Po sexu

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

• predators

7Několik měně či více veselých (nebo trapných) situací, které můžou nastat po sexu. Já sám sebe shlédl asi v 7-mi případech a moc směšné mi to nepřišlo, takže asi tak ty dvě hvězdy. :-) 30%(14.1.2011)

Originální film a konverzase po sexu na osm způsobů, asi jediný důvod, proč ten film stojí za to vidět.(27.3.2008)

U After Sex to funguje stejně, jako u většiny ostatních povídkových filmů. Některé povídky nadchnou, některé pobaví, sem tam se najde některá, která vás popostrčí k zamyšlení. Zde ale bohužel převažují ty průměrné, často navíc dost nudné. A přitom mnohé měly docela zajímavě našlápnuto. // Nejoblíbenější povídka: 1.pár // Celkově: 55%(31.8.2009)

• jhrasko

1.-4*, 2.-2*, 3.-3*, 4.-2*, 5-2*, 6-1*, 7.-ODPAD, 8.-4* - k tomu všetkému úplne plochý dabing na HBO - u mňa spriemerované na 2*/6(15.3.2009)

Chvílemi zábavné a vtipné, místy ale docela nuda. Herci jsou dobří, scénář povedený a režie vynalézavá. Hranici průměru ale snímek překročí jen málokdy.(14.7.2009)

• - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

• - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)