Jersey a jeho přítelkyně B.B. jsou profesionální lovci lidí. Během přepadení klenotnictví se jim podaří dopadnout hledaného zločince, ale B.B. skončí se střelným zraněním a je zatčena. Za vinu to klade Jerseymu a rozhodne se jejich partnerství ukončit. A právě včas. Mafiánský boss Wald si totiž objedná Jerseyho likvidaci. (Filmbox)

Pepinec

Chraň vás ruka číkoli, byste snad někdy toto filmové lejno vlastníma očima pozřeli. Já se o to snažil do první reklamy a z následků se marně vzpamatovávám ještě teď, v podvečer druhého dne. Někdo už prosím vás vrazte Majklovi nějakou cenu za celoživotní přínos bahna do našich televizí, ať si dá konečně pohov a nesnaží se nás svými braky dostat na úroveň retardované škeble. ()

Tommassi3

"A hele !! Něco jsi s ním měla, že jo ??" - "Všichni děláme chyby.." ;) Taky jsem chyboval, když jsem se nechal zlákat lovcem Dudikoffem.. Sledovat až do samotného konce se to samozřejmě dá, ale opravdu jen horko těžko, když o život přijdou, spíš než špatní herci, stovky mozkových buněk.. [ Dabing 3/10 ] Korunu té vší hrůze nasazuje naprosto příšerný devadesátkový dabing Studia Auvit.. ()

movie

Někde v období mezi koncem 80.let a let 90tých se Michael Dudikoff ocitl někde na úrovni hrubého úpadku a PROFESIONÁLNÍ LOVEC je toho jasným důkazem. Porovnejte bojové scény zde a s AMERICKÝM NINJOU! Mě se chce brečet. Navíc Dudikoff tu je tak trochu jakože "ňouma" a všechny vtipné momenty jsou tu neskutečně tragické! ()

MickeyStuma

Akční komedie o lovcích lidí kde si sekundují Michael Dudikoff a Lisa Howard a kupodivu to funguje. Nic tu není bráno vážně a všechny výstřelky v ději, postavách i v akci jsou vzaty zcela nadneseně, uvolněně a bez sebemenšího sebezapření. Naopak není snaha vytvářet zběsilou akci ani za břicho popadající humor. Celé se to drží v rovnováze a tak jde o takovou příjemnou nenáročnou pohodovku. Přínosem Michaela Dudikoffa je snaha se nezaškatulkovat a zkusit také jiné role. A nevedl si zrovna nejhůř. ()

Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%/// ()