poster

Kurýr 3

 • Francie

  Transporter 3

 • Slovensko

  Kuriér 3

Akční / Thriller

Francie / Velká Británie, 2008, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Opět z něj srší charisma každým krokem, opět mu jeho luxusní oblek sedí přímo na míru a opět je zatraceně cool a člověk rád vypne mozek a nechá se na téhle vlně vést. V rámci možností vydařená podívaná, u mě jednou a dost.(5.12.2008)

 • 3DD!3
  **

  Ach jo. Člověk by řekl, že když filmař dostane k dispozici Jasona Stathama, nablýskané Audi, nějáké ty peníze na honičky a bitky nemůže to dopadnout zle. Ha, může! Sestříhejte akci tak, že z ní nic nezbyde, vedle Jasona posaďte otravnou rusku (pardón ukrajinku) a zápletku ještě prozraďte až v druhé polovině filmu ať pro jistotu nikdo neví co se děje. Díky alespoň za toho Kneppera, který je z Kurýrovské trilogie tím nejlepším záporákem.(2.3.2009)

 • Dragoni
  ****

  Parádní podívaná na již třetí díl Kurýra, s kterým se svezeme Evropou v Audi se skvělým řidičem Jasonem Stathamem, který dá nakládačku jako obvykle obrovské přesile spolu s bonusovým bosem v podobě přerostlého Ukrajince. 65 %(11.2.2009)

 • Fr
  **

  Časy se mění. Frank stále jede ve svých kšeftech, jen občas porušuje pravidla. A nesmrtelnost filmového hrdiny má nový level …. Zpočátku to nevypadá vůbec špatně. Ponecháme-li stranou logiku. Ovšem, když pochopím, že zpomalovačky budou snad i z rybolovu a při rvačkách nejde o boj, nýbrž o režisérovu onanii nad těmito záběry, jsem zklamán. K lepšímu nepřidá ani N. Rudakova, která není zrovna můj typ. Akce je celkem dost, ale nepřináší moc nového. Dojde i na romantiku při západu slunce a spoustu keců, které mají za cíl nudit a natahovat stopáž. Prostě akční ,,céčko“. Na konci se člověk musí zamyslet, proč se vlastně na Transportera dívá. Kvůli poselství to nebude. Takže je to vlastně jedno. PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Frank bude mít zatím nejtěžší úkol. Dopravit do Evropy ruský plyn. Dokáže to?Nezůstane nakonec na Ukrajině s N. Rudakovou?Podaří se mu setřást žoldáky najaté M.Topolánkem? Pomůže mu Paul "Gazza" Gascoine uniknout do Gazy? Nebo má L. Besson v rukávu jiné eso?.(29.1.2009)

 • Jeremy.jk
  ****

  Kurýr je prostě kurýr .... Komu se líbil první díl, nepohrdne ani druhým a třetím.... Je to vlastně pořád jedno a to samé, ale mně se to prostě líbí. Jason Statham je pro takovou roli jako stvořený a určitě jich v budoucnu uvidíme více.(8.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace