poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

 • rt12
  ****

  Povedené a velmi povedené povídky. Nejvíce se mně pobavila poslední, rozhovor skoro herce a ,,modelky", fakt síla.(8.3.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Já bych tedy rozhodně radši viděl Při sexu než po něm, ale autora holt zajímalo, o čem si mohou poklábosit po sexu páry různých složení. Takže pojďme na to: 1. Christopher a Leslie po přímočaře kamarádském sexu s obavami spějí k zamilovanosti. 2. Freddy a Jay po experimentálním gay sexu řeší problémy sexuální orientace jednoho z nich: "Homofobní frajírek, co to má rád do zadku, to nikomu nedokáže říct.". 3. Kristy a Sam po prvním sexu s obavami zjišťují stav: "Nějaká krev? - Nevypadá to. Kondom zůstal, kde měl? - Jo." 4. Nikki a Kat si vysvětlují, proč došlo k orálnímu sexu mezi slečnami: "Mám ráda, když mě někdo líže a ty ráda lížeš." 5. Trudy a Gene po důchodcovském sexu vzpomínají na mládí: "Dneska aby si děcka před každým špásováním navlíkly brnění." 6. Neil a Bob po rokenrolovém sexu dvou vyzrálých mužů řeší taťkovství a mamkovství v jejich vztahu. 7. David a Jordy po sexu bývalých partnerů zkoumají důvody svého rozchodu: "Mělas utkvělou představu, že tě podvádím. - Taky jsi mě podváděl. - No ale to jsi věděla." 8. Marco a Alanna po anonymním sexu zjišťují totožnost svého partnera: "Teď mi určitě shnije a upadne jazyk." Ve finále to není nebylo světoborného, ale nějaký ten vtípek jsem zaznamenal a nyní se vraťme k sexu.(7.4.2016)

 • moviesfan
  ***

  Několik krátkých scének následované po sexu. To je film Po sexu. Z osmi se mi líbilo minimálně 6 scének, což není špatný. Jen škoda, že některé byly tak krátké. Příjemný film poskládaný z krátkých příběhů/momentů, přičemž některý z nich se dají brát, že jsou ze života. A vcelku běžné (ne všechny!!!). Hodnocení: 65%(28.4.2008)

 • playboxguest
  ***

  Většinou mě v povídkových filmech zaujme pouze jedna maximálně dvě z prezentovaných povídek, kupodivu v tomto filmu, od kterého jsem si nic neslibovala, byla jen jedna povídka, která mě za srdce nechytla, jinak byly všechny příběhy zachyceny s vtipnou lehkostí, že mi až bylo líto, když už naběhly závěrečné titulky, protože bych toho klidně viděla víc... Odpočinková záležitost, která nenadchne, ale pobaví, takže svůj účel plní dostatečně ....(28.9.2010)

 • ConanVJ
  ***

  Některé příběhy parádní (hodně se mi líbil první a s Milou Kunic) jiný průměrný a některý mě nebavily. Asi tak. 60% :)(16.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace