Nenarození

Nenarodení

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 85 min

• Shit

No tohle neni žádnej pořádnej horor, když pominu, že jediný čeho sem se při sledování bál bylo, abych se v některých pasážích neunudil k smrti, tak mi zbyde dost otřepanej a nudnej příběh s mizerným vyvrcholením, i když trošku napínavým a Odette Yustman, která je sice suverénně nejvíc sexy kočkou filmu, ale mohla by do příště trochu potrénovat vyděšenej výraz, moc sem jí ten děs ve tváři nevěřil. Nechápu jak se na tohle mohl nechat naverbovat Gary Oldman a ještě na tak malou roli(4.3.2009)

• Ramirez85

Naprosto neosobní a bezcharakterní horůrek, který je chladný jak zima za Uralem. O hereckých výkonech netřeba nijak zvlášť referovat, páč se žádné nekonaly (v tomto směru "vede" Odette Yustman), scénář je nablblý, jak už koneckonců scénáře z dílny produkční firmy Maestra Baye Platinum Dunes bývají, stejně tak závěr snímku. Malý klučina s duhovými čočkami mě opravdu nevyděsí... Ta jedna hvězda je za Oldmana (který ale taky umí hrát lépe) a za ten pěkný plakát k filmu :-)(14.11.2011)

Obsadit Odette Yustman do hlavní role zlem pronásledované dívky se ukázalo jako velmi dobrý tah. Je neokoukaná a dobře se na ni dívá. První polovina hororu je lepší a divákova pozornot ochabne ve chvíli kdy se dozví odkud zlo pramení. Pak přijde solidní scéna vymítání a závěr není zrovna přesvědčivý, ale naštěstí nás tvůrci ušetřili nějakého zásadního závěrečného zvratu. Horší je to, že snímek moc v ničem nepřekvapí, i když režie byla dobrá, spíše to vázlo po scénáristicé stránce.(1.10.2009)

• Hakha

Velmi slabý horor s nulovou atmosférou a bez dobře provedených lekaček. Příběh je slabý a jediné, co mě udrželo při vědomí byla Odette Yustman, která hraje toporně, ale dobře se na ní dívá. Jen škoda Oldmana, mé hodnocení 1 hvězdička…(3.4.2009)

Rozpočet $16miliónovTržby USA $42,670,410Tržby Celosvetovo $77,208,315Tržby za predaj DVD v USA $11,737,262 //počet predaných kusov 684,850║ Len béčková vyvarená spleť absúrdnych situácii bez napätia a atmosféry, povrchne natočené bez kúska snahy tvoriť niečo konštruktívnejšie, Odette Annable v hlavnej úlohe je na smiech čisto amatérsky prejav. David S. Goyer by radšej už nemal točiť filmy. /20%/(23.4.2010)