poster

Rozpoutané peklo

 • USA

  Dante's Peak

 • Slovensko

  Rozpútané peklo

Katastrofický / Dobrodružný / Thriller

USA, 1997, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Standartně udělaný thriller s průměrnými hereckými výkony. Triková stránka filmu je dobrá, ale to už je dnes celkem běžné. Ani námět není nijak originální, a myslím, že by se během filmu "vyřádili" i sběratelé filmových "nesmyslů", protože se mi samotnému zdály některé scény mírně řečeno přitažené za vlasy.(30.7.2002)

 • Le_Chuck
  ****

  S katastrofických filmov určite jeden s lepších. S podobne ladenou Sopku vychádza ako jasný víťaz.(13.6.2005)

 • Gilmour93
  ***

  Pierce proti sopce aneb „Get the hell out of there now, before it´s too late!“ Rozpoutané peklo sice obsahuje spoustu klišé zavánějících a hloupých okamžiků, ale mám rád tu první idylickou polovinu, kdy si je ta sopka zlehounka oťukává, aby pak vychrlila popílek z najemno nastřihaných novin a z mostu shodila pár modýlků aut do rozbouřené řeky (mimochodem slušná scéna). Pak už se jen řeší otázka, zdali Skynet prostřednictvím pyroplastického mraku zabije Sáru Connorovou, či ji zachrání švarný vulkanolog T-800 Brosnan..(22.6.2009)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Lepší než Tommy Lee Jones. Sice scénáristicky charakterově taky místy přiblbé, ale zato disasterově mnohem realističtější a obsažnější. Takhle by se to přibližně opravdu stalo. Otřesy, blesková povodeň, kamenná lavina. Pro mě nejlepší=nejvěrohodnější katastrofický film o sopce. 75%(3.6.2015)

 • Nathalie
  ***

  Paní Terminátorová, pan Bond a slečna Sopková- výbušná to kombinace.(29.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace