Kurýr 3

Transporter 3

Kuriér 3

Akční / Thriller

Francie / Velká Británie, 2008, 99 min

+ Knepper, Statham...... - nerealisitčnost, slátanina, konina ..(20.5.2009)

• akisha

Megatron snad dostal od Stathama nakládačku za to, jak ho tady ztrapnil. Ve scéně, kdy Jason musí z donucení předvést striptýz, jsem zoufale čekala, že to utnou a zatemní obrazovku, což udělali, a mě se tak ulevilo! Navíc se dost divím, že tu příšernou zrvavou pšundu hned nezabil, což by udělal nejspíš každý zdravě smýšlející člověk. Zbytek akce si nejspíš každý představí sám. Chyběla jen scéna, jak si Jason při výskoku z auta složí motel letadla z abíčka a stihne zase dopadnout za volant a odjet. Fakt konec, ale vlastně mě to vůbec nepřekvapilo.(28.7.2016)

• Fr

Časy se mění. Frank stále jede ve svých kšeftech, jen občas porušuje pravidla. A nesmrtelnost filmového hrdiny má nový level …. Zpočátku to nevypadá vůbec špatně. Ponecháme-li stranou logiku. Ovšem, když pochopím, že zpomalovačky budou snad i z rybolovu a při rvačkách nejde o boj, nýbrž o režisérovu onanii nad těmito záběry, jsem zklamán. K lepšímu nepřidá ani N. Rudakova, která není zrovna můj typ. Akce je celkem dost, ale nepřináší moc nového. Dojde i na romantiku při západu slunce a spoustu keců, které mají za cíl nudit a natahovat stopáž. Prostě akční ,,céčko“. Na konci se člověk musí zamyslet, proč se vlastně na Transportera dívá. Kvůli poselství to nebude. Takže je to vlastně jedno. PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Frank bude mít zatím nejtěžší úkol. Dopravit do Evropy ruský plyn. Dokáže to?Nezůstane nakonec na Ukrajině s N. Rudakovou?Podaří se mu setřást žoldáky najaté M.Topolánkem? Pomůže mu Paul "Gazza" Gascoine uniknout do Gazy? Nebo má L. Besson v rukávu jiné eso?.(29.1.2009)

• Gimp

Ukrajinka na sedadle spolujezdce a telefonní seznamy v kufru. Na rukou termo-nukleoro-acido-dietní náramek, který vybuchuje (co taky jinýho). Černá paruka a toxický odpad. Ukrajinský ministr životního prostředí. A dva striptýzy nechutně namakaného Jasona S. Každý za jednu hvězdičku. Dan9k si může přidat 4%, teda hvězdy (hah).(15.12.2008)

Vypadalo to na šílený odvar už tak problematických dvou dílů, ale Frank Martin dojel napotřetí do cíle s překvapivým přehledem. Sice s kufrem nacpaným klišé typu chladné neznámé, slizkého záporáka nebo bláznivého geeka, ale s nápaditou akcí, která díky obvyklé přestřelenosti funguje jako ideální adrenalin.(2.10.2010)