Po sexu

After Sex

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

Osmkrát jinak a osmkrát dobře. Někdy dokonce úžasně. Tak jak první povídka příjemně naladí upřímnou romantikou, tak se ta poslední díky ostrému humoru a zároveň pomrkávající pointě stejně něžně rozloučí. Mezi tím se pak řeší nejrůznější problémy s orientací, určenými rolemi nebo uplynulým životem, ale právě díky vhodně zvoleným rámcujícím příběhům zůstane film v divákovi ještě dlouho po titulcích. Může za to ta všudypřítomná naděje, která vás pak v životě posouvá ve vztahovém hemžení a snažení vždycky o kousek dál.(30.4.2008)

Komedie..? Ani ne.....Film?....no spíš slepenec povídek, které ani nepotřebují obrazový doprovod. Mohli by to klidně pouštět v rádiu.....Je to asi celkem zbytečný film, ale špatné to úplně není, zvlášť první povídka.(22.6.2008)

Film s velkým potenciálem, bohužel v tomto případě promarněným. Určitě by se takhle zajímavé téma dalo zpracovat mnohem lépe. Nikdy jsem neměl nic proti homosexuálům a homosexuálním párům, ale do tohohle filmu jsou vloženi až příliš násilně, zvláště ta druhá povídka s punkerem a jeho milencem. Nejvíce mne oslovily první povídka a následně ta s Emmanuelle Chriqui. A taky shledávám poněkud zvláštním, že ani v jednom případě se nejednalo o normální pár, ať už manželský nebo lidé, kteří spolu žijí. Vždyť těch je snad většina...(28.6.2009)

"Chceš to zkusit znovu? Možná jsi taťka..." Konverzační filmy mám rád, protože v nich zpravidla o něco jde. A tohle je přímo eruptivní. Možná jsem úchyl (pochybuji, že o tom někdo pochybuje), ale podobné filmy mě hrozně baví. Je v nich tolik pravdivého a ukazujícího, že některým lidem nic lidského není cizí a jiným, že řeší věci, po kterých jim je naprosté hovno. Všechny části jsou v podstatě výborné, nejlepší je však ta o postarších hipících. A Emmanuelle Chriqui v naprosto zabijácky úžasných kozačkách? To je jen příjemný bonus. Po dlouhé době konečně zase film, který je dlouhý jen tak, jak má. Lahůdka. "Myslela jsem si, že je to bratranec."(19.12.2014)

8 rozhovorů po sexu (nečekaně :), které aktérům lehce změní životy. Docela zábavná jednohubka, která umí ve správný čas nadhodit ty správné otázky, přičemž mi to lehké moralizování nikdy nepřišlo vlezlé nebo samoúčelné. Nejvíc se mi líbil první a poslední rozhovor (obzvlášť Taryn Manning je skvělá). Jako bonus je tu božská Emmanuelle Chriqui, která odehraje celý svůj part ve spodním prádle (dobře, přiznávám se, že kdyby tam nehrála, v životě o ten film nezakopnu...) P.S. Největším moudrem, které jsem si odnesl jest, že R2-D2 a C-3PO nebyli (!) první gay pár :)(19.2.2008)