Piráti na vlnách

Piráti na vlnách

Pirate Radio

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie / Německo / Francie, 2009, 130 min

Film, který vám fantasticky zvedne náladu. A ta ve vás pak díky skvělé hudební složce a vynikajícím hercům rezonuje ještě hodně dlouho. Ach, ti Britové... :-))(17.7.2010)

Perfektní rockový nářez! Richard Curtis se zapisuje mezi další britské režiséry, který dokážou pravé režisérské umění a z ničeho udělat něco. Ve svém debutu Láska nebeská vytřel zrak všem romantickým filmům a tentokrát to natřel všem hudebním filmům (neplést s muzikály). Hvězdné obsazení v podobě rockových DJ pobaví každého, kdo zná herce aspoň z některých předchozích rolí. Curtis se nebojí vracet role i některým hercům z předchozího filmu. Aby ne, když to s nima umí. Trošku jsem měl problémy s herci ze seriálu IT crowd, ale zvyknul jsem si. Jestli Richard Curtis bude točit jen komedie, vůbec bych se nezlobil a měl bych skvělou kolekci komedií, na které bych se mohl dívat ve smutných chvílích, aby mě rozveselily.(20.7.2009)

Atypická mozaika na jediné lodi, spousta dokonalých hitů a další Curtisova bomba, která by se klidně mohla přejmenovat na Vlnu nebeskou. Tyhle nálady, které se schovávají strašně hluboko, dokáže vyvolat jenom britský génius se slabostí pro vztahy.(20.8.2009)

Sex, drogy a RocknRoll! Richard Curtis nám už samotným obsazením dal přes deset důvodů, proč právě Piráti na vlnách budou filmovou událostí sezóny. Britská smétánka společně s několika americkými hosty kraluje nejen britskému éteru, ale i filmovému plátnu. Vše, čím kdy byl RocknRoll, je i tato Curtisova komedie. Prostě sexy.(21.10.2009)

Vcelku obyčejné příběhy z lodi na pozadí nejpoctivější hudby na světě.(29.9.2009)