poster

Temná krajina

 • USA

  Dark Country

 • Slovensko

  Tmavá krajina

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 2009, 88 min

Režie:

Thomas Jane

Scénář:

Tab Murphy

Kamera:

Geoff Boyle

Hudba:

Eric Lewis
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  ***

  Sympatický film, který svou lacinou noir formou leckoho odradí, ale někoho naopak navnadí. Bohužel poslední třetina se ale zvrhne v jedno velké nefunkční lynchovské wannabe.(15.2.2011)

 • LiVentura
  **

  Trochu mi to připomnělo "Nájemníka", od jednoho původem polského režiséra... v té pointě.!! Podprůměr..(5.7.2013)

 • SexyAjinka
  odpad!

  Cha Cha.. upravila bych název na Temná kravina. Je to absurdní film. Jak to ale může dopadnout, když si hlavní hrdina sám režíruje film. Víc k tomu nemám, co dodat. Jen, že chci zpět tu hodinu života.(30.1.2011)

 • AppleCore
  ***

  Ponurý, zvláštní a dost divný. Kdyby se týhle látky ujal zkušenější režisér a vyškemral větší rozpočet, mohl by to bejt parádní mysteriozní thriller, který točí třeba mistr Lynch, nebo který kdysi točil Hitchcock. Takhle je to jenom nevýraznej režijní debut nezkušenýho Janea. Ale ono se z pěti milionů asi moc vytřískat nedá, takže v rámci nízkorozpočtovejch podprůměrnejch bijáků je tenhle jeden z těch povedenějších. Místy skvělá kamera, divná hudba a ne moc dobrej střih. Horší tři hvězdy.(4.10.2009)

 • bassator
  *

  Film bez jakéhokoliv smyslu, bez jakýchkoliv logických souvislostí, s příšernými hereckými výkony. Takto to dopadne když se sám o sobě špatný herec obsadí do role režiséra a zahraje si k tomu i hlavní roly. Jediná věc proč film nehodnotím odpadem je zajímavý (ač absolutně nelogický) závěr a "relativně" napínavá atmosféra filmu... - 5. 1. 2012 - 10%(5.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace