poster

Star Wars: Klonové války

 • USA

  Star Wars: The Clone Wars

 • Slovensko

  Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dan9K
  **

  Star Wars bez úvodních titulků a s rockovou hudbou? Radši nebrat. Je tu ale hodně akce...takové té akce hlavně aby nějaká byla a pokud možno nepřestávala a pokud možno vůbec nezaujala. Jediné, co mě opravdu potěšilo, byl původní hlas Christophera Lee. O nedobré grafické stránce už asi bylo taky napsáno dost. Mně by to jako nevadilo, kdyby pod tímhle nebylo podepsáno Lucasarts a kdyby to nevypadalo až tak moc počítačově, strnule a neosobně. Trochu toho lidského tepla by neškodilo, oh....když už ne od droidů, tak alespoň od hranatého fešáka Anakina.(7.8.2009)

 • Larky
  ***

  Jasně, není to ani zdaleka tak dobrý jako původní hrané (zejména ty starší 3) snímky...ale Lucasova parta se mi na hodinu a půl postarala o skvělou zábavu ač s horší animací, tak ale na druhou stranu s luxusní akcí...jsem zvědav na seriál(12.7.2010)

 • Radyo
  ***

  Tak trochu jiné Star Wars, které celkem zajímavě vyplňují děj mezi dvojkou a trojkou. Animace je celkově povedená, tedy až na ty obličeje, které se určitě daly dopilovat o kus lépe. Zaznamenal jsem i pár humorných replik ("Střílej prostě támhle"...:-) ), atmosféra víceméně odpovídala tomu, co známe z celé série. Škoda jisté dětinskosti, která ubírá dospělému divákovi kousek potenciálního kouzla, na druhou stranu jí zase není tolik, aby na tomhle filmu ujížděly už i menší děti. Prostě za tři.(31.5.2013)

 • Rosomak
  *

  Někdo tady zapomněl dorenderovat film, ne? Scénář jako z omalovánků. :)(22.1.2009)

 • Premiere_*
  ***

  Bitvy jsou sice parádní, ale rozvleklý příběh působí jen jako úvodní díl seriálu.(2.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace