Hotel Transylvánie

Hotel Transylvánia

Hotel Transylvania

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 91 min

Jeden s tých lepších animákov za rok 2012, ale niečo mi tam chýbalo. Ten príbeh nie je zlý a je fajn, že je tam monštier až po strop Drakulovho hotelu, ale chcelo by to viac vtipnejších momentov. Na to kolko je tam postáv mi to príde trošku nevyužité. Každopádne sa jedná o fajn animák s dobrou animáciou a fajn postavami, ktorý viac zabaví ako nudí. Slovenský dabing tiež stojí za to. 80% - 4*(23.2.2013)

Pěkná hororová pohádka, u které se divák zasměje a hned několikrát. Spousty příjemných postaviček, které by si zasloužily více prostoru. Dětičky se zasmějí a dospělí se také pobaví. Na závěr rapující Drákula rozesmál nejvíce, protože takové "grády" jsem nečekal.. 7/10 = 75%(19.10.2012)

Jsem stabilně přemlouvána, navštívit kino a zhlédnout dvojku. Jelikož jsem neviděla ani jedničku, šla jsem to omrknout, ať jsem v obraze. Možná byla chyba pustit si to s dabingem, protože se mi nelíbila narážka na Ducháčka, který všechno zařídí. Spousta vtipů byla křečovitá, z mnoha příšer jsem nadšením nehýřila a ta hudba mým šálkem houbičkového čaje rozhodně nebyla, není a nebude. Je to zvláštní. Jsem příznivcem animáků, a tenhle vypadal slibně, až jsem si říkala, proč tak dlouho otálím se zhlédnutím, ale nemůžu si pomoct ... nebavila jsem se tak, jak jsem očekávala. Rozesmál mě jedině šéf kuchyně Quasimodo a naplno jsem si užila jen perfektní létací zábavu na kulatých stolech. Ta bylo super! Já bych chtěla taky! ... no, a to je konec.(8.10.2015)

Vcelku průměrný animák, na kterém je nejzábavnější Adam Sandler, který si Draculu velmi užívá a všechny ty příšerky, takže je vlastně pořád na co koukat.(23.1.2013)

Aj napriek častému frflaniu tento animák nezatracujem. V prvom rade si treba uvedomiť, že ide o rozprávku pre deti. A pravdou je, že sa tu vyskytuje celá paleta uletených situácií, bláznivých stvorení, milučkých netopierov a samozrejme je tu aj slušná grafika, čo má potenciál deti aspoň ako-tak zabaviť. Ja som spokojný, ani baby sa nesťažovali, naopak, tešia sa na dvojku. 70/100(15.12.2015)

• - Hlas Mavis měla mít původně na starost Miley Cyrus, z neznámých důvodů však od projektu odstoupila. (MeanWhile)

• - Premiéra filmu byla naplánována na 28. září, což je celosvětový den boje proti vzteklině. (Dr Lizal)

• - Jediný lidský hlavní hrdina se jmenuje Jonathan, stejně jako hlavní hrdina knihy "Drákula". (Dracconnis)