Hra o přežití

Bojan Bazelli

David Permut

Scénografie:

Christiaan Wagener

Zajímavý snímek, který by si zasloužil lepší zpracování.. Herci jsou skvělí, ale režie poněkud tápe a podráží nohy zajímavému námětu. Snímek sám neví jestli chce být ryze zábavným akčním thrillerem nebo kritikou současné společnosti. Na poli akčním mu to jde o poznání lépe.(20.2.2009)

Pokud k průměru stačí, abych se bavil, tak jsem byl spokojen. Malé plus za pěknou přírodu, i když ten konec taky mohli scénáristi vymyslet lépe. Vždycky to ti zlí odskáčou. Jakoby to tak bylo v realitě.(25.4.2011)

• Rhed

Nic moc, Rutger Hauer má na víc. Nejlepší film tohoto žánru je zřejmě *Ochota na piraňu*.(2.6.2007)

Moc pěkné - moc pěkně natočené v nádherné přírodě. S dobrými herci, kteří zde předvádějí neuvěřitelné výkony.(1.12.2007)

• Renton

Neoriginální. Kdybych neznal Živý terč, dal bych možná i tři. 30%.(11.4.2005)

• - Kousek země, na kterém Mason (Ice-T) žil, je teď parkoviště americké banky. (kellne)

• - Celý film byl natočen v reálných lokacích, zcela bez filmových studií. (kellne)