Bílá vrána

Elissa Down

Elissa Down, Jimmy Jack

Denson Baker

Veronika Jenet

Nic novýho pod sluncem, to je jasný na první pohled, většina se toho už dala vidět v Co žere Gilberta Grapea a tady je to jen trošku modifikovaný do teenagerovskýho příběhu, ale drama to je i tak výborný a herecký výkony, pokud se podívám, co maj herci za sebou, jsou fakt fantastický, i když si myslim, že DiCaprio byl ještě o třídu lepší než Luke Ford(2.3.2009)

Bylo to jiné... takové australské :-), nicméně klobouk dolů před filmovými rodiči a hereckým výkonem L.Forda!(20.3.2012)

Nič extra ... akurát obdiv za trpezlivosť o postihnutého člena rodiny ...(26.12.2009)

Sakra, sakra, sakra .. tak tomu říkám nádherný film! Opět další UMĚLECKÉ DÍLO z řady, jenž na první pohled může klamat, že se jedná o teenagerskou rádoby kvalitní podívanou a opak je pravdou .. já se asi brzy zblázním, protože takhle úžasných děl se točí čím dál víc a tolik emocí se v nich skrývá, že se obávám, že mé srdce prostě praskne! :) Úchvatné dílo po všech stránkách .. herci, střih, kamera, zvuk, režie, výprava, námět, .. mohla bych jmenovat prostě vše!(24.10.2008)

Další z úžasných australských dramat, které se mi podařilo vidět. Tentokrát o rodině, ve které se musí postarat o autistického chlapce(Luke Ford předvádí neuvěřitelný výkon) a hlavně o jeho bratrovi, který se s tím nemůže vyrovnat. Má to své mouchy, hlavně ke konci, když vnitřní napětí, které bylo cítit po celý film nějak mizí. Ale kvůli hereckým výkonům a scénám, kdy nevíte, jestli se máte smát nebo brečet, si mě to získalo.(26.8.2008)

• - Mnoho rolí obsadili skuteční autisté a mladí lidé z Aspergerovým syndromem. (Terva)

• - Film získal na Screen Asie Pacifik 2008 hlavní cenu pro nejlepší dětský snímek (Terva)

• - Snímek získal v roce 2008 hlavní cenu dětského filmového festivalu Don Quijote. (Terva)