poster

Resident Evil: Rozklad

 • Japonsko

  Biohazard: Degeneration

 • Japonsko

  バイオハザード ディジェネレーション

  (Japonsko)
 • Japonsko

  Baiohazâdo: Dijenerêshon

  (Japonsko)
 • anglický

  Resident Evil: Degeneration

Animovaný / Akční / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 2008, 96 min

Režie:

Makoto Kamija
 • mysiak
  **

  Výhodou je, že sa stále niečo deje...ale ináč je to divno animované, a je to proste také iné...(20.2.2009)

 • Djkoma
  ***

  Tohle je film pro ty, kteří oslavují především první dva filmy o Resident Evilu. Konečně pořádná porce zombíků, konečně přiblížení ke hře v něčem jiném, než názvu. Nejsem největší fanoušek ani extra velký milovník této hry, ale plus mínus vím, o co tam jde a kdo je kdo, proto pro mě tato animovaná varianta byla tou hře nejpodobnější. I když se mi poslední díl série RE velmi líbil, tohle jde na všechno trochu jinak. Atmosféra připomínající hru a poměrně hodně akce drží snímek ve velmi příjemných průměrných vodách: Ty by možná dokázal překročit, ale hodně jednoduchý příběh se umělou snahou se vším zamotat je až moc jednoduchý. Akční sekvence mají spád a jsou chvílemi velmi dobře udělané (akční ostření a rychlá kamera), avšak některé souboje jsou dost podivně a primitivně vyústěné ... Fanoušci hry budou potěšeni a filmoví fanoušci se budou chvílemi jen těžko vzpamatovávat, jak je tento RE rozdílný oproti "jejich" sérii.(1.1.2009)

 • predators
  **

  Další z mnoha počítačových adaptací veleúspěšné hororové akce Resident Evil. Oproti herní předloze se co do audiovizuální stránky nic nezměnilo, což je pro mě spíše než chyba, zklamání. Při všech dnešních grafických vymoženostech jsem očekával mnohem více. Především neakční scény, mimika postav a některé jejich pohyby by snesli menší úpravy. Po příběhové stránce taky žádná slava. Z animáků patří tento k těm slabším... 35%(20.12.2008)

 • Chrustyn
  ****

  Konečně je filmový Resident Evil tím samým čím byl ten videoherní. A stačilo tomu tak málo. Zajímavý příběh, napětí a akce. V tomto případě i výborná počítačová animace. Japonci jsou v tomto oboru opravdoví machři a film by měl zaumout i ty, kteří jsou herní předlohou nedotčeni.(24.11.2009)

 • Kryton
  *

  Také si připadáte jako , když sledujete uvodní video k PC hře?!(1.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace