Resident Evil: Rozklad

Resident Evil: Degeneration

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2008, 96 min

Makoto Kamija

DVD/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 10/10/// +velice příjemná animace, uvěřitelné chování postav, srozumitelný děj, vydařený český dabing, dobrá akce -no aby se neřeklo, chůze a pohyby postav nebyly ještě úplně dokonalé, jinak žádný problém nevidím/// No tak tenhle film jsem si musel půjčit, i kdyby dopadl jakkoliv. Avšak hned prozradím, že dopadl dobře. Stylem a zpracováním se dá zařadit mezi první dva díly. Animací se potom podobá samotné hře. Animace je nádherná. Možná, že by se v dnešní době dalo vytěžit víc a troufám si říct, že tento film svojí animací nepřekonal o několik let starší Final fantasy, přesto je rozhodně dostačující. Bezvadně se povedli všechny postavy, i ta záporná toho senátora a mile překvapil český dabing, který je lepší než originál. Takže spokojenost. A aby taky ne, snímku jsem hodně fandil, takhle můžou klidně vypadat všechna zpracování PC her. Jen ještě zabrat na emocích./// Celkem 83%///(10.2.2009)

Solidní animák, bohužel na úrovni Final Fantasy: The Spirit within, který je o sedm let starší, takže žádné překvapení. Tvůrci se po solidním rozjezdu nechali unést fantasií a na konci naopak standartní klišé. Ale jako zabíječ nudy zafungoval báječně a docela jsem si ho užil.(11.11.2009)

• 666teen

Teď máte všichni šanci proběhnout všemi levely Resident Evil bez zákysu kdekoli a hlavně to určitě zvládnete bez loadování po úmrtí hlavního hrdiny. Jediné co trošku drhne je ovládání a hlavní monstrum, které vypadá jako něco, co vyblila kočka.(26.3.2009)

"Restart" zombie série ... Capcomovská verze u které jsem se bavil .. než přišel ten konec ...(20.5.2009)

Velmi dobrá animace, akce, spousta zombíků a sexy bossák. Zpomalovačky, nejefektivnější zpracování počítačového ohně a výbuchů, silné jméno... dalo by se toho ještě spousta napsat. Kromě o něco delší stopáže (i když nuda nehrozí, ale stejně) nemám výtek. Spíš mě to ještě více donutilo přemýšlet o tom blu-rayi za tři stovky..!(5.8.2011)