poster

Písně o lásce

 • Francie

  Chansons d'amour, Les

 • anglický

  Love Songs

Drama / Muzikál / Romantický

Francie, 2007, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • charlosina
  *****

  Nepopsatelně ÚCHVATNÁ záležitost!!! Dojemná, civilní, silná, strhující, okouzlující, pulsující, hluboká... tohle jsem nečekala, ale nakonec jsem se na tento trojúhelník dívala třikrát. Zapůsobilo na 100 procent.(30.5.2010)

 • Beagle
  ****

  Poetický, posmutnělý a tak francouzský film o tom, že láska i zármutek mají mnoho podob. Písně krásné, Louis Garrel neuvěřitelně sympatický a závěr s vůní deště a citrónových palačinek z Bretaně na parapetu pařížského činžáku jedinečný...(28.6.2010)

 • jhrasko
  ****

  Kde je hranica medzi BANÁLNY a FATÁLNY ?! Nikde, zdá sa. Au Parc v Chiarinom podaní je najsmutnejšou "piesňou o láske". Okamžitá závislosť. Krásna, prekrásna.(4.5.2012)

 • ABLABLABLA
  ****

  Sympatický snímek se skvělými herci a příjemnou hudbou (i když někdy mě ty písničky už otravovaly). Pro mě byl nejlepší Louis Garrel, kvůli kterému jsem se na snímek vůbec v prvé řadě dívala. Ten mě zaujal poprvé v nedávno viděném The Dreamers a mám v plánu vidět většinu jeho filmů, i když pokračuju docela šněčím tempem, vzhledem k tomu, že tohle je teprve druhý film, co jsem s ním zhlédla. Ismael měl velmi zvláštní povahu, no jako všichni v tomto snímku. Některé vztahy mezi postavami jsem moc nechápala a myslím si, že ani nebyly dobře rozebrány např. mezi Ismaelem a sestrou Julie. To na mě působilo velmi divně. Každopádně super konec.(5.6.2013)

 • kareen
  ****

  Abych byla upřímná, tak samotný příběh milostných propletenců a smutku bych ohodnotila tak na tři hvězdy i když byl podbarven melancholickou náladou pařížských ulic a bytů. Ale musím přidat jednu hvězdu za ty moc hezké písničky s výbornými texty, herci sice nebyli žádní velcí zpěváci, ale se svými příjemnými hlasy a francouzštinou jim dodali potřebný šarm, takže se to velmi dobře poslouchalo. Dokonce tak dobře, že jsem si hned sehnala příslušný soundtrack.(2.12.2013)

 • - Poslední věta, kterou řekne v závěrečné scéně Ismaël Bénoliel (Louis Garrel), zní "Aime-moi moins, mais aime-moi longtemps", tedy "Miluj mě méně, ale miluj mě dlouho", pochází z knihy židovských přísloví. (Lucka.S)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace