Nenarození

Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

• Arx

Jediné pozitivum tohoto snímku je Odette Yustman, která je pro mě druhou Megan Fox. Ale ani ta nedokázala snímek spasit a přestože má pouhých 87 minut, tak já se nudil už po deseti minutách. Bay je skvělý režisér ale ty jeho rychlo-produkční rychlokvašky jsou přímo tragické. 30%(4.3.2009)

• Webb

Tak toto byla slátanina snad všech duchařských odvětví, kde scénárista selhává a Goyer se to snaží vyžehlit, bohužel tak kvalitní režisér aby se mu to povedlo není, a tak se musíme spokojit pouze s malou špetičkou atmosféry a režie. 30%(21.4.2009)

• Shakers

Pozerať sa to dalo, ale je tu stále to isté čo v ostatných hororoch.Nie je to moc hororové, nemám to poriadne čím prekvapiť ale nemôžem povedať, že som sa pri tom celý film nudil.Niektoré scény a záverečné finále sa im celkom podarilo. 50% - 2*(1.9.2010)

• AngelAngie

Naprosto souhlasím s Civalem: Megan Fox + Mandy Moore .. a já si pořád říkala, koho mi ta holka připomíná. Kouká se na ni krásně, ostatně to i na Cama Gigandeta, ale to je vše ..(28.4.2009)

• Malarkey

Ono je to vcelku dobře natočené, což o to. Rozhodně mi běhal mráz po zádech a to je základní příznak kvalitního hororu, nebo také dost možná odporného hororu, i když tady by teda vedla ta kvalita. Popravdě bych ale nechtěl přehánět, protože technická stránka filmu je to jediné hezké, co na tomhle filmu je. Páni scénáristi to totiž brutálně posrali s příběhem. Natočit stylově takovou kravinu už chce kdejaký kumšt a jím se to povedlo na výbornou, a ještě to vyslali do kin. Nenarození jsou totiž příběhově někde úplně dole, pod vrstvou pryže, za kterou se skrývá průměr, ale kdyby jenom průměr. Nebudu hledět na příběhové nedodělky, protože tady už to fakt nejde. Když sleduju tenhle film a najednou se mi před očima odvýjí dost dementní duchařskej příběh, kde se převrací veškeré mysteriózní myšlení a duchaplné duchovní názory, tak je jasný, že tady si mě s tímhle filmem nezískaj. Dost dobře nechápu, proč to vůbec točili. To jim to jako nebylo jasné? Nebo zkoušeli co divák vydrží? Někdy stačí ohledně podobných filmů vcelku jednoduchá zápletka a pak už záleží na rozuzlení, jenže když se v rozuzlení stane něco naprosto dementně nesmyslnýho.....ale co.....u tohodle filmu je to vlastně NORMÁLKA.(12.9.2009)