poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

 • Matty
  ***

  Sem tam vtipné povídání, jehož tvůrcům chybí koule, aby dotáhli věc do důsledků.(1.3.2008)

 • Lamiczka
  ***

  Osm různých párů a každý vede diskuzi po právě proběhlém sexuálním aktu. Tudíž nejde o žádné lechtivé podívání, ale spíš o zvídavou sondu do myšlení vybraných párů. Poukazovaný snímek je uváděn jako komedie. S tím nesouhlasím, ke smíchu mi tedy rozhodně po shlédnutí nebylo. Různé páry (hetero, homo, staří, mladí, šťastní i rozhádaní..) jsou zde promítány, kterak vedou existenční rozhovory ihned po sexu. Je to milé, místy ba přímo roztomilé. Je to krátké, takže než byste se začali nudit všemi těmi narychlo navlíknutými trenkami hned po styku, tak to skončí. Herecky zvládnuté velmi slušně, zbytek ujde, žádný zázrak ovšem nečekejte. Rozhodně vám film neudělá díru do hlavy, ani jsem nezačala po shlédnutí zpytovat svědomí.(2.6.2012)

 • playboxguest
  ***

  Většinou mě v povídkových filmech zaujme pouze jedna maximálně dvě z prezentovaných povídek, kupodivu v tomto filmu, od kterého jsem si nic neslibovala, byla jen jedna povídka, která mě za srdce nechytla, jinak byly všechny příběhy zachyceny s vtipnou lehkostí, že mi až bylo líto, když už naběhly závěrečné titulky, protože bych toho klidně viděla víc... Odpočinková záležitost, která nenadchne, ale pobaví, takže svůj účel plní dostatečně ....(28.9.2010)

 • Makky
  ***

  Prvý príbeh bol jednoznačne najlepší, mal myšlienku, hĺbku, dôvtip, bol romantický a neskutočne ma bavil. Za zmienku stojí aj príbeh lesbičiek, zvyšok mi nepripadal príliš zaujímavý. Samé bla bla blaaa...(25.7.2010)

 • arachneuss
  **

  Lesbická povídka jasně vede, závěrečný střet namakaného Mexikánce... pardon, Španěla s vysmátou blbkou je ještě docela sranda a to samé platí i pro úvodní klišé příběh Víc než kamarádi. Zbytek je ale nudná vata plná životních mouder, při jejichž sledování se minuta rovná hodině. Románek na jednu noc, nic víc.(19.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace