poster

Rozpoutané peklo

 • USA

  Dante's Peak

 • Slovensko

  Rozpútané peklo

Katastrofický / Dobrodružný / Thriller

USA, 1997, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ****

  S katastrofických filmov určite jeden s lepších. S podobne ladenou Sopku vychádza ako jasný víťaz.(13.6.2005)

 • monolog
  *****

  Jeden z nejlepších katastrofických snímků natočených v devadesátých letech. A co víc, vychází a popisuje možnou skutečnost. Žádná vyumělkovaná zápletka o sopce uprostřed města. I když je tam několik hloupých momentů (kyselý jezero, auto, který přejede lávu) a konec je velmi sladkej, při celkovým pojetí to není vůbec špatnej film. Pěkný prostředí, zábavné dobrodružství, sympatické postavy, uvěřitelné herecké výkony a realistický vývin situace před, při a po výbuchu sopky dává vzniknout opravdu dobrému filmu. Klasická romantika pro zpestření samozřejmě nemůže chybět, i když není nijak násilně pasovaná do děje, prostě tam je. A Linda a Pierce by byli pěknej páreček, to se musí nechat.(16.2.2006)

 • 2Pac
  **

  Stupidny americky kvazi thriller s tak blbym scenarom, az ma to boli pri srdci. Mačovske hlasky 007-cky aka P.Brosman su hrozne klisovite, herecke vykony ostatnych nestoja za zmienku a navyse je vo filme tolko stupidnych chyb...ach jaj...Film na mna naviac posobil tym, ze kazdu blbost musia hlavny protagonisti podrobne popisat a vysvetlit, strasne priblblo...hviezdy to dostalo odo mna iba za par dobrych scen.(12.2.2005)

 • Matty
  **

  Amerika je skutečně o krok napřed, když už tam vyrábějí auta, která v klidu projedou i přes čerstvě vyvrhnutou sopečnou lávu. Jedním slovem: pitomost! 50% Zajímavé komentáře: POMO, 2Pac, Lukoye(30.5.2005)

 • StarsFan
  ***

  Uvažuju, jestli dát tři nebo čtyři hvězdičky. Nakonec jsem se hlavně kvůli Piercovi rozhodla hodit sem ty čtyři. Není to sice žádný převratný film, ale koukat se na to dá... a když si k tomu přidáte to, že natáčení jedné z posledních scén se stalo doslova noční můrou, protože trpí klaustrofobií, myslím, že si to ty 4* snad i zaslouží :-) 1.2.2007 Ty čtyři hvězdičky považuju za dočasné pomatení mysli a srážím Rozpoutaný peklo na úrověn tří hvězdiček :-)(4.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace