Hra o přežití

Hra o prežitie

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1994, 96 min

• Renton

Neoriginální. Kdybych neznal Živý terč, dal bych možná i tři. 30%.(11.4.2005)

• Hitman_47

Ledový čajík nebyl dostatečně ledový !(1.7.2012)

Jeden z nejlepších filmů s Hauerem. Pojednává o bandě krvelačných boháčů, kteří místo golfu či milenek se odreagovávají smrtí bezdomovců a to zvláště brutálním způsobem, používají nešťastníky coby "lovnou zvěř"...!!!!! Tento fakt jim však překazí poslední vybraný, který se ukáže jako velmi živočišný jedinec, jenž chce žít... pánové mají smůlu, vyhraje ten nejlepší.! :-) Ice-T zde podává životní výkon, snad jediná jeho koukatelá role..(20.4.2011)

"Kolik cigaret denně vykouříte ??" - "Kolik jich seženu !!" ;)(30.1.2015)

• Phobia

Kterak vágus ze dna společnosti sejmul bandu bohatých lovců lidí. Na tomhle béčku je do očí bijící předvídatelnost, ale možná by mě to ani tolik nesralo, kdyby hlavní roli dostal někdo sympatičtější - Ice-T se mi prostě nelíbil, držela jsem palce Rutgerovi a jeho partě:-). Průměrné akční béčko v relativně atraktivním prostředí lesa. 46%(28.11.2008)