Profesionální lovec

Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

• Tommassi3

"A hele !! Něco jsi s ním měla, že jo ??" - "Všichni děláme chyby.." ;) Taky jsem chyboval, když jsem se nechal zlákat lovcem Dudikoffem.. Sledovat až do samotného konce se to samozřejmě dá, ale opravdu jen horko těžko, když o život přijdou, spíš než špatní herci, stovky mozkových buněk.. [ Dabing 3/10 ] Korunu té vší hrůze nasazuje naprosto příšerný devadesátkový dabing Studia Auvit..(20.4.2013)

• 5150

Solidní akční béčko. Lovci Michael Dudikoff a Lisa Howard jsou sympatická dvojka, zlodějíčka Izzyho ztvárnil Freddy Andreiuci a gangstera Deimose pak Benjamin Ratner. Dobrá je hudba (Norman Orenstein). Také při druhém zhlédnutí jsem se pobavil, takže zvedám hodnocení na 2* a těším se na dvojku.(25.4.2008)

• movie

Někde v období mezi koncem 80.let a let 90tých se Michael Dudikoff ocitl někde na úrovni hrubého úpadku a PROFESIONÁLNÍ LOVEC je toho jasným důkazem. Porovnejte bojové scény zde a s AMERICKÝM NINJOU! Mě se chce brečet. Navíc Dudikoff tu je tak trochu jakože "ňouma" a všechny vtipné momenty jsou tu neskutečně tragické!(11.4.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%///(17.4.2008)

• viperblade

Filmový scénáristé by opravdu, ale opravdu neměli hulit. Má to pak velmi negativní vliv na jejich práci.(1.3.2009)