DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 10/10/// +jednoznačně vydařená akce, krev, všechno lítá, ruka sem, noha tam, prostě filmík jak má být -nic zásadního, možná některé postavy mohli být přehlednější/// Nějak takhle měl mistr Tarantino natočit Kill Billa, nebát se krve, nemít strach z přístupnosti a snažit se ty jatka pořádně na plátně ukázat. To co mě na zmíněním filmu vadilo, tady není, což znamená, že vás při sledování čekají pořádná jatka. Krví a useknutými údy se tady opravdu nešetřilo a já se královsky bavil. Trochu víc logiky by sice neuškodilo, ale to od žádného akčního filmu chtít nemůžu. Velká spokojenost a teď mě omluvte, jdu nabrousit katanu.../// Celkem 84%///(14.5.2010)

• Ketri

Tak tomu říkám krvavá lázeň. Abych pravdu řekla, dokoukala jsem to jen kvůli těm bojovým scénám. Nemůžu si pomoci, ale režisérovi buď muselo při natáčení ulítnou či shořet pár stránek scénáře nebo se střihač trochu přestřihl. Prostě brutální pohádka na dobrou noc(8.3.2010)

V první polovině jsem si často říkal že ty litry krve ten film velice snadno spláchnou a já dám spíše z milosti hvězdičku. Ovšem světe div se, film mě začal postupem času přecejen trošku zajímat. A přestože jsou zde obehrané policejní motivy, tak musím říct že příběh o zradě a pomstě mi v tomto případě vystačil. Nejedná se o žádný skvost a kdo má alergii na krev, tak ať se tomuto filmu obloukem vyhne. Krve je zde více než v Kill Billovi 1 (nemožné se stalo skutečností).(29.4.2010)

• kitano

James Mc Teigue zbabral čo sa dalo. Zápletka by aj mohla fungovať keby režisér nerozprával neúnosne slimačím tempom s kopou nevhodne povkladaných flashbackov. Kvalitnú akciu zasa kazia prehnáné efekty a hektolitre neprirodzene posobiacej umelej krvi. Veľká škoda pretože niektoré scény (nahánačka cez dopravnú premávku) sú skutočne špičkovo prevedené. Pritom stačilo trochu zjednodušiť naráciu (trening v detstve, konflikt, útek, nejaky rundown a vyúčtovanie) a malo by to omnoho vačši spád. Takto mám z toho pocit že sa proste posralo čo sa dalo posrať. (5/10)(24.3.2010)

Soundtrack Ilan Eshkeri: 1. Ninja Assassin ,2. Training ,3. Kiriko Runs ,4. Mika's Apartment ,5. First Kill ,6. Skyscraper Rain ,7. Escape From Safehouse ,8. Healing ,9. Soldiers Attack ,10. Raizo Vs Ozuno/Freedom ,11. Being Boiled ,12. Helden ,13. Shazam! ,14. The MC Remix ,15. Legacy [Explicit],(10.5.2011)

• - Film měl být původně uveden v roce 2008. (KucC)

• - Bratry Wachowské natolik zaujal Rainův výkon ve filmu Speed Racer (2008), že se rozhodli vytvořit tento projekt právě pro něj. (KucC)

• - Producenti Andy a Larry Wachowští si najali J. Michaela Straczynskiho, aby 6 týdnů před natáčením přepsal scénář. Zvládl to za 53 hodin. (TomikZlesa)