Prckové

Malý chlapec objeví barevný kouzelný kámen, který nejen plní přání, ale zároveň v malém městečku Black Falls, kde se příběh odehrává, způsobí naprostý chaos. To když se ho pokusí zmocnit závistivé děti i vypočítaví dospělí. (Magic Box)

tom88

Už dávno nie som decko a takéto filmy mi pripadajú mierne trápne. Isté kvality to samozrejme má, ale je to veľmi jednoduchý film podaný dosť nelogicky prehádzane. Nudil som sa pomerne značnú časť filmu. Efekty neboli najhoršie na tento typ filmu, ale to Shorts nezachraňuje. Rodriguez je skvelý režisér a tvorca, ale takýmto projektom by sa nemal venovať a strácať tým svoj drahocenný čas. Radšej by mal tráviť viac času s kamarátom Quentinom a pripraviť nejaký spoločný projekt. 30% ()

wohna

Roberte ty víš že tě mám rád díky Sin City, Once Upon Time In Mexico, From Dusk Till Dawn atd. Ale proč se chceš podepisovat pod filmy jako Shorts, Spy Kids atd.? Proč? Jediný důvod který si dokážu vysvětlit že rád pracuješ s dětma. Ale kdyby ty filmy aspon za něco stály. Jenomže všechno to je jedna velká nuda. ()

Bukk

To mi zase bylo jednou probuzení do děje filmu, který mi přišel nedokončený a zbytečný k tomu všemu. Nicméně ti ufouni byli sympatičtí (heh aspoň že oni, když ti malí šikanisté byli skupinka fakt pošahaná a jak ta holka dala do pusy tu rybu, bóóóže)...Přeju si být obří vosa! Přeju si být....hmmm....obří....chrobák? Joo s chrobákem je velká šance na zneškodnění transformera z kostek. ()

Hillock

No jo, hlavní prcek Jimmy Bennett, to je ten kluk, který hrál toho chudáka ve filmu Srdce je zrádná děvka. To jsem byl na sebe pyšný, že se mi podařilo správně zařadit známý ksicht. Když jsem se však podíval na jeho filmografii, zjistil jsem, že hrál i ve filmu 3:15 zemřeš, ale to jsem si během Shorts bohužel neuvědomil, tudíž má pověstná skvělá paměť na herecká jména a tváře zůstala v mém mládí, které jsem prožíval zhruba do 29 let. Dále už to je jenom horší a horší. ()

tuberatanka

Rozprávka pre mladších násťročných. Podobne ako v prípade hraných rozprávok pre malých, trochu ťažko mi hodnotiť takéto veci, pokiaľ vekovo nie som priamo cieľová skupina. Zanechalo to však vo mne dojem podobný hoci aj rozprávkam typu Arabela, kde trochu rozpačité a veľmi schematicky spracované scény zachytávajúce bežný život aktérov kontrastujú s fantazijnými sekvenciami kde sú hrdinovia konfrontovaní s mimozemšťanmi, podivnými príšerami, mierne šialeným vedcom a kúzelným kameňom. V tomto prípade sú tieto fantázie uletené, originálne a v kontraste k zameraniu filmu často až neobvykle na hlavu postavené - koľkokrát má človek šancu vidieť súboj čiernokockového robota, obrovitánskej osy a krokodílosaurov? Tri hviezdičky preto, lebo je desná škoda zrieďovať takúto solídnu imagináciu pomerne schematickým spracovaním, ktoré celkom nezachraňuje ani rozkúskovanie filmov na viaceré časovo nezávislé "minipríbehy". ()

• Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)