poster

Josefína Mutzenbacherová: ...jak to doopravdy bylo 1.díl

 • český

  Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1.

 • Západní Německo

  Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 1. Teil

 • anglický

  Sensational Janine

Erotický / Komedie

Západní Německo, 1978, 101 min

Režie:

Hans Billian

Scénář:

Hans Billian
 • paascha
  *

  2 Zet : jj, máš recht, dobří, ale hnusní:-((6.6.2009)

 • Ivoshek
  *****

  Mimořádně zábavná záležitost s docela fajn Patricií Rhomberg a hromadou dobře vybaveného komparsu. Příběh je samozřejmě naprosto pitomý, ale nic jiného snad ani nikdo soudný nečeká. V porovnání se současnou tvorbou v daném žánru je to navíc "Felýny". :-)))(27.4.2008)

 • Karlos80
  ***

  No co, všechno má svůj vývoj i klasické péčko:-) Tolik jsem se těšil, nakonec jsem byl zklamán a příjemný večer se tedy nekonal. Krom několika málo opravdu humorně vtipných (někdy směšných) dialogů v původním dabingu, starých klasických aristokratických interiérů s přelomu století, a kostýmů to bylo o ničem..ps: bobra vážně nebrat ale "HERZOG" je prostě "KULT" ale zas jak pro koho:-)!(17.1.2010)

 • PauloZ
  ****

  Kvalitní západoněmecká filmařina :-)).(16.11.2009)

 • NinadeL
  **

  Vulgárnější a známější zpracování oblíbeného pornografického románu s Patricií Rhomberg, který se pod názvem wie sie wirklich war (případně heute wär) do roku 1984 dočkal ve filmu celkem šesti dílů (a čtyřech hereček v hlavní roli). Mimo tuto sérii pak vzniklo v letech 1970-1991 dalších osm filmů. A pak cca 4 pokračování o její vnučce Heidi ;D Předlohu Die Lebensgeschichte Einer Wienerischen Dirne, Von Ihr Selbst Erzählt z roku 1906 jsem ale četla jen v laciné porevoluční edici, takže o původním tvaru textu se mohu jen dohadovat. Pikantní je, že dnes je za autora považován Felix Salten, jehož jiná práce inspirovala Disneye k Bambimu.(16.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace