poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mikita
  ***

  Kupodivu jsem se velmi pobavila a našla i pár zajímavých vtípků, na které budu ráda vzpomínat. Pěkná myšlenka je promixovaná s odkazy na všechny milované sci-fi filmíky. Tohle je jeden z filmů, kde dabing rozhodně film vylepšil. Postavy jsou najednou mnohem milejší a vtipnější. Tenhle film se sice do topky mých nejoblíbenějších animáků nedostal, ale jsem nakonec překvapivě moc ráda, že jsem ho viděla. Jo, zjistila jsem, ža na mě ty laciné triky s miloučkými robůtky fungují. Skaut rocks. (Rover mi nezní tak vtipně.)(12.7.2010)

 • Popluh
  ***

  A já myslel, že o prequelu k prvnímu Vetřelci se teprve mluví a on už je pěkných pár týdnů v kinech :D A teď vážně. Planet 51 samozřejmě není prequelem k Vetřelci ale právě odkazy na tuhle klasickou sérii ukazují nejsilnější stránku filmu. Výborně prokreslené mimozemské město, které je americkým městečkem 50. let, super béčkové horory v kinech a tuna dalších odkazů tvoří velmi zábavnou první hodinu, jakmile se ale všechno obrátí jen na příběh, začne to kvalitativně i vtipně upadat. Pixar to rozhodně není, ale ta hodina a půl ve společnosti zelených mimozemšťanů uteče hodně rychle. 60 %(8.2.2010)

 • playboxguest
  ***

  Spíš průměrnější animák o několika podařených vtipech, který drží nad vodou především wall-eho bráška.(19.5.2011)

 • JJ.Gibson
  ***

  Jeden z nejoriginálnějších animáků za poslední dobu, to se musí nechat! Kamený déšť,aliení pes, Rover nebo mimozemská planeta zasazená do 50 let to bylo cool :) jen co je pravda. Planeta 51 se tváří mile a opravdu milá je, ale nenajdete tady žádné situace, u kterých byste si řekli, jo tak tohle mě humorně dostalo. Škoda škoda...(20.12.2009)

 • iamek
  ***

  Průměrný animák, který nepřináší vůbec nic nového a zajímavého. Dokonce se u filmů nebudete ani smát, ale spíše pousmívat. Námět nevypadá špatně, ale režisérské trio si stím mohlo poradit lépe.(26.12.2009)

 • - Číslovka v názvu filmu je narážkou na známou oblasti Area 51. (TheMaker)

 • - Manuály určující jak se zachovat v případě útoku různých monster, kterými disponují obyvatelé Planety 51, odkazují na horory 50. let jako Netvor z Černé laguny (1954) a Attack of the 50 Foot Woman (1958). (Karmin)

 • - Číslovka v názvu snímku neodkazuje pouze na známou oblast 51, ale reflektuje módu a atmosféru pozemských padesátých let, do kterých je život mimozemšťanů stylizován. (Sfinkter)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace