Star Wars: Klonové války

Star Wars: The Clone Wars

Star Wars: The Clone Wars

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Akční

USA / Singapur, 2008, 98 min

Bohužel animované Star Wars mě nezaujali natolik abych shlédl seriál. Čekal jsem přece jen něco více. Některé scénky jsou přeplacané, ale na druhou stranu se vše krásně pohybuje. I přesto velké zklamání a pokud se něco nezmění tak si schánět seriál ani nebudu.(19.5.2009)

Čekal jsem to horší.. Ale tohle pro mě prostě nejsou Star Wars.. souboje se světelnými meči nezábavné.. animace celkově hodně kulhala.jednoduše to na mě všechno působilo hodně prvoplánově a ani na chvíli jsem neměl ten Star Wars pocit velkoleposti..(1.11.2008)

Je to zajímavé vidět postavy na které jste byli zvyklí od malička ted zanimované. Není to špatný ale mám radši FILM jako film a né pohádku :-)(5.7.2010)

• imf

Obočí nahoru za to, že se v těch sto minutách pořád NĚCO děje. Všechny čtyři palce dolů za to JAK se to děje. Epizoda I vám připadala infantilní? S Klonovými válkami Lucas vstupuje na území ovládané Teletubbies. Pryč je machrující Mace Windu, trhající na kusy imperiální droidy. Místo něj se připravte na fialovo-šedo-bůhvíjakou učednici, která je otravnější než Macaulay Culkin v říji. A prťavého Jabbu. A legrační průpovídky ve zmršeném dabingu. Ani ty úvodní rolovací titulky tu nejsou, protože by je asi ty desetileté děti neučetly. V důsledku ovšem nejde ani tak o rodinný podtón, odfláknutou animaci nebo Lucasovu senilitu. Tenhle průměrný televizní pilot zkrátka nemá v kinech co dělat. Netrestám ho za to nižším hodnocením, nekopu ho do slabin kvůli slavným předkům. Dávám mu to, co si zaslouží za to, že dělá z diváků nesvéprávné idioty.(28.8.2008)

Rozpočet $8,5miliónaTržby USA $35,161,554Tržby Celosvetovo $68,282,844Tržby za predaj DVD v USA $22,818,761 //počet predaných kusov 1,328,535║ Animačne sa to pohybuje od priemeru až k otrasu, čo je fakt nepekný prehmat a za čo asi môže aj ten mini rozpočet ako pre film bez ambícií, neviem aký malo vôbec význam vytvárať takéto takmer zbytočné spojivo medzi celovečernými filmami, /40%/(18.3.2010)