poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Scénář:

Joe Stillman
 • Rosana
  **

  Od tvůrců Shrecka jsem čekala skutečně víc. Nápad mi silně připomínal Avatar, jenom ve verzi pro děti a místo modrých xichtů tam pobíhali zelený. Postavičky fakt nezajímavé, prostě na originálního Shrecka to nemělo a příběh taky nic moc. Nejvíce mě štvalo pomyšlení, že cizí planeta kdesi ve vesmíru vypadá úplně totožně jako Země, mají tam úplně stejné americké zvyky, mluví americky a žijí americky, mají i auto Wolksvaagen!! Tak když už vymejšlím cizí planetu, tak asi nebude stejná jako amerika v 50. letech! Úplně na hlavu a totálně tuctový animáč.(29.5.2010)

 • frashmaker
  **

  Několik hodně málo vtipných scének by se v tomto poměrně zbytečném animovaném snímku najít dalo, nicméně všehovšudy jsem tam nezaznamenal žádný zajímavý prvek či nápad, který by posunul animovaný film dopředu. Toto mi příjde spíš jako návrat zpět tak o 10 let. Pokud vás nažhavil trailer jako mě tak mi věřte, když řeknu, že to byl výcuc toho nejlepšího a že nic dalšího úsměvného již ve filmu neuvidíte.(2.1.2010)

 • hippyman
  ***

  vykrádačka wall-e v podobě skauta, vykrádačka aliena v podobě psa, vykrádačka shreka v podobě postaviček + příliš infantilní scény, slabší příběh a celkem nevyužitý potenciál námětu, ač ozdoben hrstkou vtipných hlášek, to je na můj vkus trochu moc nedostatků na jeden film... celkem je to prostě tak na těch 51 planet... ééé, teda procent. milovníci zelené nechť raději navštíví planetu Božkov.(30.9.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - S rozpočtom vo výške 70 miliónov dolárov je to zatiaľ najdrahší film produkovaný v Španielsku. (Greenpeacak)

 • - Manuály určující jak se zachovat v případě útoku různých monster, kterými disponují obyvatelé Planety 51, odkazují na horory 50. let jako Netvor z Černé laguny (1954) a Attack of the 50 Foot Woman (1958). (Karmin)

 • - Mimozemšťanský pejsek odkazuje na film Vetřelec (1979) nejen svým vzhledem, ale i jménem. Na boudě má napsáno "Ripley". (Karmin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace