Profesionální lovec

Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

• cheyene

Snad nejhorší film s Michaelem Dudikoffem co jsem kdy viděl, ale to nic nemění na tom, že jinak se jeho filmy dají shlédnout. Např. Americký ninja. Svého času akční film, který jsem "fakt hltal" : ))(5.1.2007)

• viperblade

Filmový scénáristé by opravdu, ale opravdu neměli hulit. Má to pak velmi negativní vliv na jejich práci.(1.3.2009)

• Wacoslav1

Profesionalni debilita ale jeste ne takovej proser jako dvojka jinak muzu bejt ovlivnenej a zaujatej ale ja proste toho Dudlikoffa v 90 letech nemuzu vystat a tecka(30.9.2012)

• Jacinda

brutálně nudej film s krávou a tlustým ninjou, na kterým je hezký jedině ten nádech 90. let. i když vzholedově bych to spíš tipovala na 1990(28.12.2012)

• Pepinec

Chraň vás ruka číkoli, byste snad někdy toto filmové lejno vlastníma očima pozřeli. Já se o to snažil do první reklamy a z následků se marně vzpamatovávám ještě teď, v podvečer druhého dne. Někdo už prosím vás vrazte Majklovi nějakou cenu za celoživotní přínos bahna do našich televizí, ať si dá konečně pohov a nesnaží se nás svými braky dostat na úroveň retardované škeble.(29.5.2012)