poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

 • Makky
  ***

  Prvý príbeh bol jednoznačne najlepší, mal myšlienku, hĺbku, dôvtip, bol romantický a neskutočne ma bavil. Za zmienku stojí aj príbeh lesbičiek, zvyšok mi nepripadal príliš zaujímavý. Samé bla bla blaaa...(25.7.2010)

 • arachneuss
  **

  Lesbická povídka jasně vede, závěrečný střet namakaného Mexikánce... pardon, Španěla s vysmátou blbkou je ještě docela sranda a to samé platí i pro úvodní klišé příběh Víc než kamarádi. Zbytek je ale nudná vata plná životních mouder, při jejichž sledování se minuta rovná hodině. Románek na jednu noc, nic víc.(19.3.2010)

 • Džejkop
  ***

  Osm příběhů, osm různých párů, osm problémů, ale žádný neobvyklý. Nechybí problém s vyznáním lásky, problém s tím, přiznat si že nejsem heterosexuál, problém tenkrát poprvé + jako bonus načapána matkou, problém jak chutná ..ehm... Následuje problém páru v pokročilejším věku, který se snaží zavzpomínat na mladá léta, a pak že je dnešní mládež zkažená :). Pár č. 6 řeší problém rozdělení rolí ve vztahu. Sedmý pár rozebírá problém nevěry (nejnudnější historka, alespoň díky za poodhalenou E. Chroqui). Poslední problém se týká náhodného sexu. Přičemž něžná polovička je dutější než pařez...tedy, ne tak úplně. A vítězem se stává pár č. 4. Je libo brambory, kuře nebo tuňáka?(8.10.2010)

 • Thomick
  ****

  Občas možná přitažené za uši, ale jinak příjemné, jakoby ze života. Hlavně první povídka měla hloubku, ta se mi líbila asi nejvíc. Co se humorné stránky týče, boduje určitě šlapka a panna s panicem.(31.7.2010)

 • Kopik
  ****

  Film na témata o kterých se příliš nemluví. Cvhíli je t ovtipné, chvíli romantické. No zajímavě podané. Zase na druhou stranu vás to trochu nutí k zamyšlení.(7.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace