Sbírka drsných skečů, které se rozhodly pokořit všechna tabu a vzít útokem hranice nevkusu na všech světových stranách. Vrhají se na slavné filmy, komiksy, písničky i celebrity. Ať už je to Kmotr, který dostane zabrat jako Kmotra, Batman s baseballovou pálkou, Drsný Harry, který se změní ve flirtujícího gaye, soutěž Miss, v níž soutěží pouliční šlapky, Jacksonův Thriller nebo Arnold Schwarzenegger. Nechybí ani nekrofilní pornofilmy a vulgární parodie Supermana. Když si to pustíte, jedno je jisté. Ať se budete snažit sebevíc, jen tak na to nezapomenete. (oficiální text distributora)

C0r0ner

Je to hodně nekompromisní, drsné, kurva sprosté, kontroverzní, humusácké, brutální,... Ale že by to bylo vtipné? To se mi tedy nezdálo. Na to, jakou má tahle "velesračka" (uvozovky, protože tenhle typ filmů mám rád) reputaci, to bylo hodně slabé a smál jsem tak v desetině případů, než jsem původně čekal. Zklamání jako svině. 50% ()

Lewisek odpad!

Děsná, nesmyslná, bezmyšlenkovitá hovadina. Viděno několik málo minut, nedalo se vydržet... Edit [1.1:2011]: Poštěstilo se mi, na to narazit během novoročního programu novy cinemy, a pro nechápavé ještě jednou: SRAČKY, SRAČKY, SRAČKY a ještě jednou SRAČKY!!!! Když se už objeví lepší scéna tak bych ji popsal jinak "pí*ovina bez zábran". Ale ano, věřím, že se zasmát u toho dá, ale to nevypovídá o kvalitě filmu. ()

Slartibarkfast

Myslím, že první věta v obsahu filmu leccos vypovídá o tom, kam to celé směřuje a kudy se to ubírá. Je to skutečně unikátní sbírka totálních blábolů a ujetých scének, které mají v divákovi vyvolat ..netuším co. Já se občas zasmál, občas jsem si zabroukal, jak taky nenávidím L.A., snažil jsem se poctivě ohodnotit krásky v miss bezďák a v neposlední řadě celkově ohodnotit všechny předložené scénky. Jako recese je to docela slušné, filmařské prostředky asi nebyly nic moc a je mi naprosto jasné, že český dabing tomu nejspíš uškodil. Patrně se asi nebudu snažit toto dílo v budoucnu vyhledávat, ale jako zkušenost je to dozajista cenný skvost a perla v kinematografii. 60% ()

Marrty3

Naprostá zvrácenost. Pokud na tohle budete chtít koukat musíte mít trochu odvahu a brát to s velkým nadhledem. Spousta ujetých a humusivních parodií. Některé opravdu překračují meze, ale většinou jsou vtipně podané. U toho snímku nejsou žádné hranice. Každá scéna je vulgární, agresivní a často obsahuje porno prvky. Vince Offer musí mít krapet vyhrabáno, jinak by tohle nemohl natočit a ještě se do toho sám obsadit. Ale nechápu je se mohl Michael Clarke Duncan k takovéhle kravině nechat přemluvit. Nicméně, celkem to pobavilo, ale hodnocení odpovídá kvalitě. P.S. pro chlapy : častý výskyt koz ! Jo a opět nafackovat tomu kdo přeložil název filmu!!! ()

Tales

Tohle byla dobrá palba, něco jako kdybyste sledovali Family guye v živým provedení natočený partičkou sjetejch magorů a sami byste u toho do sebe ládovali LSD a nechali si ho kouřit transexuálním cikánem. Asi to nebude zrovna pro každýho, ale já se u toho válel smíchy. Absurdní humor nakopává prdele. ()