Profesionální lovec

Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%///(17.4.2008)

• numi

Neskutečně tragické akční scény - od choreografie bitek a přestřelek přes tristně sestříhané souboje až po absolutní strnulost Lisy Howard v jakékoli scéně, kde se musí alespoň trochu pohnout - by byla alespoň vtipná, kdyby scénář nebyl tak úzkostlivě vážný. A trapný pokus o třaskavý buddy-aspekt mezi Dudikoffem a prkennou Howard vše jen podtrhuje.(29.12.2012)

• Wacoslav1

Profesionalni debilita ale jeste ne takovej proser jako dvojka jinak muzu bejt ovlivnenej a zaujatej ale ja proste toho Dudlikoffa v 90 letech nemuzu vystat a tecka(30.9.2012)

Ano,opět já,který dává odpadovým filmů 5 hvězdiček a naopak. Jenže jak jsem psal několikrát jak můžu hodnotit film,který mě bavil od začátku až do konce? Tohle béčko má všechno co jsem od béčka chtěl a nemusí to bát rovnou béčku jen kvůli nízkému rozpočtu a nemít tam 50 rozmlácenjch aut a deset výbuchů. Tady to začíná akcí a dobrým scénářem,svědek prostitutka v kufru ukradeného auta,zábavní záporáci a jejich šéf takovej prcek,který si sice nemůžu rovnat lovcům,za to obklopen tolika zabijáky,že Michael a Lisa mají co dělat,aby je všechny postříleli. Michael je hrdina takové jaké mám rád,vtipálky hrající před námi blbečky a přitom to má všechno dobře srovnané. Takže smůla,že v tom hraje Dudikoff a film má šedý rámeček nedám nízké hodnocení jen kvůli tomu,že si někteří myslí,že je to hrozný. Omyl.(31.12.2010)

• cheyene

Snad nejhorší film s Michaelem Dudikoffem co jsem kdy viděl, ale to nic nemění na tom, že jinak se jeho filmy dají shlédnout. Např. Americký ninja. Svého času akční film, který jsem "fakt hltal" : ))(5.1.2007)