poster

Hra o přežití

 • USA

  Surviving the Game

 • Slovensko

  Hra o prežitie

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1994, 96 min

Scénář:

Eric Bernt

Kamera:

Bojan Bazelli

Producenti:

David Permut

Scénografie:

Christiaan Wagener
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  **

  Ledový čajík nebyl dostatečně ledový !(1.7.2012)

 • Renton
  **

  Neoriginální. Kdybych neznal Živý terč, dal bych možná i tři. 30%.(11.4.2005)

 • Gilmour93
  **

  Kterak se ledový černý čaj stane pro nimrody silnou kávou.. Béčko stejně hloupé jako vtip „Potkají se Ice-T, Ice Cube a Vanilla Ice a řeknou: „To je ale zima.“ Ponechme stranou, jestli ten nedomrlý predátorův bratr z Jamajky má blíže k armádě, či Armádě spásy, protože pro něj by byl v oregonských lesích nebezpečnější ožralý český myslivec. Jde o to, že se nadmíru podivně hopsá v čase a prostoru, akce je tragikomická, houmlesák vybírající popelnice dokáže pokácet strom brokovnicí (přítomný R.Hauer tím pádem nebyl první Hobo with the Shotgun) a kdykoliv postavy otevřou mordu, přejete si, aby ji zase zavřely (a to nejen kvůli žlutým zubům G.Buseyho). Dementní epilog v Seattlu pak akorát potvrdí, že vy jste měli už dávno zavřít světla..(7.12.2016)

 • 5150
  ****

  70%.. Svižná akční naháněčka, která připoměla SÍLU POMSTY (Dudikoff) nebo ŽIVÝ TERČ a byla v polovině 90. let uvedena do českých kin. Na tento žánr nebývale kvalitní herecké obsazení (mj. držitel oscara F. Murray Abraham).(2.7.2007)

 • tron
  **

  No! Prekvapivo solídne. Respektíve mohlo byť. Na kvalitný drsný survival nepotrebujete vysoký rozpočet (ten je vlastne skôr rušivý). Zišiel by sa ale aspoň charizmatický hrdina, ktorému budete držať palce (kto je Ice-T??) a lepšie akčné scény. Takže 40%, ale s tým, že atmosféra je riadne „špinavá“ (v dobrom) a takú galériu hajzlov by ste dlho hľadali (Rutger Hauer, Charles S. Dutton, Gary Busey, F. Murray Abraham, John C. McGinley). Napriek určitým plusom to má bohužiaľ k dokonalosti (alebo aspoň k priemeru) ďaleko, takže vám odporúčam skôr starší (a určite lepší) ŽIVÝ TERČ.(21.11.2004)

 • - Celý film byl natočen v reálných lokacích, zcela bez filmových studií. (kellne)

 • - Kousek země, na kterém Mason (Ice-T) žil, je teď parkoviště americké banky. (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace