poster

Krvavý Valentýn

 • USA

  My Bloody Valentine

 • Slovensko

  Krvavý Valentín

Horor / Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 2009, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Tahle předělávka originálu patří k těm který mě nijak nepohoršili i když originál je lepší to je bez debaty. viděl jsem dřív tento remake no a co k němu říct? průměrnej masakr 3D krumpáčem ze začátku docela zábavný, pak už se přeci jenom ty vraždy a jejich provedení začínají opakovat a trochu nudit. Oceňuji, že z toho tvůrci neudělali doslovnej remake a ten konec v tom kdo je vrah a proč je diametrálně odlišný. Nicméně v původním filmu mi to přišlo podaný o dost líp. Tady ten pozměněnej konec působí divně. No jak říkám nijak mě to neurazilo ani nenadchlo. Celkově tenhle kousek vidím tak na ten čistej průměr. Nic víc nic míň.50%(21.8.2014)

 • Flipnic
  ****

  Pro mne osobně jeden z nejlepších remaků, jaké jsem viděl ... Viděl jsem původní verzi z roku 1981, která byla považována desítky let za jeden z nejslabších slasherů. Ovšem to jen proto, že byla nelidsky vystříhána cenzory z MPAA. Naštěstí jsem viděl pouze UNCUT verzi, která vyšla nějaký ten měsíc před vydáním remaku. A byl to obstojný slasher, dobře zahraný, chladný, temný, záhadný a technicky velice "čistě" zpracovaný. Možná že ne každý ví, že už tato verze měla svůj jeden "remake" a to v podobě otřesného teenagerského slasheru Valentine (2001), jednalo se o jednu z největších blbostí, jaké jsem v horrorovém žánru viděl a dal ji "odpad!" ... Tento, ať už 3D nebo ne, remake je však naprosto něco jiného. Spousta akce od začátku do konce, slušná krvavá gore jízda, spousta vražd, tajemství, kdo je vlastně vrahem mne hlodalo od začátku do konce ... Navíc se vizualním zpracováním podle mne velmi podařilo napodobit původní verzi a vložit do této i téměř identické scénky a výjevy. Nenudil jsem se ani vteřinu. Opravdu výborná záležitost, která u mne překonala i původní předlohu...(14.8.2009)

 • Cervenak
  **

  To chce vážne talent, natočiť film s takým množstvom nahoty a brutality tak nudne, že vás z letargie nevytrhne ani lúskanie lebiek krompáčom. Trochu to zachraňuje záverečná dvadsaťminútovka, ktorej sa hrou na "ktorý z tých dvoch to teda je?" predsa len darí vytvoriť isté napätie. Áno, a ešte sa mi páčila tá vytrhnutá čeľusť.(8.5.2009)

 • Slasher
  ****

  Zábavná, leč silně ohraná vyvražďovačka - u mě 7/10 a odnesl jsem si zážitek umocněný mojí vůbec první 3D projekcí. Základ úspěchu vidím v dobrých a brutálních vraždách, potěší i scéna s nahatou blondýnou a jejím vychcaným nabodávačem. Mínusy naopak: atmosféra žádná sláva, funguje jen krátkodobě v pár okamžicích. Chybí tam takový ten celkový příjemně nepříjemný feeling, který by to celé spojoval dohromady - toť hlavní rozdíl (spolu s pozměněným příběhem) oproti originálu z roku 1981 a tím pádem je to jen čistá zábava, nic víc - podobně jako nový FRIDAY THE 13TH. Dále mě moc nebral hlavní hrdina, čili i všechny scény s ním, a rozuzlení. Teď to může vypadat, jako že je těch mínusů na ono hodnocení až moc, ale důležitý je pro mne můj momentální pocit, a ten je dobrý. Ať žije 3D krumpáč.(4.5.2009)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 3D efekty 7/10/// +určitě obsazení, Ackles a Smith určitě potěší, Jamie King jsem viděl po hodně dlouhé době (naposledy Neprůstřelný mnich), no a Megan Boone je pěknou ozdobou filmu, první zkušenost s 3D -ach jo, děj tady není (nebo spíš je) jen proto aby se mohl předvést 3D kabátek, atmosféra je slabší, do dnešního rána si z ní nic nepamatuji, pamatuji si, že jsem pořád s bráchou rozebíral 3Dčko a taky to, kdo je vrahem a že tohle je hodně divný, a za chvilku zas že tohle bylo taky divný/// 3D formát je věc, která nás v budoucnu nemine. Už to cpou hojně do kin. Brzy budou 3D televize. Takové filmy se samozřejmě potom objeví na DVD a tady si nejsem jist, jestli k tomu přidávají stejné 3D brýle. Myslím si, že i přes velkou LCD obrazovku to v kině vypadá lépe. Prostě měl jsem s tím trošku problém, mělo to úplně jiné barvy a bylo to dost náročné na oči. V závěru jsem se dodíval raději bez brýlí. Bratr který měl neorig. brýle na tom byl ještě hůře, protože u nich bylo jiné obrazové spektrum. No a samotný film? Kdyby aspoň ten byl zajímavý, tak obraz budete brát jen jako něco navíc. Tady je ovšem jasně vidět, že to bylo natočeno za účelem prezentovat možnosti 3D, nikoliv natočit kvalitní horor. Co je aspoň dobré a proč si možná film zaslouží těsné 3* je fakt, že některé gore scény jsou působivé. Pořád to však je málo./// Celkem 53%///(28.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace