poster

Útěk do Mexika

 • USA

  Getaway, The

 • Slovensko

  Útek do Mexika

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Japonsko, 1994, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Agatha
  ****

  Originál jsem neviděl a ani ho snad vidět nechci. Tato verze mi plně vystačila. Ústřední dvojici nemohl vystihnout nikdo lépe než novopečení manželé Kim Basinger a Alec Baldwin. Spolu jim to sluší, herecky se k sobě hodí a dobře so doplňují, že si říkate, že jim to asi dobře dopadne. Ale jak je vidět, zdání klamalo... Ostaní herci hrají docela slušně. Atmosféra napínavá a svižná. Kamera i hudba na úrovni. Vcelku dobrá zábava. No problema...(2.3.2008)

 • Pohrobek
  **

  V dětství jsem to docela mohl, takže nebudu film úplně zatracovat. Jediné, co je zde však zajímavé, je Madsonova variace na Rubyho Ala Lattieriho - ale i ten byl v originálu stylovější.(25.3.2006)

 • nash.
  **

  Průměrná akční zábava, svižně odsýpající i když možná až příliš korektní a ve všech ohledech nenáročná. Zejména pak při vzpomínce na Peckinpahův originál a Steva McQuenna, do něho má švihák lázeňský Baldwin hodně daleko.(18.1.2012)

 • pepo
  ****

  originál som nevidel.možno preto ma tento film tak milo prekvapil.fak veľmi milo(14.6.2003)

 • sud
  **

  Rozdíl originálu a tohoto remakeu je skutečně propastný. Roger Donaldson je sice celkem slušný režisér, ale nedokáže vykouzlit takovou podívanou jak to dokázal Sam Peckinpah. Pomalý a nevýrazný Alec Baldwin nesahá ani po kotníky mužnému a charismatickému Stevu McQueenovi, Kim Basingerová by se mohla rovnat Ali McGrawové jedině krásou, ale nemá zdaleka takové charisma. Zkrátka Sam Peckinpah dal svým postavám duši a zobrazil je bez příkras, kdežto Roger Donaldson stvořil hrdiny jako z nějakého komiksu. Ale i tak přesto se na to koukat dá a ten kdo neviděl originál, bude i spokojen.(10.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace