Malí letci

Scénografie:

Chris Davis

Kostýmy:

Debra Box

Veľmi príjemný film s dobrým spádom, pri ktorom som sa vôbec nenudil. Najprv som si po mylnom prečítaní názvu myslel, že ide o nejaký remake Spy Kids. Toto bolo o poznanie lepšie. Kto miluje lietanie tak ako ja, tiež si film zamiluje. Apropo, ten malý bitkár sa nezdá:)(6.1.2010)

Nemůžu si pomoct, ale každý týden v sobotu, v deset dopoledne na jedničce je v duchu velice dobrých rodinných filmů pro děti, o dětech a jejich dětství. Já se k takovým příběhům, stejně jako ke vzpomínkám na dětství, rád vracím a tak mě i tenhle film moc bavil. Dva kluci mi ukážou ryzí dětské kamarádství a ze začátku menší příběhy, které mě baví, nalepující se na jeden hlavní, který je chvílemi dost přehnaný, ale nevadí. Mě to bavilo.(22.1.2012)

Jeden z mála kvalitních filmů pro ty nejmenší i ty dospělé.(20.9.2010)

• togaf

Malí letci jsou příjemný film, Kyle je hrdina bez bázně a hany, za celé dvě hodiny by se nenašel moment, kdy by se nezachval odvážně/soucitně/spravedlivě/laskavě/chápavě. Dallen Gettling v roli pilota Eda je k nakousnutí, zkrátka herci radost pohledět. ALE: padat několik minut volným pádem bez padáku ve třech a dělit se o jeden padák a přežít je trochu moc i na dětský film.(21.1.2012)

• korndaddy

Tohle asi není film pro mojí věkovou skupinu..(7.7.2013)