Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ***

  Pro ninje mám slabost :) ale po druhém zhlédnutí snižuji hodnocení o jednu hvězdičku. Závěrečné akční scény jsou neskutečně trapné a radost tak zůstane pouze z dobré choreografie bojů. Ve filmu o ninjích bych čekal více napětí, tajemna a strachu. Nejlepší scény zde byly ty, jak Raizo vzpomínal. Nedostatek: Když je Raizo zajat a spoután ke zdi v cele, dobře si všimněte jeho oblečení. Jakmile se totiž osvobodí a pošle Mikku do auta, bude už mít v následujících záběrech zcela jiný oděv. To se stihl s bandou ninjů v zádech převlíct?(21.9.2010)

 • viperblade
  ****

  Nikdy nepochopím přístup uživatelů této databáze k jistým snímkům. Pokud bych čekal Oscarové drama, které nutně musí mít dobrý scénář, tak snad nesáhnu po Ninjovi? Já čekal pouze revenge movie a pár dobrých bojových scén. A to jsem dostal. Ninja Assassin si nehraje na nic víc, než ve skutečnosti je. Pokud uvažujete, že byste zhlédli tento snímek, tak dodržte následující pravidla: 1: Je už dopředu jasné, že Raizo, musí vydržet vše, proto fakt, že si sám vyléčí pár šrámu, není mínus :-) 2: Připravte se taky na to, že bezpečně odhadnete, co se stane další minutu. Tento film vás nechce překvapit, on vás chce jen pobavit, což se u mě povedlo. 3: Připravte se také na tuny krve, která (bohužel) vypadá tak reálně, jako Paroubek ve fitku. A právě za tu krev musím ubrat o jeden stupeň dolů, protože to nepřirozeně bije do očí. Ale jinak si nemůžu stěžovat. Pokud se podíváte na trailer, tak ten vás připraví na film dokonale. Nečekejte nic víc a budete spokojeni.(1.3.2010)

 • Madsbender
  ***

  Po úvodnej scéne, naplnenej nechutnými dialógmi z pera zjavne v tej dobe značne sfetovaného Straczynskeho a hektolitrami údesne animovanej krvi a efektami, za ktoré by sa nehanbil ani Uwe Boll, som mal chuť film okamžite vypnúť. Lenže. Lenže ono sa to potom nejako rozhýbe, a začne to byť pozerateľné. S pribúdajúcimi minútami stále drsnejší Rain (síce nie je Willis, ale nakoniec som mu tú jeho nesmrteľnosť predsa zožral aj s navijakom), slušná akcia (pár hodne cool scénok, mj. krutoprísny tréning v Raizovom byte), ktorej je dostatok, vtedy ešte nie tak krásna, no predsa Naomie Harris a zaujímavé príbehové flashbacky z Japonska (?). A hlavne kopa krvi. Chcete oddychovku? Nate. 65%(5.8.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Nerozeznám kickbox od kung-fu, taekwonda, muay thai ani od většiny jiných bojových vylomenin, ale proti filmovým setkáváním chodidel s hlavami nemívám výraznějších výhrad. Tedy pokud je vidím. V tomto případě však byla většina soubojů rozmazána nocí, zběsile nepřehledným střihem a uměním epileptického kameramana, do tak neurčité podoby, že to nezachránily ani hektolitry rozstříkané krve, ani oddělené končetiny poletující do všech světových stran a už vůbec ne nulová kreativita snaživě opisujícího scénáristy.(14.11.2011)

 • Xmilden
  ***

  V první polovině jsem si často říkal že ty litry krve ten film velice snadno spláchnou a já dám spíše z milosti hvězdičku. Ovšem světe div se, film mě začal postupem času přecejen trošku zajímat. A přestože jsou zde obehrané policejní motivy, tak musím říct že příběh o zradě a pomstě mi v tomto případě vystačil. Nejedná se o žádný skvost a kdo má alergii na krev, tak ať se tomuto filmu obloukem vyhne. Krve je zde více než v Kill Billovi 1 (nemožné se stalo skutečností).(29.4.2010)

 • - Zbraň, kterou Raizo (Rain) používá nejčastěji, je zmodernizovaná verze tzv. kyoketsu-shoge, oboustranného ostří připevněného řetězem nebo vlascem ke kruhu nebo závaží. (Ficik)

 • - Korejská popová hvězda Rain před filmem neměl s bojovým uměním žádné zkušenosti. Vše se naučil za 6 měsíců. (KucC)

 • - V 54. minutě jeden z vyšetřovatelů říká, že Raizo (Rain) nevypadá jako zabiják, ale spíše jako člen chlapecké kapely. To lze brát jako narážku na Raina, který se vedle herectví věnuje také hudbě. (AlekiCornski)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace