Americký ninja 2

Americký nindža 2

Akční

USA, 1987, 90 min

• 5150

Slušné pokračování. Michael Dudikoff i Steve James jsou tady v dobré formě a rovným dílem se podělí o většinu kontakní akce. Vezmu-li do úvahy nezaměnitelnou atmosféru 80. let a fakt, že bojovat s ninji je prostě cool, tak musím konstatovat, spokojenost.(16.3.2013)

• decouble

"Ninjové! Do prdele! Byli jste na ostrově a koukali po místních holkách, že jo?" U prvního dílu jsem z nostalgie (a kvůli srandě, kterou jsme při "projekci" s kámarády zažili) dobrovolně přestřelil na 4*. U druhého dílu už však otevřu obě oči. Ale přesto tu stupiditu musím ocenit. Postava Dudikoffova kámoše Jacksona je totiž klasický prototyp béčkovýho hrdiny 80.let: dost komickej drsňák, kterej hláškuje o stošest, miluje bitky a nezapomíná si při nich sundat triko:-D(26.1.2008)

• anais

V podstatě stejná pitomost jako první díl, snad jen o trochu méně zábavná. Z dnešního pohledu přesto velice vtipné, i když jistě nechtěně. (pokud chtěně, Dudikoff má bezpochyby nárok na Sheenův a Nielsenův parodický trůn!) V mém případě se jedná o srdcovou záležitost, kterou jsem viděl kdysi v druhé třídě v družině na videu. Ninjové, Michael Dudikoff a jeho černošský kamarád Joe – skvělá kombinace s několika pivky a glosujícími kamarády!(23.1.2006)

• AngelAngie

První lásky v srdci zůstávají...(31.5.2008)

• DDT

Jako komedie je to ovšem silně nadprůměrné.(19.9.2003)

• - Natáčanie skončilo necelé dva mesiace pred premiérou filmu. (m.a.t.o.)

• - Posledný film Michaela Dudikoffa, na ktorom spolupracoval s producentmi Menahemom Golanom a Yormanom Globusom. (m.a.t.o.)

• - Ve scéně na začátku filmu, kdy Joe Armstrong (Michael Dudikoff) a Curtis Jackson (Steve James) odchází z kanceláře velitele jednotky, je možné si při pozorném sledování jasně všimnout, že druhý seržant v uniformě není Michael Dudikoff, ale dablér na méně důležité scény. (korbitch22)