Kurýr 3

Kuriér 3

Akční / Thriller

Francie / Velká Británie, 2008, 99 min

• Kaka

Nic víc než krásná auta, fantastický Robert Knepper a cool kamerové filtry. Zbytek je čím dál tím horší. Včetně akce a osobních soubojů.(26.4.2009)

• 3DD!3

Ach jo. Člověk by řekl, že když filmař dostane k dispozici Jasona Stathama, nablýskané Audi, nějáké ty peníze na honičky a bitky nemůže to dopadnout zle. Ha, může! Sestříhejte akci tak, že z ní nic nezbyde, vedle Jasona posaďte otravnou rusku (pardón ukrajinku) a zápletku ještě prozraďte až v druhé polovině filmu ať pro jistotu nikdo neví co se děje. Díky alespoň za toho Kneppera, který je z Kurýrovské trilogie tím nejlepším záporákem.(2.3.2009)

• Gimp

Ukrajinka na sedadle spolujezdce a telefonní seznamy v kufru. Na rukou termo-nukleoro-acido-dietní náramek, který vybuchuje (co taky jinýho). Černá paruka a toxický odpad. Ukrajinský ministr životního prostředí. A dva striptýzy nechutně namakaného Jasona S. Každý za jednu hvězdičku. Dan9k si může přidat 4%, teda hvězdy (hah).(15.12.2008)

• Hakha

Opět nepovedené pokračování, jež třetí díl je větší nuda než jsem si myslel. Olivier Megaton se snaží natočit akční sekvence jak Paul Greengrass, ale vůbec se mu to nepodařilo. Akční sekvence jsou nudně nezajímavé a když není akce, tak opět není o co stát. Natalya Rudakova mě přišla otravná a celé toto pokračování nemá ani zajímavě napsaného záporáka. Jedno velké mínus za mínusem, jedno velké plus je tvrďák Jason Statham a to je asi tak všechno, čekal jsem oddechovou zábavu, ale ta se nedostavila, mé hodnocení 1 hvězdička...(5.3.2009)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $31,715,062Tržby Celosvetovo $108,979,549Tržby za predaj DVD v USA $20,572,301 //počet predaných kusov 1,171,223║ Absolútne pasívne fiasko, bez kúska nového nápadu, bez zaujímavejšieho deju, otras. /35%/(16.4.2010)