poster

Zatmění

 • USA

  Blackout

 • Slovensko

  Zatmenie

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 82 min

Scénář:

Ed Dougherty
 • kleopetra
  *

  nedalo se to dokoukat...(29.1.2010)

 • J*A*S*M
  **

  Byl jsem poměrně zvědavý, jaký děj tvůrci k takovému slabému a prázdnému námětu vymysleli, zda-li přišli na něco originálního, nebo si vypomohli tím, co napadne snad každého (B je správně - jeden z trojice uvězněných je pošuk). Zkrátka v rukách dobrého režiséra a scenáristy se z toho mohl udělat docela zajímavý film, ale realita je jiná, Blackout za moc nestojí. Ten nervy drásající boj o přežití, o němž se oficiálně zmiňuje distributor, nastane asi až v poslední půlhodince a tvoří jej nudná konverzace a cca dvě zajímavější akce. Prostě na téma uvězněných lidí existuje řada lepších snímků (Saw, Cube), tomuto se raději vyhěte. PS: Opravdu by mě zajímalo, zda člověk, co vymyslel český název, ten film viděl. Ono totiž Blackout nemusí znamenat Zatmění, ale taky třeba Výpadek proudu...(24.6.2008)

 • hladass
  *

  Jako půlhodinový kraťas, by to mohlo být docela dobré, ale jako plnohodnotný film??? Jedinné co je na filmu docela slušné je kamera a sem tam atmosféra... Jinak nevýrazná šeď a hlavně nuda...(14.2.2010)

 • Terva
  **

  Už jsem viděl stokrát lepší příběhy o výtahu a lidech.(23.6.2013)

 • LIVINGDEAD
  *

  MOHL TO BÝT DOBRÝ HORROR, mohl........ale není! 82 minut nudných keců, keců a ještě jednou keců. Tři lidi uzavření ve výtahu a v baráku nikdo. A tak se každému z nich promítá dosavadní život. A ke všemu nudný život! Až ke konci asi 20 minut se něco málo děje. Celkově, děsná nuda - film u kterého několikrát zývnete!(6.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace