poster

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

 • Velká Británie

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

 • Slovensko

  Harry Potter a Dary smrti - 2.

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2011, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mertax
  ***

  Moje pocity se pohybují od nadšení (80 %) až po těžké zklamání a cynický škleb při některých scénách (40 %). Pozitivní dojmy vyprchaly ani ne do týdne. Více později. [Kino, 2D v originále](3.8.2011)

 • Djoker
  ****

  Překvapivě se zdaleka nejedná o nejlepší díl série, i když závěrečná bitva o Bradavice nahrávala tomu, aby se Yates vyřádil v akčních sekvencích a množství mrtvol mohlo zase vytřískat slušné emoce z diváků. Bohužel nedošlo ani na jedno. Nejsilnější pasáži je tak zakončení Princova příběhu. Osobně vidím největší slabinu v pravidelném dávkování tentokrát absolutně nevhodného humoru, který je prostě v této fázi příběhu naprosto zbytečný. Harry Potter by jednou měl dostat vlastní seriál, kde by všechny postavy měly dostatek prostoru a dostalo by se i na všechny nápady, které Rowlingová do jeho světa vložila.(16.8.2015)

 • Renton
  **

  Scénář: Steve Kloves .. Nechtěná komedie a "epické" vyvrcholení bez nosných emocí. Harry je v prasečinkách.(22.7.2011)

 • RHK
  ****

  Celosvětově divácky úspěšný film. Série konečně skončila - natahovaně, ale efektně. Napodruhé viděno byla ještě lepší. Přesto jsem měl první díly HP raději. Trailer: http://www.csfd.cz/film/239950-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-2/videa/filtr-video-355131/(15.7.2011)

 • tron
  ****

  Mnohé scény sú veľmi pôsobivé a dočkáme sa viacerých krásne tragických okamihov, ale až 80 % dávam hlavne za to, že je to posledná časť série. Je osudová, je smutná, je pôsobivá. Je koniec, Harry Potter. Scenár je dosť hrozný, umieranie dôležitých postáv je jednou z najviac WTF vecí roka 2011 a našlo by sa plno ďalších záporov, ale ako vravím - ako záver ságy to treba hodnotiť nadpriemerne. Potešil ma aj koniec na stanici.(18.1.2017)

 • - V skupine študentov, ktorí privítajú Harryho na Rokfortskej škole, sa objaví aj postava Čcho Čchang, ktorú hrá Katie Leung. Tá je však podľa knižných predlôh vo vyššom ročníku než Harry a tým pádom by už na Rokforte nemala čo robiť. (BlueNeon81)

 • - Harryho jizva byla Danielu Radcliffovi za celou dobu natáčení namalována celkem více než 2000krát, jeho dublérům nebo náhradníkům pak asi 3800krát. (Hromino)

 • - Emma Watson si při zakončení ságy symbolicky ostříhala vlasy. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace