poster

Star Wars: Klonové války

 • USA

  Star Wars: The Clone Wars

 • Slovensko

  Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arbiter
  ***

  Čekal jsem to horší.. Ale tohle pro mě prostě nejsou Star Wars.. souboje se světelnými meči nezábavné.. animace celkově hodně kulhala.jednoduše to na mě všechno působilo hodně prvoplánově a ani na chvíli jsem neměl ten Star Wars pocit velkoleposti..(1.11.2008)

 • xxmartinxx
  **

  Má to tu nevýhodu, že se za celou dobu nemůže nic stát. Jako u každého pilotním dílu seriálu je jasné, že nikdo z hrdinů ani záporáků nezemře, a tudíž složka napětí je nulová. Musím ale uznat, že během filmu se pořád něco děje a jde o akci docela slušnou. Pořád lepší než Skrytá Hrozba a Klony útočí. Bohužel film kazí hrozná animace a odfláknulá hudba. Pokud by šlo o televizní projekt (což bylo v plánu) šlo by o povedený film, ale od celovečeráku pouštěného v kinech bych čekal něco víc. Za ucházející akci a rozšíření světa Star Wars dám 50%(12.12.2009)

 • monolog
  *

  Tolik klonů, tolik válek., tolik řečí, tolik akce a vlastně nic z toho. Hvězdné války měly skončit už s Lukem, protože nic nového nebylo dost kvalitní ani pro ScifiChannel, který nás krmí hezkýma slátaninkama už drahnou řadu let. Tyto Hvězdné války nemají prakticky co nabídnout. Jsou totiž úplně stejně bezpohlavní, jako tři nové hrané epizody. Scénáristi nedali postavám nic, co by je v mých očích povzneslo nad úroveň postaviček z Kinder, snad jen že se oproti postavičkám z Kinder nedají složit do malého oválného vajíčka. V celém filmu se pořád něco děje. Postavy známé z epizod I-VI se vynořují a noří téměř v každé scéně, aby odsmečovaly děj zase o kouštíček dále. Jenže, stejně jako I-III, i zde chybí určité zdání nadčasovosti, osudovosti jednání hrdinů, charisma... Je to prostě jen nějaká epizoda ze života Hvězdných válek. Není to legenda a už vůbec to na ni nemá náběh, jako se to stalo s IV-VI. Během sledování si člověk nehezky často říká: Sakra, kdy už to konečně skončí? Když už všechno zachrání? Kdy už tohle zbytečné dílko skončí? Měli by začít točit filmy a seriály ze světa Hvězdných válek o jiných, naprosto neznámých postavách. To je jediná záchrana této legendy, protože v tomto případě by se mohli pustit prakticky do jakéhokoliv experimentování. Jediným rámcem by byl svět rytířů Jedi. A všechno ostatní by si mohli vymyslet jakkoli. Ale oni jen pořád dokolečka přežvýkávají osudy naprosto nepotřebných a nudných postav. A to ještě navíc neskonale, i při vší té akci, nudně.(30.1.2009)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2009 - 1 nominace - Nejhorší prequel-sequel-remake...(17.2.2009)

 • Shakers
  ****

  Je dobre si to pozrieť aj so seriálom potom to lepšie funguje. Ak sa to bere ako samostatný film, tak je to samozrejme iba taká obyčajná vyplň. Pinda sa tu aj na animáciu, čo chápem, ale na druhu stranu, kedže je to pilot k seriálu, ťažko čakať dobrú animáciu za taký rozpočet. každopádne mňa, fanušika Star Wars to potešilo. Je to fajn akčne, dobre ozvučené a militaristický dravé, čo ja osobne môžem. 80% - 4*(7.12.2016)

 • - Film bude prvým animovaným Star Wars filmom premietaným v kinách. (klayman)

 • - V baru na Coruscantu narazíte na jazzově trylkující kapelu, která jako by z oka vypadla emzácké kapele z baru v Epizodě IV (1977). (Kailo)

 • - Film bude prvým Star Wars filmom, ktorý nebude vydaný spoločnosťou 20th Century Fox. O distribúciu sa postarajú Warner Bros. Pictures. (klayman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace