Planeta 51

Planet 51

Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Net/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Animace 7/10/// +robopes i alienpes jsou hodně dobří, celkem nápad na zápletku, občas vtipné situace -hudba jak z 50.let starého filmu, slabší animace, nijak výrazný originální dabing, děj je hodně průměrný/// Tak tohle mohla být velká bžunda. Jenže i na to jak je to krátké je to celkem nudné. Občas jsem se zasmál, ale málokdy se mi stane u animáku, že se koukám na hodinky. Je tam hodně na zpracování vidět jiný styl tvůrců právě ze Španělska a taky ten fakt, že na výrobě zřejmě nedělalo nějaké extra velké studio. Tenhle film určitě děti kolem deseti let hodně pobaví, ale jestli je vám víc, tak si návštěvu kina raději rozmyslete./// Celkem 54%///(29.12.2009)

Občas dobrý gag, občas nuda.(31.3.2010)

• teutates

Oddychovka na sobotňajšie popoludie, proste len vypnúť a pozerať... chýba fantázia, hĺbšia myšlienka, niečo "new", v zmysle nielen kopírovať a bezducho lepiť... pomerne dosť hlúpe. 4/10(20.2.2010)

• Webb

Docela slabota, lehce předvídatelné, jednoduchý příběh, málo vtipné a už mnohokrát viděno jinde i v lepším podání.(27.2.2010)

Fajn napad a par svetlych momentov, celkovo ale len mila zalezitost na jedno pozretie.(19.12.2009)

• - Mateřská loď kapitána Chucka (Dwayne Johnson) je Odyssey. Tak se jmenovala loď použitá při misi Apollo 13. (HellFire)

• - Film se měl původně jmenovat pouze Planet One. (Sfinkter)

• - Číslovka v názvu filmu je narážkou na známou oblasti Area 51. (TheMaker)