poster

Star Wars: Klonové války

 • USA

  Star Wars: The Clone Wars

 • Slovensko

  Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iamek
  ***

  Bohužel animované Star Wars mě nezaujali natolik abych shlédl seriál. Čekal jsem přece jen něco více. Některé scénky jsou přeplacané, ale na druhou stranu se vše krásně pohybuje. I přesto velké zklamání a pokud se něco nezmění tak si schánět seriál ani nebudu.(19.5.2009)

 • Arbiter
  ***

  Čekal jsem to horší.. Ale tohle pro mě prostě nejsou Star Wars.. souboje se světelnými meči nezábavné.. animace celkově hodně kulhala.jednoduše to na mě všechno působilo hodně prvoplánově a ani na chvíli jsem neměl ten Star Wars pocit velkoleposti..(1.11.2008)

 • SeBig
  ***

  Je to zajímavé vidět postavy na které jste byli zvyklí od malička ted zanimované. Není to špatný ale mám radši FILM jako film a né pohádku :-)(5.7.2010)

 • imf
  **

  Obočí nahoru za to, že se v těch sto minutách pořád NĚCO děje. Všechny čtyři palce dolů za to JAK se to děje. Epizoda I vám připadala infantilní? S Klonovými válkami Lucas vstupuje na území ovládané Teletubbies. Pryč je machrující Mace Windu, trhající na kusy imperiální droidy. Místo něj se připravte na fialovo-šedo-bůhvíjakou učednici, která je otravnější než Macaulay Culkin v říji. A prťavého Jabbu. A legrační průpovídky ve zmršeném dabingu. Ani ty úvodní rolovací titulky tu nejsou, protože by je asi ty desetileté děti neučetly. V důsledku ovšem nejde ani tak o rodinný podtón, odfláknutou animaci nebo Lucasovu senilitu. Tenhle průměrný televizní pilot zkrátka nemá v kinech co dělat. Netrestám ho za to nižším hodnocením, nekopu ho do slabin kvůli slavným předkům. Dávám mu to, co si zaslouží za to, že dělá z diváků nesvéprávné idioty.(28.8.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $8,5miliónaTržby USA $35,161,554Tržby Celosvetovo $68,282,844Tržby za predaj DVD v USA $22,818,761 //počet predaných kusov 1,328,535║ Animačne sa to pohybuje od priemeru až k otrasu, čo je fakt nepekný prehmat a za čo asi môže aj ten mini rozpočet ako pre film bez ambícií, neviem aký malo vôbec význam vytvárať takéto takmer zbytočné spojivo medzi celovečernými filmami, /40%/(18.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace