poster

Planeta 51

 • Velká Británie

  Planet 51

 • Španělsko

  Planet 51

 • Slovensko

  Planéta 51

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Velká Británie / Španělsko, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  ****

  Výborný nápad, ze kterého se dají těžit vtipné gagy maximálně sedmdesát minut. Paneta 51 má o deset minut víc. Svěží rodinná zábava, ve které si každý najde to své. Ano, je to klišé prohlášení, ale přesně kvůli takhle příjemným filmům vzniklo.(18.1.2010)

 • Hismael
  **

  Slabé, málo vtipné, občas nudící příběh, ale hezky animované. Na jedno shlédnutí poměrně nezávadné. Animované filmy mám moc rád, takže když řeknu že to je nejhorší animák co jsem zatím viděl, tak se to musí brát s velkou rezervou. Vůbec to není špatné, námět docela originální, jen jsem prostě čekal o dost víc.(7.10.2010)

 • Lenny.M
  ***

  Pěkná komedie, ale přiznejme si to, místy trochu nudná a absolutně ohraná..Celý film spravil jen maličký robot alá "Wall-E" :)(6.11.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $70miliónovTržby USA $40,230,452Tržby Celosvetovo $65,700,000Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Toľko odkazov na všetky možné filmy sa len tak nevidí, najviac potešilo domáce zvieratko v podobe zmenšeniny Votrelca, príbeh zasadený do "reflexie" doby 50rokov keď panoval strach z nepoznaného je trefný a hlavne keď sa poukazuje na to ako hystericky reagovala Amerika na všetko čo by sa jej mohlo dotknúť, len tu to je pekne prekrútene a UFOnci si menia úlohy pozemšťanmi. Samozrejme má to nejaké rezervy, miernu nevyváženosť ale aj tak určite ako slušný priemer to obstálo, či už humorne alebo graficky. /videl v kine: 60%/(23.1.2010)

 • Rosana
  **

  Od tvůrců Shrecka jsem čekala skutečně víc. Nápad mi silně připomínal Avatar, jenom ve verzi pro děti a místo modrých xichtů tam pobíhali zelený. Postavičky fakt nezajímavé, prostě na originálního Shrecka to nemělo a příběh taky nic moc. Nejvíce mě štvalo pomyšlení, že cizí planeta kdesi ve vesmíru vypadá úplně totožně jako Země, mají tam úplně stejné americké zvyky, mluví americky a žijí americky, mají i auto Wolksvaagen!! Tak když už vymejšlím cizí planetu, tak asi nebude stejná jako amerika v 50. letech! Úplně na hlavu a totálně tuctový animáč.(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace