Star Wars: Klonové války

Star Wars: The Clone Wars

Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Vôbec to nie je také zlé. Očakával som podstatne horší film. Dokonca mi film ubehol neuveriteľne rýchlo vďaka neutíchajúcej akcii. Aj keď animácia nie je najzvodnejšia, nepozerá sa na to tak zle. Dokonca aj kritizovaná hudba sa mi páčila, priniesla do tak známych tónov prvky nové. Neviem si však predstaviť, že by som na to šiel do kina. Ako televízny projekt (čo aj bolo v pláne) dobré, ale ako film určený pre kiná - slabé. Za neutíchajúcu akciu, hudbu a za príjemné rozšírenie sveta Star Wars dávam 60%(21.1.2009)

Bohužel animované Star Wars mě nezaujali natolik abych shlédl seriál. Čekal jsem přece jen něco více. Některé scénky jsou přeplacané, ale na druhou stranu se vše krásně pohybuje. I přesto velké zklamání a pokud se něco nezmění tak si schánět seriál ani nebudu.(19.5.2009)

• Rosomak

Někdo tady zapomněl dorenderovat film, ne? Scénář jako z omalovánků. :)(22.1.2009)

• Stegr

Zlaté maliny 2009 - 1 nominace - Nejhorší prequel-sequel-remake...(17.2.2009)

• Lateef

Ahsoka je nejdrzejší padawankou v historii řádu Jediů, nechápu Anakina, proč jí Silou nesebral a neomlátil s ní pár mrakodrapů. Použitá animace mi nevadila, z blasterů se kuší nepřetržitě a i světelné meče bzučí prakticky pořád. Choreografie soubojů vcelku obstojná a hle, tím končím. Kde je charisma hlavních postav, proč neburácí chorály a kam zmizela ta osudovost?? Místo toho se všichni starají o to, jakou teplotu má ten malej slimák. Že by mi to nějak výrazně spojilo epizodu 2 a 3, to se říct nedá, spíš by to mělo nést označení epizoda 2,37. Takovejch jednohubek se tam dá narvat... Film odsýpal svižně, ale že bych ho měl zařadit po bok ostatních dílů, to ani náhodou. 50% 67 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(6.11.2008)

• - Film bude prvým animovaným Star Wars filmom premietaným v kinách. (klayman)

• - V baru na Coruscantu narazíte na jazzově trylkující kapelu, která jako by z oka vypadla emzácké kapele z baru v Epizodě IV (1977). (Kailo)

• - První zmínka o Klonových válkách padla v roce 1977 v Epizode IV a šlo o jedinou větu z úst Obi-Wana. Překvapivě se toho fanoušci chytili, takže když při natáčení nové trilogie Lucas Klonové války vynechal, vzbudilo to mezi některými rozhořčení. (hippyman)