Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2005, 13x9 min

Ivan Renč
  • Chrysopras

Tak přece jenom už mi neni 5, čili to neni úplně relevantní. Ale zase vim moc dobře, že takový ty němý večerníčky mě nikdy úplně nebraly...(19.8.2008)

• Lalu

Večerníček naprosto o ničem. Vždyť je to pokaždé to samé.(23.8.2008)

• gudaulin

Zatracovat tenhle večerníčkový seriál nemá smysl - na nízkém hodnocení se projevuje v nemalé míře i věkový odstup hodnotících. Dílko je cíleně zaměřené na nejmenší diváky, řádově do pěti let. Schází tomu ale větší originalita scénářů a větší poetika. V konfrontaci s tradičními disneyovskými groteskami a líbivou kresbou současných komerčních seriálů, které se každý den valí z obrazovek komerčních televizí, nevím, nevím, jestli bych dal jako škvrně přednost Samuelovi...Celkový dojem: 45 .(18.8.2008)

• Terva

33 %(3.9.2011)

Když to srovnám s večerníčky mého mládí , tak Honzík a Samuel hrubě propadá, každopádně moje tříletá dcera na to kouká s otevřenou pusinkou a když to skončí , tak začne fňukat, že chce ještě :). Je to opravdu natočeno pro cílovou skupinu cca 2-5 let, kterou to evidentně oslovuje, takže trošku zvedám hodnocení :).(19.8.2008)