Útěk do Mexika

Getaway, The

Útek do Mexika

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Japonsko, 1994, 109 min

Kupodivu o nic horší než slavnější originál.(23.5.2002)

Poměrně slušný remake Peckinpahova Útěku. Jen zde chybí syrovější atmosféra, kterou právě Peckinpah dokázal navodit dokonale. Ale závěrečná přestřelka v motelu je na stejné úrovni jako v originále což je určitě dobře.(26.8.2007)

Z hereckými kreacemi obou hlavních představitelů mám dlouhodobě problémy, s Kim Basinger, pravda, výrazně větší, ale musím přiznat, že v tomhle filmu hráli slušně a dokonce mezi nimi fungovala určitá chemie. Jako remake je to plně funkční, dobrý snímek, který svému předchůdci ostudu neudělal, a obsazení některých vedlejších rolí je dokonce nápaditější než v originále. Slušná kriminálka na pozdní večer. Celkový dojem: 60 %.(28.12.2007)

originál som nevidel.možno preto ma tento film tak milo prekvapil.fak veľmi milo(14.6.2003)

• Radyo

Oproti originálu je to znatelně slabší, hlavně po herecké stránce. Baldwin a Basingerová se svým předchůdcům ani náhodou nedokážou vyrovnat.(10.8.2002)