Zachraňte zvířátka

Zachráňte zvieratká

The Ark

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Argentina / Itálie, 2007, 88 min

Moderní pohádka o Noemově arše se sympatickými posatavmi a hlavně skvělými záporáky (zvířecími i lidskými). Je vtipná a i trošku úchylná.(21.3.2008)

V rámci možností za tři hvězdičky. Tento příběh všichni známe, nic nového pod sluncem. Film určený spíše dětem.(25.3.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,837,093(13.7.2010)

• mirec88

S pôvodným biblickým príbehom to má spoločné fakt máločo, len základný koncept, inak je to niečo úplne iné, často tam sú narážky na sex, čo sa čudujem, keď je to rozprávka pre deti a je to strašne infantilné. Jeden z najhorších animovaných filmov aké som kedy videl.(24.12.2011)

Tohle, že je pohádka pro děti? Na film se koukal můj malý bratr u mě v pokoji a zprvu jsem mu nevěnoval žádnou pozornost a pracoval jsem u psacího stolu. Pak jsem ale uslyšel slova jako prsa a boky. A to několikrát během krátkého okamžiku. Nevěřícně jsem se podíval na televizi a začal pohádku sledovat. Sexystických narážek a lechtivého tématu je tam na pohádku až moc. Ženské postavy jako třeba samice černého pantera Panthy mají výbavu, že by se za ní nestyděli ani americké modelky. Vysvětlením je, že film je Argentinský a jižní amerika je takovýmhle harašením proslulá. Takže bych doporučil divákům 12+ Jinak povedeně ztvárněná postava boha. Jeho hlášky mě párkrát donutily i k úsměvu. Celkově film povedený, ale spíš než pohádku pro děti bych ho označil jako animovaný film pro teenagery.(4.11.2012)