poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Ten domácí mazlíček, pejsek, který počůrá lampu, je úžasný. Jeho podoba z Vetřelcem je dokonalá. A ve filmu má docela dost prostoru. Planeta 51, jakýsi protipól Arei 51 přivítá kosmického návštěvníka se Země, svým způsobem...ne moc dobře a přátelsky. Udělají z něho štvanou zvěř. Jeho přílet je srandovní. První kroky na cizí planetě, zasazení vlajky a pak....bomba a úprk.....Spielbergovský let z pozadím planety s prstencema, co svítí jako měsíc, je legrační. CITÁT : Pokud jste viděli ufona, vytočte jedničku, pokud jste viděli létající talíř, vytočte dvojku..... Houstone, máme problém.... Ve vesmíru nikdo neuslyší tvůj křik.... Schwarzenegger ukázal ve filmu svaly a už je guvernér, já jsem pilot kosmický lodě a skončil jsem na týdle stupidní Planetě !!!! Spousta srandy, hezky animované, poučení, žádná nuda....http://www.planeta51.cz/(7.11.2010)

 • KevSpa
  ***

  Rodinná zábava, jak se patří, která sice nedosahuje kvalit promyšlených pixarovek, ale jako zábavná jednohubka určitě nezklame.(29.12.2010)

 • numi
  ****

  Výborný nápad, ze kterého se dají těžit vtipné gagy maximálně sedmdesát minut. Paneta 51 má o deset minut víc. Svěží rodinná zábava, ve které si každý najde to své. Ano, je to klišé prohlášení, ale přesně kvůli takhle příjemným filmům vzniklo.(18.1.2010)

 • fremy
  ***

  Fantazii se meze nekladou, proto by mi nevadilo přirovnání mimozemské planety ke spojeným státům americkým jako vystřiženým z 50. let minulého století. Bohužel mě nikdo nepřekvapil ničím novým a jedinečným, škoda. Mám rád použitou hudbu, zarážející jsou pro mě kulaté auta příliš připomínající pozemské originály, ale vtipné momenty zajistily příjemný zážitek. Toto určilo Planetě 51 mé průměrné hodnocení a nebojím se snímek doporučit pro rodinné odpoledne s dětmi.(9.4.2010)

 • Radyo
  ***

  Aneb Invaze naruby. Pohled na mimozemskou invazi z druhé strany, uzpůsobený očím diváka 10- a krásně vyvedený v oldies stylu, takže je více retro, než retriever. Mezi barvičkama má jasně navrch zelená, jednak uklidňuje a navíc ji máme tak nějak historicky zafixovanou ve spojení s emzáky. Jinak je to takové pestré, krajina kolem města evokuje Kardanovou Lhotu a ničím to neurazí ani nepřekvapí. Namísto hvězdiček si dovolím udělit tři pestré hipísácké sluníčka. :-)(20.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace