poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • frashmaker
  **

  Několik hodně málo vtipných scének by se v tomto poměrně zbytečném animovaném snímku najít dalo, nicméně všehovšudy jsem tam nezaznamenal žádný zajímavý prvek či nápad, který by posunul animovaný film dopředu. Toto mi příjde spíš jako návrat zpět tak o 10 let. Pokud vás nažhavil trailer jako mě tak mi věřte, když řeknu, že to byl výcuc toho nejlepšího a že nic dalšího úsměvného již ve filmu neuvidíte.(2.1.2010)

 • mysiak
  ***

  Nečakané dobrá rozprávka...či už Macarena, ktorá ma moc pobavila, alebo vesmírna variácia Rovera na pesničku Singing in the Rain..pre tých čo majú radi popkultúrne odkazy plus jedna hviezdička..ináč je to ničím neprekvapujúca rozprávka..presne podľa šablony...ale hlavne je celkom dobrá..a čo tak malý Votrelec?(1.1.2010)

 • bassator
  ****

  Pro mne až PŘEKVAPIVĚ dobré... - únor 2010 - 1/3 filmu + 14. 3. 2010 + 22. 3. 2010 - 1/2 filmu - 80%(20.3.2010)

 • fremy
  ***

  Fantazii se meze nekladou, proto by mi nevadilo přirovnání mimozemské planety ke spojeným státům americkým jako vystřiženým z 50. let minulého století. Bohužel mě nikdo nepřekvapil ničím novým a jedinečným, škoda. Mám rád použitou hudbu, zarážející jsou pro mě kulaté auta příliš připomínající pozemské originály, ale vtipné momenty zajistily příjemný zážitek. Toto určilo Planetě 51 mé průměrné hodnocení a nebojím se snímek doporučit pro rodinné odpoledne s dětmi.(9.4.2010)

 • viperblade
  ****

  Jak tak koukám, Planeta 51 je zřejmě rozporuplný animák (soudě dle hodnocení). A mně nezbývá než se přidat na stranu těch, které tento film bavil. A proč? Hlavně kvůli neskutečnému množství různých filmových narážek. Od těch nepřímých (pes vypadající jako Vetřelec) až po ty přímé (2001: Vesmírná odysea, Star Wars, Terminátor, Zpívání v dešti, Apollo 13, E.T. - Mimozemšťan) a mnoho dalších. Je sice fakt, že tenhle animák nedosahuje kvalit VALL-Iho, Nema nebo Remyho, ale i přesto se slušně pobavíte (scéna, kdy kosmonautovi začne hrát na iPodu macarena stojí za to), děti se pobaví ještě víc a hlavně se slušně zabavíte (hoďka a půl uteče rychle). Pěkných 80 %.(23.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace