Sarah Tompkins (Parker Posey) je známa editorka detských kníh, ktorá by chcela mať vlastné dieťa, ktorému by ich mohla čítať. Nanešťastie jej však jej gynekologička povie, že je neplodná. Sarah je z toho zúfalá, ale napadne jej spásna myšlienka. Má predsa sestru Coco (Lauren Ambrose), požiada ju, aby vynosila jej dieťa. Je tu však jeden malý problém, s Coco nemá práve najlepší vzťah a ťažko by ste našli dve sestry, ktoré sú si tak rozdielne. Preto sa jej ju ani najprv nepodarí presvedčiť, ale keď sa Coco dozvie o tom, že si Sarah najala spisovateľku, aby napísala knihu o Cocinom detskom imaginárnom kamarátovi, Jezebel James, súhlasí. Tak sa teraz musia naučiť spolu žiť po dlhých 9 mesiacov. Ako by to dopadlo sa však nedozvieme, lebo seriál bol po troch dieloch zrušený kvôli nízkej sledovanosti. (pivo)

pivo

Hmm, po troch dieloch to zrušili, ak mám pravdu povedať, tak sa ani nečudujem. Rozbeh je jednoducho príliš pomalý a ani nie veľmi vtipný. Vtipy neboli také samozrejmé, skôr dosť prvoplánové a samoúčelné. To sa však podľa mňa zmenilo práve v treťom dieli, ktorý už začal byť predzvesťou toho, že by to nemuselo byť až také zlé. Možno ešte mohli pár dielov počkať. ()

Tom Riddle

Nejdříve předesílám, že jsem velikým fandou Amy Sherman-Palladino. Samozřejmě kvůli geniálním Gilmorovým děvčatům. Proto se tak nějak nemůžu vyhnout srovnání Gilmorek a Jezebel. A ono se tomu srovnání ani vyhnout nejde, pokud obojí znáte. Jezebel totiž vypadá jako podivná sestřenice sarkastických hořkosladkých Děvčat. Psaní je velice, velice podobné. Rychlá mluva a vtipné narážky, vlastně psaní se mi moc líbí. Co už se mi nelíbí tolik, je fakt, že herci nesmírně přehrávají. Jako ale brutálně. Parker Posey, ústřední postava, jako by se v každé sekundě snažila napodobit Lauren Graham, a vůbec jí to nejde. Každou větu zpívá, a je to do očí bijící. Možná chyba castingu, co já vím. Ale i ostatní jsou v tomhle ohledu podobní. A vůbec největší výtka směřuje k formátu pořadu. Klasický sitcom? To Jezebel vyloženě škodí. Cpát do každé scény ten umělý smích, když scénář tomu není uzpůsobený... Kdyby byla dělaná stejně jako Gilmorky, mohlo z toho něco být, fakt. Ty narážky a vůbec... Takhle bohužel... ()

jasanka

Chtěla jsem k seriálu přistupovat neutrálně, to znamená nesrovnávat ho s Gilmorovými děvčaty. Jakmile se ale hned v první epizodě objevila Rose Abdoo (Gypsy), Scott Cohen (Max Medina), a k tomu ještě hlavní hrdinka pila kávu v bistru, kde ji obsluhoval svérázný číšník... tak už to dost dobře nešlo. Tomuto seriálu škodí především to, že je pojat jako sit-com. Kdyby ho tvůrci trochu poupravili a udělali z něho normální komediální seriál, mohlo to dopadnout lépe. Téma totiž není vůbec špatné. ()