Písně o lásce

Chansons d'amour, Les

Love Songs

Drama / Muzikál / Romantický

Francie, 2007, 100 min

Celkem zajímavý muzikál, díky dramatické stránce. Jenže přišlo mi, že díky písním prošel děj příliš lehce a vlastně ani ty písně nebyly zazpívány nějak světoborně. Prostě mi to přišlo průměrné, díky dramatu lehce nadprůměrné, ale na 4* jít nechci.(27.11.2014)

• dr.horrible

Totálne o ničom. * za šansóny, druhá za Paríž.(28.7.2016)

Aime-moi moins, mais aime-moi longtemps.(28.11.2011)

Kde je hranica medzi BANÁLNY a FATÁLNY ?! Nikde, zdá sa. Au Parc v Chiarinom podaní je najsmutnejšou "piesňou o láske". Okamžitá závislosť. Krásna, prekrásna.(4.5.2012)

Povedený romantický film s pár lehce muzikálovými výstupy... a snahou dokázat že i velkou bolest lze vyléčit láskou, byť dosti neortodoxní. - což zní uberpateticky, ale ve skutečnosti je to vážně docela přijemný film s fajn písněmi, který sice vyloženě nenadchne, ale ani nenudí. 7/10 (Viděno na Festivalu gay a lesbického filmu 2008)(6.11.2008)

• - Poslední věta, kterou řekne v závěrečné scéně Ismaël Bénoliel (Louis Garrel), zní "Aime-moi moins, mais aime-moi longtemps", tedy "Miluj mě méně, ale miluj mě dlouho", pochází z knihy židovských přísloví. (Lucka.S)