poster

Nenarození

 • USA

  The Unborn

 • Slovensko

  Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  *

  Tak toto byla slátanina snad všech duchařských odvětví, kde scénárista selhává a Goyer se to snaží vyžehlit, bohužel tak kvalitní režisér aby se mu to povedlo není, a tak se musíme spokojit pouze s malou špetičkou atmosféry a režie. 30%(21.4.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Bayova továrna na hororové rychlokvašky vychrlila svůj další pásový produkt, který se od těch předchozích liší pouze tím, že to tentokrát není přímo remake, ale obyčejná vykrádačka blíže nespecifikovatelného množství filmů. Slušně natočené, bídně zahrané, špatně napsané a celkově sterilní a bez atmosféry. Pokud bych měl uvést nějaký klad, pak určitě a jedině to, že Unborn víceméně nenudí. Vzhledem k nadupanému traileru zklamání, ale po prvních negativních reakcích ještě slušný odpočinkový snímek. 5/10(3.3.2009)

 • HellFire
  **

  Další z těch hororů, u kterých se vlastně vůbec nebojíte.(15.3.2009)

 • larelay
  ***

  Predpokladam, ze so mnou nebudu viaceri, ak nie vacsina pseudo-profi-amaterskych odbornikov na kinematografiu suhlasit, ale mna to bavilo. Nie casto zabludim k danemu zanru, ale ked uz, tak si vyberam. Malo to presne smrncovnu atmosferu, lakacie sceny, peknych mladych ludi, vtipnu kamosku hlavnej hrdinky, ktora si nedava servitku pred usta a dokonca aj Garyho Oldmana :D Takze mne sa to pacilo, vyborne som si oddychla...(18.1.2009)

 • Tetsuo
  odpad!

  Je to bohužel horší než libovolný remake asijského hororu. Spojuje to v sobě vzácnou tupost laciných výrazových prostředků a přehnaných ambicí (holocaust, genetika, kabala..). Na syžetu je přitom vidět, že muselo nastat nějaké brutální prostříhání, protože mnohé scény na sebe nenavazují.(13.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace