poster

Nenarození

 • USA

  The Unborn

 • Slovensko

  Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  **

  Rieši sa tu tzv. veľký tresk, holokaust, snaha o exorcizmus, dvojčata, zrkadlá, avšak v svojej podstate sa Unborn nepodaril... ďalší snímok čo pojednáva o všetkom a v konečnom dôsledku o ničom. Oveľa viac ma zaujala podobnosť hlavnej narodenej s Megan Fox a následne jej pózovanie v spodnej bielezni - aká nehanebnosť!? :D 4/10(3.3.2009)

 • Ant
  **

  V rámci hororu je to od začátku celkem slušná lekačka, bohužel pak se to začne posouvat až do moc velkého absurdna, kde tomu ani Gary Oldman nepomůže. 2,5*(8.3.2009)

 • genetique
  *

  Ďalší prírastok k absolútne zbytočným horrorovým pokusom, ktorý neprináša naozaj nič nové. Keby som naň zašiel do kina, tak by ma možno párkrát aj trhlo, no ľakačky sú naozaj primitívne a lacné, atmosféra je tak hlboko pod bodom mrazu, že aj Eskimáci by mali problém a herci tiež nestoja za zmienku. A keď sa na scéne objavil Oldman, mal som sto chutí to vypnúť. 15%.(6.10.2009)

 • Tetsuo
  odpad!

  Je to bohužel horší než libovolný remake asijského hororu. Spojuje to v sobě vzácnou tupost laciných výrazových prostředků a přehnaných ambicí (holocaust, genetika, kabala..). Na syžetu je přitom vidět, že muselo nastat nějaké brutální prostříhání, protože mnohé scény na sebe nenavazují.(13.3.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Bayova továrna na hororové rychlokvašky vychrlila svůj další pásový produkt, který se od těch předchozích liší pouze tím, že to tentokrát není přímo remake, ale obyčejná vykrádačka blíže nespecifikovatelného množství filmů. Slušně natočené, bídně zahrané, špatně napsané a celkově sterilní a bez atmosféry. Pokud bych měl uvést nějaký klad, pak určitě a jedině to, že Unborn víceméně nenudí. Vzhledem k nadupanému traileru zklamání, ale po prvních negativních reakcích ještě slušný odpočinkový snímek. 5/10(3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace