Nenarození

The Unborn

Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

Na rozdíl od většiny jsem se vůbec nenudil, i když námět není vůbec originální, stejně jako postupy odhalování zápletky (která místy hodně kolísá), použití zrcadel a lekaček. I tak se v těchto milionkrát viděných, takřka podobných scénách jde nalézt dobrý nápad. Posedlý vypadají skvěle, atmosféra nebyla rovněž k zahození. Odette Yustman bez komentáře ;-). Finálě bylo lehce odbité, ale pro mě je tento horor na slabších 7/10*(22.3.2009)

načo tam vtrepali ten holocaust, mi doteraz nie je jasné ,,,,(28.12.2009)

• Xmilden

Chvilku se člověk kouká na Ďáblova advokáta, The Grudge, Exorcistu, Kruh a všecky ty duchařské horůrky posledních 5 let. Dohromady to vlastně vypadá směšně a závěrečné vyvrcholení pro mě ani nebylo vyvrcholení, protože mi bylo jasné už asi v 5 minutě a i asi podle plakátu filmu že hlavní hrdinka bude stejně těhotná a od toho se celé ty její potíže budou odvíjet. Prosím tedy lidi co se neradi nudí u hororů aby se tomuto nezdařilému "mutantovi" vyhnuli obloukem.(5.5.2009)

• Shit

No tohle neni žádnej pořádnej horor, když pominu, že jediný čeho sem se při sledování bál bylo, abych se v některých pasážích neunudil k smrti, tak mi zbyde dost otřepanej a nudnej příběh s mizerným vyvrcholením, i když trošku napínavým a Odette Yustman, která je sice suverénně nejvíc sexy kočkou filmu, ale mohla by do příště trochu potrénovat vyděšenej výraz, moc sem jí ten děs ve tváři nevěřil. Nechápu jak se na tohle mohl nechat naverbovat Gary Oldman a ještě na tak malou roli(4.3.2009)

Zas tak špatný horor to není. Bere si něco od toho, něco od tamtoho - a dohromady to celkem funguje. A pro koho tu není příběh, má tady Odette Yustman, která rozhodně není nepodobná Megan Fox. ;)(8.6.2009)

• - Kvůli scéně, ve které běží Eli po čytřech s obrácenou hlavou, si Goyer zavolal na pomoc hadího muže, kterému byla pomocí speciálních efektů "nasazena" Eliho tvář. (venus)

• - Ve scéně, kdy se snaží rabín vyhnat z Casey temné síly, musí Oldman recitovat dlouhé verše židovské modlitby. “Nejsem Žid ani nemluvím hebrejsky, takže jsem musel spolupracovat s někým, kdo mi poradil s významem a výslovností. Díky tomu jsem své postavě lépe porozuměl. Když jsem dostal ta slova z úst, všechno ostatní už pak šlo samo.” (venus)

• - Tento horor je z produkce Michaela Baye, film vznikl podle původního scénáře, a odkazuje na horory typu Přichází Satan! a Vymítač Ďábla. (Pumiiix)