Nenarození

Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

• Shakers

Pozerať sa to dalo, ale je tu stále to isté čo v ostatných hororoch.Nie je to moc hororové, nemám to poriadne čím prekvapiť ale nemôžem povedať, že som sa pri tom celý film nudil.Niektoré scény a záverečné finále sa im celkom podarilo. 50% - 2*(1.9.2010)

• teutates

Rieši sa tu tzv. veľký tresk, holokaust, snaha o exorcizmus, dvojčata, zrkadlá, avšak v svojej podstate sa Unborn nepodaril... ďalší snímok čo pojednáva o všetkom a v konečnom dôsledku o ničom. Oveľa viac ma zaujala podobnosť hlavnej narodenej s Megan Fox a následne jej pózovanie v spodnej bielezni - aká nehanebnosť!? :D 4/10(3.3.2009)

• Dragoni

Body ? asi jen za Odette Yustman , ale inač sem čekal ohodne víc, ani sem nedoufal že bych se bál, ale aspoň nějakou lekačku tam mohly dát ... no už to není s hororama co to bejvalo(25.3.2009)

• Tetsuo

Je to bohužel horší než libovolný remake asijského hororu. Spojuje to v sobě vzácnou tupost laciných výrazových prostředků a přehnaných ambicí (holocaust, genetika, kabala..). Na syžetu je přitom vidět, že muselo nastat nějaké brutální prostříhání, protože mnohé scény na sebe nenavazují.(13.3.2009)

• petero

Čím viac hororov máte napozeraných, tým horšie. Známe scény prepojené nudným príbehom, ktorý Goyer „obohatil“ nezáživnou réžiou.(5.3.2009)