poster

Piráti na vlnách

 • Velká Británie

  The Boat That Rocked

 • Německo

  Radio Rock Revolution

 • Francie

  Good Morning England

 • Slovensko

  Piráti na vlnách

 • USA

  Pirate Radio

Komedie / Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie / Německo / Francie, 2009, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ***

  Spíš než-li jako celistvý film bych to viděl na slepenec scének, s hodně kolísavou mírou vtipu. Ve škatulce scénáristy Curtis definuje sám sebe, ale jako režisér s nůžkami v ruce krutě přestřelil. Tuhle přehlídku výstavních exotů totiž nestíhá ani představit, natož tak rozvíjet, takže nebýt té herecké partičky, která to táhne hlavně výstředností a vlastním charismatem prohrál by na plné čáře. Udělejte z toho tříhodinový S.E. Cut a nebo rovnou šestidílnou sérii pro televize a je to za plnou, takhle zoufale znuděné dvě hodiny.(23.8.2009)

 • Tosim
  ****

  Vcelku obyčejné příběhy z lodi na pozadí nejpoctivější hudby na světě.(29.9.2009)

 • Shit
  *****

  Tohle je fakt nejoriginálnější komedie za poslední roky, sice to možná neni tak nabitý vtipnejma situacema jako Pařba ve Vegas a vtipy člověka úplně nedrtí, ale i tak je to sakra skvělá zábava plná bezva písniček a scén, díky kterým si tenhle film lze strašně snadno oblíbit, no a ten konec, jak je podanej - Paráda! Navíc všichni herci jsou naprosto báječný sympaťáci, i když se občas nechovaj zrovna pěkně a vévodí jim můj oblíbenej Bill Nighy, prostě komediální lahůdka. Škoda, že Curtis je línej a jeho prodelvy mezi filmy jsou smrtelně dlouhý(15.8.2009)

 • Fr
  ***

  Je 21:00 a všichni suchaři na světě si nazouvají bačkory a cucají sherry, ale lidi co se rádi odvážou se chystají na jízdu na rockovém tobogánu. Posloucháte RADIO ROCK.…. Kdyby byl Bůh DJ, hrál by v tomhle rádiu. Rebelské vysílání, rebelské názory, rocková muzika a věhlas, že se jím zabývá i vláda. Vlády totiž nesnáší svobodné lidi. Spousta muziky ,,oněch“ let a parta kolem rádia prezentovaná stejně jako třeba Beatles v PERNÉM DNU. Nebo kdokoliv, kdo si zaslouží svůj film. Souhlasím, že si ho tato partička zaslouží, ale podotýkám, že ne ze všeho jsem byl odvázenej. Protože kromě toho, co je spjato s historií se zase nic tak originálního neděje. A věřte, že mám rád Rock 'n' roll! PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(16.1.2010)

 • Matty
  *****

  Odolám lecčemu, ale ne pokušení hodnotit v mnoha ohledech nezdařené Piráty na vlnách pěti hvězdičkami. Obsazení! Hudba!! Pocit!!! Apendix: Film obsahuje nejlepší scénu s vinylovými deskami od Soumraku mrtvých. :-) 90% (více) Zajímavé komentáře: Nathalie, Tuxedo, Botič(3.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace