poster

Profesionální lovec

 • USA

  Bounty Hunters

 • SK název

  Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (26)

 • movie
  *

  Někde v období mezi koncem 80.let a let 90tých se Michael Dudikoff ocitl někde na úrovni hrubého úpadku a PROFESIONÁLNÍ LOVEC je toho jasným důkazem. Porovnejte bojové scény zde a s AMERICKÝM NINJOU! Mě se chce brečet. Navíc Dudikoff tu je tak trochu jakože "ňouma" a všechny vtipné momenty jsou tu neskutečně tragické!(11.4.2008)

 • viperblade
  *

  Filmový scénáristé by opravdu, ale opravdu neměli hulit. Má to pak velmi negativní vliv na jejich práci.(1.3.2009)

 • cheyene
  odpad!

  Snad nejhorší film s Michaelem Dudikoffem co jsem kdy viděl, ale to nic nemění na tom, že jinak se jeho filmy dají shlédnout. Např. Americký ninja. Svého času akční film, který jsem "fakt hltal" : ))(5.1.2007)

 • Jacinda
  *

  brutálně nudej film s krávou a tlustým ninjou, na kterým je hezký jedině ten nádech 90. let. i když vzholedově bych to spíš tipovala na 1990(28.12.2012)

 • LION-MR.T
  *****

  Ano,opět já,který dává odpadovým filmů 5 hvězdiček a naopak. Jenže jak jsem psal několikrát jak můžu hodnotit film,který mě bavil od začátku až do konce? Tohle béčko má všechno co jsem od béčka chtěl a nemusí to bát rovnou béčku jen kvůli nízkému rozpočtu a nemít tam 50 rozmlácenjch aut a deset výbuchů. Tady to začíná akcí a dobrým scénářem,svědek prostitutka v kufru ukradeného auta,zábavní záporáci a jejich šéf takovej prcek,který si sice nemůžu rovnat lovcům,za to obklopen tolika zabijáky,že Michael a Lisa mají co dělat,aby je všechny postříleli. Michael je hrdina takové jaké mám rád,vtipálky hrající před námi blbečky a přitom to má všechno dobře srovnané. Takže smůla,že v tom hraje Dudikoff a film má šedý rámeček nedám nízké hodnocení jen kvůli tomu,že si někteří myslí,že je to hrozný. Omyl.(31.12.2010)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%///(17.4.2008)

 • Wacoslav1
  *

  Profesionalni debilita ale jeste ne takovej proser jako dvojka jinak muzu bejt ovlivnenej a zaujatej ale ja proste toho Dudlikoffa v 90 letech nemuzu vystat a tecka(30.9.2012)

 • Pepinec

  Chraň vás ruka číkoli, byste snad někdy toto filmové lejno vlastníma očima pozřeli. Já se o to snažil do první reklamy a z následků se marně vzpamatovávám ještě teď, v podvečer druhého dne. Někdo už prosím vás vrazte Majklovi nějakou cenu za celoživotní přínos bahna do našich televizí, ať si dá konečně pohov a nesnaží se nás svými braky dostat na úroveň retardované škeble.(29.5.2012)

 • 5150
  **

  Solidní akční béčko. Lovci Michael Dudikoff a Lisa Howard jsou sympatická dvojka, zlodějíčka Izzyho ztvárnil Freddy Andreiuci a gangstera Deimose pak Benjamin Ratner. Dobrá je hudba (Norman Orenstein). Také při druhém zhlédnutí jsem se pobavil, takže zvedám hodnocení na 2* a těším se na dvojku.(25.4.2008)

 • numi
  *

  Neskutečně tragické akční scény - od choreografie bitek a přestřelek přes tristně sestříhané souboje až po absolutní strnulost Lisy Howard v jakékoli scéně, kde se musí alespoň trochu pohnout - by byla alespoň vtipná, kdyby scénář nebyl tak úzkostlivě vážný. A trapný pokus o třaskavý buddy-aspekt mezi Dudikoffem a prkennou Howard vše jen podtrhuje.(29.12.2012)

 • Davered
  *

  Prehlidka nejohranejsich klise, jejiz tempo predevsim v druhe polovine vazne na bodu mrazu. Komedialni prvky nefunguji a bojove sceny jsou silne podprumerne.(18.6.2013)

 • Tommassi3
  *

  "A hele !! Něco jsi s ním měla, že jo ??" - "Všichni děláme chyby.." ;) Taky jsem chyboval, když jsem se nechal zlákat lovcem Dudikoffem.. Sledovat až do samotného konce se to samozřejmě dá, ale opravdu jen horko těžko, když o život přijdou, spíš než špatní herci, stovky mozkových buněk.. [ Dabing 3/10 ] Korunu té vší hrůze nasazuje naprosto příšerný devadesátkový dabing Studia Auvit..(20.4.2013)

 • corpsy
  *

  Desivé béčko, ktoré nemá ani šarm ani charizma, tak ako sa nám to s vedomím tvorcovia pokúšajú ponúknuť. Bieda.(31.12.2010)

 • otík
  *

  Michael Dudikoff se proměnil ze slušného ninji na naprosto trapného a ubohého mameluka, který sice dokáže zmlátit darebáky a vybojovat trapné souboje, ale mimo ně platí za totálního jelimana, který si ani nedokáže udělat pořádek ve svém vztahu k další ultra drsné madoně. Veškeré dialogy dosahují stupně imbecibility a tlačí diváka buď k útrpnému brekotu nebo smutného chichotu. Jedna hvězdička za veškeré scény s Dudikoffem, které mě vskutku rozesmály.(11.4.2008)

 • hans500
  *

  Režie špatná, scénář otřesný, Dudikoff špatný, akční scény směšné. Jako parodie na akční film výbotné. Jednou se to viděl dá, tak 1*.(22.2.2009)

 • Mylouch
  *

  Další zužitkovaná šance nevyužít nesporný herecký potenciál Dudikoffa.(29.5.2012)

 • Haymar
  odpad!

  Prave to bezi v bedne... chvili sem mel snahu na to cumet... a uprimne... bylo to peklo ! Dudikoff sice nikdy nebyl zadnej herec par'exallance... ale tohle je snad uz i na nej prehnany...(11.4.2008)

 • kikakrystof
  ***

  Mě to docela dost bavilo. Nechápu proč to má tak špatné hodnocení.(18.7.2013)

 • IGNI
  *

  něco tam vtipný bylo, ale už teď si nemužu vzpomenout co....(29.12.2012)

 • Ronyk7
  odpad!

  Typický Dudikoff. Katasrofa. Při Americkým Ninjovi ho museli asi hodně kopat aby se hejbal. Jinak to nikde nedělali a de to vidět. 13.04.2008(13.4.2008)

<< předchozí 1 2