hrdina bez výrazu. Ani tento film mě nepřesvědčil o tom, že by byl opěvovaný Robert Pattinson kdovíjaký herec. Hodnocení náctiletých fanynek možná tomuto snímku nasčítalo 61 %, ale nic to nemění na tom, že jde jen o 60 minut nudy, iritující hudby a nevyužité myšlenky. Aspoň že měli tvůrci soudnost se stopáží.(15.7.2011)

 • blackrain
  ****

  Bude to nějakou chvilku trvat, ale nakonec se Robert Pattison vymaní z role upíra. Upír mu sice přinesl velkou popularitu, ale módní hity jsou značně pomíjivé, proto vítám jakoukoliv jinou jeho roli, která mu v budoucnu může přinést daleko víc. V jedné scéně se tu Toby holí čerstvě nabroušenou břitvou. To považuju za skutečné umění, protože když to někdo neumí, tak se může rázem ocitnout na pravdě boží.(6.3.2011)

 • Petfruf
  ****

  Pattinson umí hrát. O tom mě film přesvědčil. Dobře budovaná atmosféra a zajímavý námět pomohli zvednout hodnocení ještě o jednu hvězdičku. Asi si ale film budu muset pustit ještě jednou...(12.8.2010)

 • Faustka
  **

  „Svá kouzla často užívám na stvoření, co škodí nám. Čolek, ropucha, myš, pavouk… lidé krysařem mne zvou.“ Tak jsem se nechala nachytat na líbivou tvářičku „upíra“ Roberta Pattinsona a záhadami obestřenou kliniku s neméně tajemným doktorem Burnsem. – Všechno co se tu děje, je od začátku až do konce v režii na vozík upoutaného Tobyho, který si své stupňující přeludy hýčká a laská, aby si tu dlouhou léčbu něčím ozvláštnil. Kdo má v oblibě zjemnělého Robertka a mihotající se pavoučky, ten si přijde na své. Můj šálek černočerného mysteria, to však není.(28.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace