poster

Malí letci

 • USA

  The Flyboys

 • Slovensko

  Sky Kids

Dobrodružný

USA, 2008, 118 min

Scénář:

Gregory C. Haynes
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ***

  Na dětský dobrodružný film to tu má zatím hodně slušné hodnocení (78%). Vůbec se tomu ale nedivím, protože Flyboys je složený ze spousty skvělých věcí. První půlhodinka je příběhem o dvou malýh klucích, jak se spřátelí a jak se vypořádají se staršími a většími grázly. Potom jsou chvilky, které jsou spíš trapné, a které se najdou snad v každém dětském filmu. Dál to nechci moc prozrazovat, protože v kontrastu s jasně čitelným dějem pak působí několik nečekaných a skvěle natočených scén hodně příjemně. V druhé půlce se navíc objeví mafiáni, kde mě hlavně dostal Stephen Baldwin. Takhle vnitřně rozervaný nikdo z Baldwinů snad nikdy nebyl. Konec je zase dost pokažený různýma ponaučeníma a moralizováním pro děti, takže je dospělejší divák vrácen zase do reality, ikdyž se předtím rozplýval nad další fantastickou akční scénou.(10.2.2009)

 • togaf
  **

  Malí letci jsou příjemný film, Kyle je hrdina bez bázně a hany, za celé dvě hodiny by se nenašel moment, kdy by se nezachval odvážně/soucitně/spravedlivě/laskavě/chápavě. Dallen Gettling v roli pilota Eda je k nakousnutí, zkrátka herci radost pohledět. ALE: padat několik minut volným pádem bez padáku ve třech a dělit se o jeden padák a přežít je trochu moc i na dětský film.(21.1.2012)

 • femme fatale
  ****

  Jeden z mála kvalitních filmů pro ty nejmenší i ty dospělé.(20.9.2010)

 • ThomasCrown
  ***

  Veľmi príjemný film s dobrým spádom, pri ktorom som sa vôbec nenudil. Najprv som si po mylnom prečítaní názvu myslel, že ide o nejaký remake Spy Kids. Toto bolo o poznanie lepšie. Kto miluje lietanie tak ako ja, tiež si film zamiluje. Apropo, ten malý bitkár sa nezdá:)(6.1.2010)

 • Bohemák
  ***

  Napínavá podívaná, nahuštěno dějem. Ale na druhou stranu: konečně vím, jaké filmy parodují v Simpsons, když se Bart potýká s Nelsonem na hřišti.(20.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace