poster

Cesta samuraje

 • Nový Zéland

  Warrior's Way, The

 • anglický

  Laundry Warrior

Western / Akční / Fantasy

Nový Zéland / Jižní Korea / USA, 2010, 96 min

Režie:

Seung-mu Lee

Scénář:

Seung-mu Lee

Kamera:

Woo-hyung Kim

Kostýmy:

James Acheson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crawler-D
  **

  Americký název je upřímnější co do blbosti, kterou očekávat od filmu. Ukázka toho, že s ohromným množstvím digitálních triků a vizuální stylizace se musí opatrně.(30.8.2011)

 • Hakha
  ****

  Mnohem zábavnější mečovanda než u Sucker Punch... navíc je to velice povedený debut režiséra, kde jsou zpomalovačky a cool záběry na správných místech... Když se postavy mezi sebou nemordujou na kousíčky, tak se stále jedná o nenudící se podívanou, odlehčenou několika funny momenty… navíc k tomu připočtu výtečně hvězdné obasazní s roztomilou Kate Bosworth a závěrečný masakr, tak nemohu hodnotit jinak než 4 hvězdičky…(8.4.2011)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Javier Navarrete: 1. Kim Duk Soo Samulnori Best ,2. Jesse James ,3. D'amor sull'ali rosee ,4. Silent Nigh ,5. Calliope ,6. Solenne in quest'ora(26.5.2011)

 • zorro
  ****

  B movie na oddych 70%(27.3.2011)

 • D.Moore
  ****

  K asijské kinematografii mám velmi podobný vztah jako k asijské kuchyni. Něčemu jsem na chuť přišel hned a od té doby jsem si to několikrát zopakoval (Akira Kurosawa, John Woo, kachní prsa po pekingsku, kung pao...), k něčemu bývám dost opatrný (komedie, různé nudle na různý způsob...) a něčemu se raději vyhýbám (anime, sushi a další mořské potvory). Takže film Cesta samuraje (to je zase název!) byl velkou neznámou. Naštěstí ale dopadl dobře, a to nadmíru. Komedie to není, ale nadsázky je v něm habaděj, vizuálně jde o nádherně přestylizovanou podívanou barevnou málem jako Limonádový Joe, akční scény jsou záměrně přehnané a díky tomu mohou být i nápadité, hlavní hrdina je spíše nemluvný, což je ale dobře, neboť mluvení obstarávají jeho spolu- a protihráči v podání okouzlující Kate Bosworth, zpitého Geoffreyho Rushe a slizkého Dannyho Hustona. Pakliže v Itálii vznikl spaghetti western, mohl by tohle být western nudlový. Velká zábava, jen to neberte vážně.___P.S. Společnost Intersonic tentokrát mile překvapila. Na obalu DVD se totiž píše, že české titulky neobsahuje, nicméně tam jsou.(9.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace