poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Průměrný animák, který nepřináší vůbec nic nového a zajímavého. Dokonce se u filmů nebudete ani smát, ale spíše pousmívat. Námět nevypadá špatně, ale režisérské trio si stím mohlo poradit lépe.(26.12.2009)

 • MeanWhile
  **

  Pixarovka todle bohužel není, ale ani to tak nevadí. Nápad docela dobrý, ufouni v padesátých letech, kdo by nechtěl vidět jak to tam u nich vypadalo/vypadá že? Ale bohužel na to nemůžeme koukat jako na klasický animák jako z dílem Pixaru nebo DreamWorksu. To prostě nejde. Nebyl jsem moc spokojen s Planetou 51, ale zase to nebylo tak úplně nejhorší. Dvě tři hvězdy by tomuto animáku naprosto stačili, já sám dávám dvě a stačilo mi se jednou podívat, víckrát už nemusím.(28.2.2011)

 • JohnnyD
  **

  Už ma začínajú nudiť tie popkultúrou posadnuté animáky. Zjavne niekto nevie hranicu medzi popkultúrnym vtipom a vykrádaním. Celý film je (podobne ako Monsters vs. Aliens) jednou veľkou prehliadku odkazov na iné filmy a originalita sa rozplýva niekde v nekonečnom vesmíre. Kým Monsters vs. Aliens to zachraňujú humorom a skvelým dabingom, Planéta 51 kĺže iba po rutine a i taký klasik ako John Cleese je nudný.(7.9.2011)

 • Radyo
  ***

  Aneb Invaze naruby. Pohled na mimozemskou invazi z druhé strany, uzpůsobený očím diváka 10- a krásně vyvedený v oldies stylu, takže je více retro, než retriever. Mezi barvičkama má jasně navrch zelená, jednak uklidňuje a navíc ji máme tak nějak historicky zafixovanou ve spojení s emzáky. Jinak je to takové pestré, krajina kolem města evokuje Kardanovou Lhotu a ničím to neurazí ani nepřekvapí. Namísto hvězdiček si dovolím udělit tři pestré hipísácké sluníčka. :-)(20.7.2015)

 • Jamal
  ***

  Občas dobrý gag, občas nuda.(31.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace