poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

 • Alementina
  *****

  Vztahovy filmy mam rada, navic plny dialogu. Uplne jsem si v tom nufnala :) Nesnazi se to byt umelecky, ani objevit ameriku a tak to zustava jen mile vtipny a v tom je to nadprumerny. Jen tak mimochodem, Sam (ten, co zrovna prisel o panictvi) mi uplne priserne pripominal Jamesa Franca, az mi to prislo neuveritelny a kdyz jsem pak koukala do titulku a videla jsem Franco, tak mi to hned nedalo a zacla jsem hledat a skutecne,je to jeho mladsi bracha Dave Franco, myslim, ze je nacase mu tu udelat herecky profil ;) A jeste naokraj, souhlasim s uzivatelem Sobis87, ze je extremne neprirozene, jak jsou vsichni po sexu ve spodnim pradle a nebo se ho na sebe snazi okamzite narvat, tohle jsem nezazila ani ve svem nestydlivejsim obdobi :) a film Chasing Amy se mi u nekterych scen tez vybavil.(22.3.2009)

 • fallangell
  ***

  Příjemná konverzačka z velmi příjemného prostředí. Některé epizody jsou vcelku nudné, ale celkový dojem je určitě dobrý.(26.1.2009)

 • MMR
  ***

  Snímek ukazující situace po sexu u osmi různých dvojic. První dvojice obyčejná a průměrná. Druhá dvojice je o dvou mladých klucích, to mě moc nebavilo. Třetí dvojice o klukovi a dívce, pro které to je pro oba poprvé, to bylo super. Čtvrtá dvojice je o dvou holkách, to docela ujde. Pátá dvojice je starší pár, nic extra. Šestá dvojice další homosexuální pár, tentokrát to byli dva rockeři. Sedmá dvojice se odehrává v motelu, kde se dva mladí po rozchodu spolu vyspí a pak se celou dobu hádají. Poslední dvojice se teprve představí až po sexu a navzájem se poznává, je to asi nejlepší část. "Ty si spala se strejdou?" "No, já myslela, že je to bratranec." Celkový dojem: Průměr.(2.2.2011)

 • ajuska
  ***

  Nevyrovnaná směsice, kde se podle očekávání setkávají nápadité povídky s těmi o poznání nudnějšími. Nápad zobrazit osm různých dialogů po sexu je ale určitě zajímavý a některé jsou opravdu podařené, takže ačkoli se celkový dojem pohybuje někde okolo průměru, čas strávený u tohohle filmu není časem ztraceným (navíc je to opravdu krátké :)(23.8.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Tak tohle dílko se mi líbilo strašně moc! Konkrétně část s tou lesbičkou byla supr a skvěle jsem se bavila .. :) Ale jinak celý to bylo podařený a určitě nelituju času u tohodle filmu pobytého ..(20.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace