Trochu nechápu to přísné hodnocení. Je to docela sympatický seriál ze soudního prostředí a Julianna Marguelies (moje oblíbená sestra Hathawayová z ER) s Benem Shenkmanem (Andělé v Americe) taky ostudu nedělají. Mezi 3 a 4 hvězdičkami.(15.8.2009)

• prome

Nemastné a neslané, ale na vyplnění sobotního poledne to stačí. Hlavně když člověk nechce přemýšlet.(1.8.2009)

• MJMilan

Hystericky zběsilá ženská pobíhající od soudu k soudu a léčíc si svůj komplex méněcennosti. Na tohle se nedá dívat.(2.8.2009)

• anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 11.7.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 19.8.2009 (15.1.2009)(15.1.2009)

Škoda, že se Foxu do další série nechtělo a zůstalo jen při té první... Líbilo se mi to moc a Julianně Margulies role právničky, která zápasí sama se sebou a svými traumaty a minulostí (a po svém), vyloženě sedla. Je chytrá, nekompromisní, ale taky hodně lidská. Takže škoda, Foxi, škoda...(16.5.2009)