Hra o přežití

Bojan Bazelli

David Permut

Scénografie:

Christiaan Wagener

Povedený, zábavný, akční béčko. Plusem jsou tu Ice-T a Rutger Hauher...(17.1.2012)

Tak tenhle film jsem viděl docela dávno a přesto si jej dost dobře vybavuji. Bylo to totiž v časech, kdy jsem měl noční můry, když se byl ve filmu záběr na kříž a pokud tam byla rovnou rakev, musel jsem spát u rodičů. Všem již teď musí být jasné, jak mi večer asi bylo po bestiální vyvražďovačce v lesích, přestože nebyla nijak drsná a nějakého velikého množství brutalit se ani nedočkáme, působil na mě tenhle Rambo bez domova neuvěřitelně strašidelným dojmem. Je zvláštní, jak mi teď připadá scéna, kdy náš hrdina vstoupí do tajné místnosti v chýši svých hodných hostitelů a všimne si, co je to tam za zvláštní naloženiny. Přestože Surviving the Game není filmem nijak úžasným dokáže příjemně zabavit a nudit se u něj určitě nebudete. Škoda jen toho konce, který mohl být mnohem více šokující záležitostí... 60%(28.4.2006)

• Renton

Neoriginální. Kdybych neznal Živý terč, dal bych možná i tři. 30%.(11.4.2005)

Béčko jak víno, při lovu šla logika na procházku. Mohli ho dostat nespočetněkrát, ale to by bylo asi moc chabé. Gary Busey je šílenec jako obvykle a když vypráví o svém psu je to strašná zábava. Zakončení je pěkné, ale opět bez logiky, ale zde ji čověk ani nehledá, prostě si to užívá.(9.6.2009)

Srovnatelné s Živým terčem, akorát na vedlejší koleji a bez trapných ženských. Fajn survival jednohubka. 70%(24.2.2014)

• - Celý film byl natočen v reálných lokacích, zcela bez filmových studií. (kellne)

• - Kousek země, na kterém Mason (Ice-T) žil, je teď parkoviště americké banky. (kellne)