Profesionální lovec

Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

• Pepinec

Chraň vás ruka číkoli, byste snad někdy toto filmové lejno vlastníma očima pozřeli. Já se o to snažil do první reklamy a z následků se marně vzpamatovávám ještě teď, v podvečer druhého dne. Někdo už prosím vás vrazte Majklovi nějakou cenu za celoživotní přínos bahna do našich televizí, ať si dá konečně pohov a nesnaží se nás svými braky dostat na úroveň retardované škeble.(29.5.2012)

• Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%///(17.4.2008)

• 5150

Solidní akční béčko. Lovci Michael Dudikoff a Lisa Howard jsou sympatická dvojka, zlodějíčka Izzyho ztvárnil Freddy Andreiuci a gangstera Deimose pak Benjamin Ratner. Dobrá je hudba (Norman Orenstein). Také při druhém zhlédnutí jsem se pobavil, takže zvedám hodnocení na 2* a těším se na dvojku.(25.4.2008)