poster

Josefína Mutzenbacherová: ...jak to doopravdy bylo 1.díl

 • český

  Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1.

 • Západní Německo

  Josefine Mutzenbacher - wie sie wirklich war: 1. Teil

 • anglický

  Sensational Janine

Erotický / Komedie

Západní Německo, 1978, 101 min

Režie:

Hans Billian

Scénář:

Hans Billian
 • gudaulin
  *

  Jeden z těch filmů, kde mnohem zajímavější než samotný film je hodnocení uživatelů a jejich komentáře...(5.9.2009)

 • Tosim
  *

  Vhodné maximálně pro pobavení, hodnocení nad 80% je na facku. Smutným faktem zůstává, že v Německu je estetika nahého ženského těla stále neměnná.(4.12.2008)

 • gogos
  *****

  Kultovni pichani... Ma to dej, Josefina je nadherna, film hyri vtipem... proste parada... :D(22.4.2008)

 • Pacco
  ***

  Klidně se nechám fackovat a klidně budu tvrdit, že v každém narativním pornu je trochu té parodie, parodie sebevědomé (od začátku do konce Fingone), stejně jako celý film. Dala bych z fleku 4*, kdyby se ke konci nezvrhl sexuálně dialektický vývoj v neuvěřitelně umělé "našroubovávání" nových postav za účelem co nejrychlejšího zvýšení počtu mužů/žen, s kterými Josefína spala. A na dlouhé povídání by byl Josefínin vztah k chtíči, s naprostou citovou abstinencí (snad matčina smrt?). PS: V polovině filmu mi přehrávací mechanika začala vydávat zvuky, které ve mě vzbuzovaly dojem, že i ona se přidává ke kopulujícím párům (- takové milé "chrumchrumchrum" - čili ruchy/šumy v mediích :-P). Z toho plyne ponaučení: "Koukej, co tam strkáš." (do mechaniky za dvd - abybylojasno).(11.1.2009)

 • Z0oMb3E
  *****

  Jedna z najlepších komédií aké som kedy videl! Je fakt, že miera vzrušivosti exponenciálne klesá s neustálym vibrovaním bránice, ale pri týchto oldies pornách je ukojenie freudovského sexuálneho pudu až niekde na poslednom mieste. Druhé obrovské prekvapenie z celej projekcie spočívalo v tom, že polka nieje vhodná len na bujaré slopanie piva na Októberfeste, ale Nemčúri si popri jej veselých tónoch aj radi zašantia. Tretie ani nie tak prekvapenie ako potvrdenie faktu nadobudnuté nekonečným prezeraním západonemeckých prírodopisných časopisov o bobroch-TABU bolo, že to naozaj tak bolo. Ďalšou dôležitou vecou pri sledovaní tohto skvostu je sledovať to s dabingom. Viem, že dabovať porno je už sám o sebe slušný úlet, no neviem si celkom dobre predstaviť tak vydarené fóry v ostrej nazištine. Titulom kult sa môže pýšiť právom a ja sa teším na ďalšie časti.(19.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace