poster

Nenarození

 • USA

  The Unborn

 • Slovensko

  Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  *

  Ještě horší než třetí Blade... Goyer umí točit relativně hezké obrázky (ač je to hyperpřeplácaný kýč), na herce patlá tolik kosmetiky, že by z toho měli na dermatologii určitě "radost", ale pojem režie je pro něj asi úplně cizí. Nenarozeným chybí jakýkoliv náznak atmosféry, veškeré zvraty, lekačky i dialogy jsou předvídatelné dlouhé minuty dopředu a těch pár poskočení v sedačce nezpůsobují napětí a s ním pracující zrůdné výjevy, nýbrž přepálená hudba, jíž Goyer jen podtrhuje své neumětelství spočívající ve vykrádání všeho možného od východu po západ, od Vymítače ďábla až po libovolnou asijskou duchařinu a následného patlání všeho se vším do nepoživatelně stupidního guláše. A Odette Yustman je příšerná (ne)herečka. Mám dojem, že u Magneta zažijeme nefalšované kinematografické mučení.(19.3.2009)

 • Aluska88
  ***

  Film má velmi slušný námět, který je však poněkud chabě zpracován. Scénář a dialogy jsou slabé a spolu se ztvárněním scén dost často odhalují ta nejotřepanější žánrová klišé. Vše v podstatě stojí na třech věcech. Na krásné Odette Yustman (nebýt jí, a jí podobných "tvářiček", tvůrcům hororových filmů by se možná i o dost snížily zisky), na chlapci s bílým obličejem a vskutku pronikavým pohledem, kterým byla hrdinka pronásledována a který se má zase narodit a na pár chytlavých lekačkách. Ale myslela jsem, že to bude horší.(12.7.2009)

 • Dragoni
  **

  Body ? asi jen za Odette Yustman , ale inač sem čekal ohodne víc, ani sem nedoufal že bych se bál, ale aspoň nějakou lekačku tam mohly dát ... no už to není s hororama co to bejvalo(25.3.2009)

 • Allien.9
  *

  Děsivé. Bohužel v trošku jiném slova smyslu.(7.6.2015)

 • paascha
  *

  Gary Oldman a tady??? To fakt nechápu, to mu došly prachy nebo je to nějaká forma dobročinnosti? Možná veřejně prospěšné práce(26.7.2009)

 • - Tento horor je z produkce Michaela Baye, film vznikl podle původního scénáře, a odkazuje na horory typu Přichází Satan! a Vymítač Ďábla. (Pumiiix)

 • - Během natáčení jedné scény zastihlo šokovaný štáb menší zemětřesení. Jelikož je to v Chicagu velmi výjimečný jev, nemohli se filmaři ubránit myšlence, jestli to byla matka příroda, speciální efekty nebo zásah nadpřirozené síly. (venus)

 • - Kvůli scéně, ve které běží Eli po čytřech s obrácenou hlavou, si Goyer zavolal na pomoc hadího muže, kterému byla pomocí speciálních efektů "nasazena" Eliho tvář. (venus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace