poster

Zachraňte zvířátka

 • L'arca di noe

 • Argentina

  El arca

  (Argentina)
 • slovenský

  Zachráňte zvieratká

 • anglický

  The Ark

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Argentina / Itálie, 2007, 88 min

 • DinoRaptor
  *****

  Moderní pohádka o Noemově arše se sympatickými posatavmi a hlavně skvělými záporáky (zvířecími i lidskými). Je vtipná a i trošku úchylná.(21.3.2008)

 • Elssir
  *****

  Tohle, že je pohádka pro děti? Na film se koukal můj malý bratr u mě v pokoji a zprvu jsem mu nevěnoval žádnou pozornost a pracoval jsem u psacího stolu. Pak jsem ale uslyšel slova jako prsa a boky. A to několikrát během krátkého okamžiku. Nevěřícně jsem se podíval na televizi a začal pohádku sledovat. Sexystických narážek a lechtivého tématu je tam na pohádku až moc. Ženské postavy jako třeba samice černého pantera Panthy mají výbavu, že by se za ní nestyděli ani americké modelky. Vysvětlením je, že film je Argentinský a jižní amerika je takovýmhle harašením proslulá. Takže bych doporučil divákům 12+ Jinak povedeně ztvárněná postava boha. Jeho hlášky mě párkrát donutily i k úsměvu. Celkově film povedený, ale spíš než pohádku pro děti bych ho označil jako animovaný film pro teenagery.(4.11.2012)

 • kinej
  *

  Ani nemůžu říct, že by film byl vysloveně špatný, ale fakt jsem ho nepobral. Přišel mi úplně mimo. Chování postaviček je zcestné, vtipy nepochopitelné, děj divný, scénář nesrozumitelný. Je plný takových slov jako "melancholie," nebo "sofistikovaný"... To přece pětileté děti nemohou vstřebat. Ani by mě nepřekvapilo, kdyby za tím měla prsty nějaká církevní organizace. Nebo někdo jako Ned Flanders. Já bych to svým dětem rozhodně nepustil, měl bych dojem, že se mi je někdo snaží podprahově vypláchnout. Bídu korunuje, bídný dabing, producenti ani neměli snahu rýmovat texty písní a chudáci herci se pak musejí zpvat úplně nelibozvučné věty do melodií. Celé je to divné. Jednu hvězdičku dávám ze ne úplně špatné digitální modely.(7.4.2008)

 • mirec88
  *

  S pôvodným biblickým príbehom to má spoločné fakt máločo, len základný koncept, inak je to niečo úplne iné, často tam sú narážky na sex, čo sa čudujem, keď je to rozprávka pre deti a je to strašne infantilné. Jeden z najhorších animovaných filmov aké som kedy videl.(24.12.2011)

 • KatanaCZ
  ***

  V rámci možností za tři hvězdičky. Tento příběh všichni známe, nic nového pod sluncem. Film určený spíše dětem.(25.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace