Krvavý Valentýn

Krvavý Valentín

Horor / Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 2009, 101 min

• paascha

Hm, zklamání, ale nevím proč jsem to čekal(31.5.2009)

• Cervenak

To chce vážne talent, natočiť film s takým množstvom nahoty a brutality tak nudne, že vás z letargie nevytrhne ani lúskanie lebiek krompáčom. Trochu to zachraňuje záverečná dvadsaťminútovka, ktorej sa hrou na "ktorý z tých dvoch to teda je?" predsa len darí vytvoriť isté napätie. Áno, a ešte sa mi páčila tá vytrhnutá čeľusť.(8.5.2009)

• Webb

Původně jsem tomu chtěl dát odpad ale za zajímavé rozuzlení s pointou na konci si přece jenom tu jednu hvězdu zaslouží.(31.5.2009)

• Fr

Zával v hornickém dole. Za smrt 5ti však nemohl zával, ale krumpáč. Ty muže nezabila nehoda, ale HARRY WARDEN!!! A ten teď leží v nemocnici. V komatu. A když se probral….. no co vám budu povídat. Prostě VYDAŘENEJ VALENTÝN. Když někdo zařve ,, všichni tu zemřeme“, měli by jsme mu věřit. Všechna klišé a pravidla žánru, včetně krumpáče či rýče v lebce. A že se chovají jako idioti? Se mrkněte kolem sebe… Tak nejdůležitější je, že VE 3D SE TO OPRAVDU VIDĚT DÁ! IMAX to sice není, ale zase doma v obýváku – prostě ujde to. Určitě lepší než Cesta na měsíc 3D v kině. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** Co uvidíme (možná) příště? Zemřel při lupu vánočního smrčku. A teď s pilou břichatkou obchází natěšené rodinky. Tyhle dárky nikdo nechce!! KRVAVÝ VÁNOCE. 5D!(15.9.2009)

Příběhově je na tom Krvavý Valentýn hodně špatně, logika a scénář tedy silnou stránkou filmu určitě nebude. Krev a povedené vraždy krumpáčem naopak ano, k tomu solidní „look“ vraha v masce horníka a velmi obstojný počet vražd. V 3D by to musel být ještě o trošičku lepší prožitek. Posledních dvacet minut a finále se moc nepovedlo, úplný konec si mohl režisér také odpustit, už je to docela ohrané, zvlášť pro ty, kteří mají už dost hororů za sebou. Pátek Třináctého je podle mě o trochu lepší remake. Hodně slabé 4* ;-)(8.7.2009)