Star Wars: Klonové války

Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

• Dan9K

Star Wars bez úvodních titulků a s rockovou hudbou? Radši nebrat. Je tu ale hodně akce...takové té akce hlavně aby nějaká byla a pokud možno nepřestávala a pokud možno vůbec nezaujala. Jediné, co mě opravdu potěšilo, byl původní hlas Christophera Lee. O nedobré grafické stránce už asi bylo taky napsáno dost. Mně by to jako nevadilo, kdyby pod tímhle nebylo podepsáno Lucasarts a kdyby to nevypadalo až tak moc počítačově, strnule a neosobně. Trochu toho lidského tepla by neškodilo, oh....když už ne od droidů, tak alespoň od hranatého fešáka Anakina.(7.8.2009)

Jasně, není to ani zdaleka tak dobrý jako původní hrané (zejména ty starší 3) snímky...ale Lucasova parta se mi na hodinu a půl postarala o skvělou zábavu ač s horší animací, tak ale na druhou stranu s luxusní akcí...jsem zvědav na seriál(12.7.2010)

Tak trochu jiné Star Wars, které celkem zajímavě vyplňují děj mezi dvojkou a trojkou. Animace je celkově povedená, tedy až na ty obličeje, které se určitě daly dopilovat o kus lépe. Zaznamenal jsem i pár humorných replik ("Střílej prostě támhle"...:-) ), atmosféra víceméně odpovídala tomu, co známe z celé série. Škoda jisté dětinskosti, která ubírá dospělému divákovi kousek potenciálního kouzla, na druhou stranu jí zase není tolik, aby na tomhle filmu ujížděly už i menší děti. Prostě za tři.(31.5.2013)

• Rosomak

Někdo tady zapomněl dorenderovat film, ne? Scénář jako z omalovánků. :)(22.1.2009)

Bitvy jsou sice parádní, ale rozvleklý příběh působí jen jako úvodní díl seriálu.(2.9.2008)