Hra o přežití

Surviving the Game

Hra o prežitie

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1994, 96 min

Totální béčkárna, ale s nejlepším obsazením, co snad mohla mít. Chvílema mi to přišlo, jak kdybyste hráli nějakou misi v GTA: San Andreas (v tý lesní části). Drsnej Ice-T cedí hlášky a likviduje padouchy způsobem, že se logika šla asi prospat nebo co. Je to ale velká zábava a na konci, když jsem se bál, že přijde klišé, kdy se hrdina nesníží na padouchovu úroveň to Ice-T zakončil těžce stylově. Moje hodnocení je sice nadnesený, ale ten film mi sednul. (Už jen John C. McGinley jako nervózní texaskej kovboj trpící astmatem stojí za to :)))))))))(4.6.2008)

• Hitman_47

Ledový čajík nebyl dostatečně ledový !(1.7.2012)

Srovnatelné s Živým terčem, akorát na vedlejší koleji a bez trapných ženských. Fajn survival jednohubka. 70%(24.2.2014)

Jeden z nejlepších filmů s Hauerem. Pojednává o bandě krvelačných boháčů, kteří místo golfu či milenek se odreagovávají smrtí bezdomovců a to zvláště brutálním způsobem, používají nešťastníky coby "lovnou zvěř"...!!!!! Tento fakt jim však překazí poslední vybraný, který se ukáže jako velmi živočišný jedinec, jenž chce žít... pánové mají smůlu, vyhraje ten nejlepší.! :-) Ice-T zde podává životní výkon, snad jediná jeho koukatelá role..(20.4.2011)

• tron

No! Prekvapivo solídne. Respektíve mohlo byť. Na kvalitný drsný survival nepotrebujete vysoký rozpočet (ten je vlastne skôr rušivý). Zišiel by sa ale aspoň charizmatický hrdina, ktorému budete držať palce (kto je Ice-T??) a lepšie akčné scény. Takže 40%, ale s tým, že atmosféra je riadne „špinavá“ (v dobrom) a takú galériu hajzlov by ste dlho hľadali (Rutger Hauer, Charles S. Dutton, Gary Busey, F. Murray Abraham, John C. McGinley). Napriek určitým plusom to má bohužiaľ k dokonalosti (alebo aspoň k priemeru) ďaleko, takže vám odporúčam skôr starší (a určite lepší) ŽIVÝ TERČ.(21.11.2004)