poster

Josefína Mutzenbacherová: ...jak to doopravdy bylo 1.díl

 • český

  Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1.

 • Západní Německo

  Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 1. Teil

 • anglický

  Sensational Janine

Erotický / Komedie

Západní Německo, 1978, 101 min

Režie:

Hans Billian

Scénář:

Hans Billian
 • Ivoshek
  *****

  Mimořádně zábavná záležitost s docela fajn Patricií Rhomberg a hromadou dobře vybaveného komparsu. Příběh je samozřejmě naprosto pitomý, ale nic jiného snad ani nikdo soudný nečeká. V porovnání se současnou tvorbou v daném žánru je to navíc "Felýny". :-)))(27.4.2008)

 • Pacco
  ***

  Klidně se nechám fackovat a klidně budu tvrdit, že v každém narativním pornu je trochu té parodie, parodie sebevědomé (od začátku do konce Fingone), stejně jako celý film. Dala bych z fleku 4*, kdyby se ke konci nezvrhl sexuálně dialektický vývoj v neuvěřitelně umělé "našroubovávání" nových postav za účelem co nejrychlejšího zvýšení počtu mužů/žen, s kterými Josefína spala. A na dlouhé povídání by byl Josefínin vztah k chtíči, s naprostou citovou abstinencí (snad matčina smrt?). PS: V polovině filmu mi přehrávací mechanika začala vydávat zvuky, které ve mě vzbuzovaly dojem, že i ona se přidává ke kopulujícím párům (- takové milé "chrumchrumchrum" - čili ruchy/šumy v mediích :-P). Z toho plyne ponaučení: "Koukej, co tam strkáš." (do mechaniky za dvd - abybylojasno).(11.1.2009)

 • paascha
  *

  2 Zet : jj, máš recht, dobří, ale hnusní:-((6.6.2009)

 • - Pikantní je, že za jednoho z možných autorů předlohy je považován Felix Salten, jehož jiná práce inspirovala Disneye k Bambimu (1942). (DruidKarel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace