Krvavý Valentýn

My Bloody Valentine

Horor / Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 2009, 101 min

• Hitman_47

Nový Valentýn má celkem prima nájezd v podobě hromadného masakru hned na začátku filmu..škoda, že je to jen příslib něčeho, čeho film nemůže (kvůli stupidnímu scénáři) dostát. Ano, gore je sice fajn...ale horší je to, že se v polovině člověk začne utápět v nudě a pak už sleduje jednu klišé scénu za druhou. Závěrečná pointa opravdu vyrazí dech....ne, kecám..je to asi tak originální jako když si k černému obleku vezmete bílé ponožky. Jediný důvod, proč ztrácet čas tímto filmem je 3D, které tu ovšem zas až tak moc neoslní. Za zmínku stojí jen ty opravdové 3D záběry, kterých je bohužel málo..nejvíc na mě zapůsobil letící krumpáč (viz trailer), míření brokárnou a potom bullet time.(1.5.2009)

• imf

K uzoufání nudný slasher s nesympatickým vrahounem, který spoléhá na 3D efekty a divnou pointu, jež se divákům skoro až vysmívá. Je to smutné resumé, dlážděné velkým množstvím neinvenčně popravených komparsistů (100+1 rána krumpáčem). V kině radno vyhnout se, ve videopůjčovně odhodit co nejdál od sebe a pak sáhnout do regálu znovu a naslepo. Šance, že vytáhnete něco lepšího se blíží absolutnu.(24.3.2009)

• Shit

No to byla ubohost, nečekal sem žádnej extra zázrak, ale tak snad by to nemuselo být absolutně tupý, nedomyšlený a souboje by nemusely vypadat tak strašně televizním dojmem. Jediný, co to opravdu drží nad vodou jsou docela slušně brutální vraždy a krumpáč, ale jinak je původní film v uncut verzi daleko lepší a to skoro ve všem(15.5.2009)

• Malarkey

Na tomhle filmu je nejzajímavější jen to třetí slovo v názvu, 3D, což znamená, že už i horor se dostal na třidé plátna a krev tu dostává prakticky nový rozměr. Jinak je to klasická vyvražďovačka, kde se snaží o příběh, ale stejně se tu kuchaj o stošest a nikoho to moc netrápí, hlavně když je krev a co nejbizarnější umírání, Produkce, co stojí za sérií Saw se každopádně nezapře.(22.6.2009)

• Fr

Zával v hornickém dole. Za smrt 5ti však nemohl zával, ale krumpáč. Ty muže nezabila nehoda, ale HARRY WARDEN!!! A ten teď leží v nemocnici. V komatu. A když se probral….. no co vám budu povídat. Prostě VYDAŘENEJ VALENTÝN. Když někdo zařve ,, všichni tu zemřeme“, měli by jsme mu věřit. Všechna klišé a pravidla žánru, včetně krumpáče či rýče v lebce. A že se chovají jako idioti? Se mrkněte kolem sebe… Tak nejdůležitější je, že VE 3D SE TO OPRAVDU VIDĚT DÁ! IMAX to sice není, ale zase doma v obýváku – prostě ujde to. Určitě lepší než Cesta na měsíc 3D v kině. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Zemřel při lupu vánočního smrčku. A teď s pilou břichatkou obchází natěšené rodinky. Tyhle dárky nikdo nechce!! KRVAVÝ VÁNOCE. 5D!(15.9.2009)

• - Když se Sarah (Jaime King) schovává v chatě před Tomem (Jensen Ackles), do chaty přes okno svítí sluneční světlo, přitom do chaty Sarah doběhla v noci. (t.mon)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 24. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film byl z daňových důvodů točen v Pensylvánii. (Karlos80)