• Česko

(festivalový název)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2008, 113 min

• Skip

Opravdu dost nepříjemná, neustále pozitivní (čti: přiblble rozhihňaná) hlavní hrdinka leze pořádně na nervy v této spíš nepodařené směsici komedie, dramatu a nebyl by to Mike Leigh, aby nepřidal aspoň drobet toho sociálního kritična.(21.3.2013)

Série epizod vás pobaví jen potud, pokud vás zaujme extrémně optimistická hlavní hrdinka.(4.3.2009)

Bohužel z toho nějak nakonec nic nevyplynulo, ale hlavní představitelka snad musí být takový "pošuk" i ve skutečnosti..a za ten přístup k životu ty ****(10.10.2008)

• Květula

Myslím, že jsem dost mírumilovný a trpělivý člověk, ale potkat tuhle uhihňanou ženskou ve skutečném životě, tak ji po deseti minutách umlátím salátovou okurkou.(14.4.2009)

Lekce optimismu pro začátečníky a mírně pokročilé. Jelikož ale navštěvuji kurzy pro pokročilé Happy-Go-Lucky pro mě představovuje spíše ztrátu času než-li salvami smíchu vylepšené slunečné odpoledne. Párkrát se Leighovi daří vykouzlit letmý úsměv z hrdinčiných eskapád ale výsledek je lehce zapomenutelný a mírně rozpačitý.6/10(12.4.2009)