poster

Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2005, 13x9 min

Režie:

Ivan Renč
(další profese)
 • DinoRaptor
  ****

  Náhodou tenhle večerníček se mi líbil. Určitě je lepší než některé jiné nové večerníčky.(28.8.2009)

 • hippyman
  *

  no nádhera... 20%(15.8.2008)

 • gudaulin
  **

  Zatracovat tenhle večerníčkový seriál nemá smysl - na nízkém hodnocení se projevuje v nemalé míře i věkový odstup hodnotících. Dílko je cíleně zaměřené na nejmenší diváky, řádově do pěti let. Schází tomu ale větší originalita scénářů a větší poetika. V konfrontaci s tradičními disneyovskými groteskami a líbivou kresbou současných komerčních seriálů, které se každý den valí z obrazovek komerčních televizí, nevím, nevím, jestli bych dal jako škvrně přednost Samuelovi...Celkový dojem: 45 .(18.8.2008)

 • josieaddms
  odpad!

  Nemám nic proti dětským večerníčkům, ani proti těm hloupějším. Ale co je moc, to je moc. Tohle už nemá ani vtip, a ani myšlenku. V každém díle se děje to samé, a vůbec nikam to nevede. Má to nepříjemnou animaci, a hrozně otravnou hudbu. Myslím si že vůbec nemá smysl aby se na to děti dívaly. Přijde mi to neskutečně nudné, a fakt hodně zbytečné. Snažím se to hodnotit s tím, že mám tři malé brášky různého věku, a ani ti to nepovažují za zábavné, nebo vtipné. Takže na tom nevidím žádné plus.(18.2.2012)

 • Chrysopras
  odpad!

  Tak přece jenom už mi neni 5, čili to neni úplně relevantní. Ale zase vim moc dobře, že takový ty němý večerníčky mě nikdy úplně nebraly...(19.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace