Po sexu

After Sex

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

Film na témata o kterých se příliš nemluví. Cvhíli je t ovtipné, chvíli romantické. No zajímavě podané. Zase na druhou stranu vás to trochu nutí k zamyšlení.(7.2.2009)

Některé příběhy parádní (hodně se mi líbil první a s Milou Kunic) jiný průměrný a některý mě nebavily. Asi tak. 60% :)(16.7.2015)

• predators

7Několik měně či více veselých (nebo trapných) situací, které můžou nastat po sexu. Já sám sebe shlédl asi v 7-mi případech a moc směšné mi to nepřišlo, takže asi tak ty dvě hvězdy. :-) 30%(14.1.2011)

Prvý príbeh bol jednoznačne najlepší, mal myšlienku, hĺbku, dôvtip, bol romantický a neskutočne ma bavil. Za zmienku stojí aj príbeh lesbičiek, zvyšok mi nepripadal príliš zaujímavý. Samé bla bla blaaa...(25.7.2010)

Originální film a konverzase po sexu na osm způsobů, asi jediný důvod, proč ten film stojí za to vidět.(27.3.2008)

• - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)

• - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

• - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)