poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  ***

  Fajn napad a par svetlych momentov, celkovo ale len mila zalezitost na jedno pozretie.(19.12.2009)

 • D.Moore
  *****

  Nemůžu si pomoct a zkrátka musím dát plný počet. Po Toy story 3 a Já, padouch je Planeta 51 další animák, kterému nemám co vytknout. Skoro nejvíce ze všeho oceňuji hlavní nápad "prohození rolí" a fakt, že "mimozemská" planeta vypadá jako USA v padesátých letech. Frčí tu rokenrol, civilní vznášedla připomínají cadillacy nebo dodge, vojenská zase nezapřou Jeepy Willys, televize jsou černobílé, v kinech bodují béčkové sci-fi trháky o útocích krvežíznivých lidí požírajících mozky a všichni mají strach z toho, co číhá ve vesmíru dlouhém 500 mil. Přílet astronauta rozpoutá zmatek ve stylu E.T. naruby, dočkáme se všemožných odkazů na filmy typu Vetřelec, Terminátor, Star Wars, Válka světů, ale i Zpívání v dešti, Pomáda a spoustu dalších, a k tomu tu jsou děsně zábavné postavičky: Drsný generál dabovaný Gary Oldmanem, vědec-pošuk s hlasem Johna Cleese, bobdylanovský mimozemšťan (s partou hippíků ve vznášedlovém květinovém Volkswagenu)... Mohl bych jmenovat dál, ale bude lepší, když se podíváte sami. Pokud máte rádi sci-fi a dali byste si zábavnou poctu těm největším šlágrům, Planetu 51 si pusťte. Je lepší než Monstra vs. Vetřelci.(13.2.2011)

 • Webb
  **

  Docela slabota, lehce předvídatelné, jednoduchý příběh, málo vtipné a už mnohokrát viděno jinde i v lepším podání.(27.2.2010)

 • Segrestor
  *

  Nápad se zpočátku jevil jako docela dobrý, ale když pak už nenabídl nic, co by stálo za řeč - nebo alespoň nenápadné povytažení koutku úst, bylo na čase tuto trapnou pohádku ukončit.(4.7.2012)

 • iamek
  ***

  Průměrný animák, který nepřináší vůbec nic nového a zajímavého. Dokonce se u filmů nebudete ani smát, ale spíše pousmívat. Námět nevypadá špatně, ale režisérské trio si stím mohlo poradit lépe.(26.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace