poster

Nenarození

 • USA

  The Unborn

 • Slovensko

  Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Bayova továrna na hororové rychlokvašky vychrlila svůj další pásový produkt, který se od těch předchozích liší pouze tím, že to tentokrát není přímo remake, ale obyčejná vykrádačka blíže nespecifikovatelného množství filmů. Slušně natočené, bídně zahrané, špatně napsané a celkově sterilní a bez atmosféry. Pokud bych měl uvést nějaký klad, pak určitě a jedině to, že Unborn víceméně nenudí. Vzhledem k nadupanému traileru zklamání, ale po prvních negativních reakcích ještě slušný odpočinkový snímek. 5/10(3.3.2009)

 • Kothy
  ***

  Pěkný horor. Bohužel Odette Annable je na celém filmu to nejzajímavější... Ne moc zajímavý horor.(28.5.2014)

 • Pepinec
  *

  Letos byl prý na Wimbledonu nějaký problém s barevností spodního prádla tenistů. Tradice je tradice, to se dá pochopit, proto si myslím, že by příští rok ve finále měli hrát Bruce Willis v tílku a Odette Yutsman v kalhotkách. A aby z toho diváci nespadli do Nevědomí, koučovat by to mohl Tom Cruise. P.S: Co se dělo od pasu nahoru?(3.8.2014)

 • Allien.9
  *

  Děsivé. Bohužel v trošku jiném slova smyslu.(7.6.2015)

 • Aluska88
  ***

  Film má velmi slušný námět, který je však poněkud chabě zpracován. Scénář a dialogy jsou slabé a spolu se ztvárněním scén dost často odhalují ta nejotřepanější žánrová klišé. Vše v podstatě stojí na třech věcech. Na krásné Odette Yustman (nebýt jí, a jí podobných "tvářiček", tvůrcům hororových filmů by se možná i o dost snížily zisky), na chlapci s bílým obličejem a vskutku pronikavým pohledem, kterým byla hrdinka pronásledována a který se má zase narodit a na pár chytlavých lekačkách. Ale myslela jsem, že to bude horší.(12.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace